856 (455) 2008-06-06 - 2008-06-12

Razem otwieramy Trasę Kwiatkowskiego !

W dniu 12 czerwca 2008 r., w związku z otwarciem Trasy Kwiatkowskiego uruchomione zostaną specjalne, bezpłatne linie autobusowe, 401 - 408, które umożliwią dojazd na miejsce uroczystości rozpoczynającej się o godz. 12.00.
Trasy linii przebiegać będą następująco:
401 Pogórze Górne - Obłuże - Trasa Kwiatkowskiego
402 Babie Doły - Oksywie Górne i Dolne - Obłuże - Trasa Kwiatkowskiego
403 Pogórze Dolne Złota - Obłuże - Trasa Kwiatkowskiego
404 Płyta Redłowska - Dom Marynarza - Centrum - Grabówek - Leszczynki - Trasa Kwiatkowskiego
405 Orłowo SKM-„Klif" - Redłowo - Witomino - Chwarzno - Trasa Kwiatkowskiego
406 Kacze Buki - Dąbrowa Miętowa - Dąbrowa Tesco - Chwarzno Apollina - Trasa Kwiatkowskiego
407 Dąbrowa Tesco - Wielki Kack/Karwiny - Mały Kack - Redłowo - Urząd Miasta Świętojańska - Działki Leśne - Grabówek - Leszczynki - Trasa Kwiatkowskiego
408 Pustki Cisowskie - Chylonia Centrum - Cisowa SKM - Chylonia DW. PKP - Leszczynki SKM - Trasa Kwiatkowskiego
Po zakończeniu uroczystości ok. godz. 12.30 wszystkie autobusy wykonają kursy powrotne swoimi trasami.
Dla osób, które nie będą mogły wziąć udziału w uroczystym otwarciu o godz. 12.00, uruchomione zostaną dodatkowe bezpłatne kursy linii specjalnych.
Wszystkie autobusy wyjadą równocześnie ze swoich pętli o godz. 18.00 i identycznymi trasami jak w południe dojadą do nowootwartej Trasy Kwiatkowskiego, po której w obie strony przejadą bez zatrzymania, a następnie wykonają kursy powrotne. Wszystkie kursy bezpłatnych linii specjalnych wykonywane będą autobusami niskopodłogowymi.
Szczegółowy rozkład jazdy i wykaz przystanków:


LINIA 401
Pogórze Górne o. 11:09 18:00
Steyera 11:10 18:01
Sikorskiego 11:11 18:02
Rzymowskiego 11:12 18:03
Maciejewicza 11:14 18:05
Stare Obłuże 11:15 18:06
Turkusowa 11:16 18:07
Dąbka - Zespół Szkół 11:17 18:08
Benisławskiego 11:18 18:09
Stolarska 11:20 18:11
Białowieska 11:21 18:12
Cechowa 11:22 18:13
Obłuże Centrum 11:24 18:15
Hutnicza - Estakada 11:27 18:18
Trasa Kwiatkowskiego p. 11:45 I
Trasa Kwiatkowskiego o. 12:30 * I
Hutnicza - Estakada 12:34 18:34
Obłuże Centrum 12:36 18:36
Białowieska 12:38 18:38
Stolarska 12:39 18:39
Benisławskiego 12:41 18:41
Dąbka - Zespół Szkół 12:42 18:42
Turkusowa 12:43 18:43
Stare Obłuże 12:44 18:44
Maciejewicza 12:45 18:45
Rzymowskiego 12:47 18:47
Sikorskiego 12:48 18:48
Steyera 12:49 18:49
Pogórze Górne p. 12:50 18:50
* - odjazd po zakończeniu otwarcia Trasy Kwiatkowskiego


