856 (455) 2008-06-06 - 2008-06-12

Festyny rodzinne

Dyrektor, grono pedagogiczne, Rada Rodziców, pracownicy i uczniowie Szkoły Podstawowej nr 40 w Gdyni serdecznie zapraszają na Festyn Rodzinny w dniu 7.06.2008r. (sobota w godzinach 11.00 - 15.00).
Organizatorzy przewidują wiele atrakcji i zabaw na boisku szkolnym przy ul. Rozewskiej 33.
***
13.06.2008 (piątek) w godz. 10.00 -13.00 w Zespole Szkół Chłodniczych i Elektronicznych w Gdyni przy ul. Sambora 48 odbędzie się festyn środowiskowy dla młodzieży i okolicznych mieszkańców poświęcony szeroko pojętemu bezpieczeństwu pt. "Poczuj się bezpiecznie".
Celem jest przybliżenie wszystkim zawodów związanych z bezpieczeństwem i służbami mundurowymi.
W trakcie festynu odbędzie się turniej koszykówki, podczas którego rywalizować będą ze sobą reprezentacje służb mundurowych (Straż Graniczna, Marynarka Wojenna, Żandarmeria Wojskowa, Policja, Straż Miejska) a także reprezentacja młodzieży szkolnej i reprezentacja nauczycieli gospodarza imprezy. Zwycięzcy eliminacji zagrają o Puchar Dyrektora Szkoły.
Ponadto w programie przewidziane są pokazy grup specjalistycznych, psów obronnych, sprzętu kryminalistycznego i innego. Podczas festynu uczestnicy będą mieli możliwość zapoznania się ze sprzętem technicznym służb mundurowych- samochody. Motocykle i inne sprzęty do dyspozycji festynowiczów nie tylko do oglądania...
Imprezę uświetnią występy grup chearleaderek i zespołu muzycznego szkoły. Przewidziane liczne konkursy i atrakcyjne nagrody !
***
Zespół Szkół nr 11 w Gdyni zaprasza 07.06. w godz. 12.00 - 17.00 na Festyn Rodzinny.
W programie wiele atrakcji:
kawiarenka, kącik smakosza (grill, smalczyk z chlebem i ogórkiem, wojskowa grochówka), kącik medyczny, kącik kosmetyczny, kącik artystyczny, aukcje prac, loterie, dmuchany zamek ze zjeżdżalnią, pokazy straży pożarnej i wiele innych atrakcji.