1499 (1199) 2022-06-10 - 2022-06-23

Trwa Lato na Patio w GCF

Na czerwonym patio przy pl. Grunwaldzkim 2 do końca lata będą odbywać się wydarzenia z widokiem na morze i film. Co w programie na najbliższe dni?


10 i 15 czerwca o godz. 10.00 podczas porannych projekcji bajek dzieci będą mogły obejrzeć produkcje z serii „Baśnie i bajki polskie”. Dodatkowo, seans 15 czerwca odbędzie się z tłumaczeniem na język migowy.
11 czerwca o godz. 18.00 odbędzie się specjalny seans dla seniorów. Obraz pt. „Van Gogh. U Bram Wieczności” to opowieść o owocnym i zarazem dramatycznym okresie życia Vincenta Van Gogha, który spędził w Prowansji, tworząc swe najsłynniejsze obrazy. 16 czerwca o 18.00, w cyklu wieczornych seansów z Against Gravity, za sprawą filmu „Dom nad morzem” przeniesiemy się do Prowansji.
18 czerwca będzie można obejrzeć obraz „Sny Wędrownych Ptaków”. To historia początków kolumbijskiego biznesu narkotykowego ukazana poprzez epicką opowieść o miejscowej rodzinie z plemienia Wayúu.. Zaś 23 czerwca odbędzie się projekcja filmu „Oko na Julię”, czyli love story osadzone na północnoafrykańskiej pustyni widziane z perspektywy... drona.
14 czerwca o godz. 16.00 na patio GCF odbędzie się warsztat wyplatania wianków pod hasłem „Plećmy razem z sensem”. Na warsztaty obowiązują zapisy mailowe pod adresem: info@cudawianki.eu.
Projekt Lato na Patio dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz Fundacji PZU.

ikona