LINIA 402
Babie Doły o. 11:04 18:00
Zielona - Kościół 11:05 18:01
Wąwóz Ostrowicki 11:06 18:02
Zielona - Działki I 11:07 18:03
Zielona - Działki II 11:08 18:04
Dąbka - Zielona 11:10 18:06
Bosmańska - Zielona 11:11 18:07
Alzacka 11:12 18:08
Oksywie Górne 11:14 18:10
Muchowskiego 11:15 18:11
Arciszewskich 11:16 18:12
Oksywie Dolne 11:17 18:13
Grudzińskiego 11:18 18:14
Stocznia Marynarki Wojennej 11:19 18:15
Bosmańska - Nasypowa 11:21 18:17
Cechowa 11:22 18:18
Obłuże Centrum 11:24 18:20
Hutnicza - Estakada 11:27 18:23
Trasa Kwiatkowskiego p. 11:45 I
Trasa Kwiatkowskiego o. 12:30 * I
Hutnicza - Estakada 12:34 18:39
Obłuże Centrum 12:36 18:41
Cechowa 12:37 18:42
Bosmańska - Nasypowa 12:39 18:43
Nasypowa 12:41 18:45
Stocznia Marynarki Wojennej 12:43 18:47
Grudzińskiego 12:44 18:48
Oksywie Dolne 12:45 18:48
Arciszewskich 12:46 18:49
Muchowskiego 12:47 18:50
Oksywie Górne 12:48 18:51
Alzacka 12:49 18:52
Bosmańska - Zielona 12:51 18:54
Dąbka - Zielona 12:52 18:55
Zielona - Działki II 12:53 18:56
Zielona - Działki I 12:54 18:57
Wąwóz Ostrowicki 12:55 18:58
Zielona - Kościół 12:57 19:01
Babie Doły p. 12:58 19:01
* - odjazd po zakończeniu otwarcia Trasy Kwiatkowskiego

LINIA 408
Pustki Cisowskie o. 11:11 18:00
Żurawia 11:12 18:01
Wiklinowa 11:13 18:02
Bławatna 11:14 18:03
Jaskółcza 11:15 18:04
Raduńska 11:16 18:05
Chylonia Centrum 11:18 18:07
Hipermarket Tesco - Morska 11:19 18:09
Zbożowa 11:20 18:10
Jęczmienna 11:21 18:11
Cisowa SKM 11:22 18:12
Piaskowa 11:24 18:14
Kcyńska 11:25 18:15
Chylonia Dworzec PKP 11:26 18:16
Pucka 11:27 18:17
Leszczynki SKM 11:28 18:18
Zamenhofa 11:29 18:19
Trasa Kwiatkowskiego p. 11:45 I
Trasa Kwiatkowskiego o. 12:30 * I
Działdowska 12:34 18:39
Zamenhofa 12:36 18:40
Leszczynki SKM 12:37 18:41
Pucka 12:38 18:42
Chylonia Dworzec PKP 12:40 18:44
Kcyńska 12:41 18:45
Piaskowa 12:42 18:46
Cisowa SKM 12:43 18:47
Jęczmienna 12:44 18:48
Owsiana 12:45 18:49
Zbożowa 12:46 18:50
Hipermarket Tesco - Morska 12:47 18:51
Chylonia Centrum 12:49 18:53
Raduńska 12:50 18:54
Jaskółcza 12:51 18:55
Bławatna 12:52 18:56
Wiklinowa 12:53 18:57
Żurawia 12:54 18:58
Pustki Cisowskie p. 12:55 18:59
 * - odjazd po zakończeniu otwarcia Trasy Kwiatkowskiego

LINIA 405
Orłowo SKM - "Klif" o. 11:22 18:00
Orłowo SKM - "Klif" 11:23 18:01
Orłowo SKM - Orłowska 11:24 18:02
Nawigatorów 11:25 18:03
Wielkopolska 11:27 18:05
Redłowo SKM - Stryjska 11:30 18:08
Olimpijska 11:31 18:09
Witomino Centrum 11:34 18:12
Uczniowska 11:35 18:13
Sosnowa 11:36 18:14
Okrężna I 11:39 18:17
Okrężna II 11:40 18:18
Trasa Kwiatkowskiego p. 11:45 I
Trasa Kwiatkowskiego o. 12:30 * I
Okrężna II 12:38 18:31
Okrężna I 12:39 18:32
Sosnowa 12:42 18:35
Uczniowska 12:43 18:36
Witomino Centrum 12:45 18:37
Olimpijska 12:47 18:39
Redłowo SKM - Stryjska 12:48 18:40
Redłowo SKM - Stryjska 12:49 18:41
Wielkopolska 12:51 18:43
Nawigatorów 12:52 18:44
Orłowo SKM - Orłowska 12:53 18:45
Orłowo SKM - "Klif" p. 12:55 18:46
* - odjazd po zakończeniu otwarcia Trasy Kwiatkowskiego


LINIA 403
Pogórze Dolne Złota o. 11:15 18:00
Kadmowa 11:16 18:01
Pogórze Dolne 11:18 18:03
Żelazna 11:19 18:04
Żeliwna 11:20 18:05
Podgórska 11:22 18:07
Kuśnierska 11:23 18:08
Obłuże Centrum 11:24 18:09
Hutnicza - Estakada 11:27 18:12
Trasa Kwiatkowskiego p. 11:45 I
Trasa Kwiatkowskiego o. 12:30 * I
Hutnicza - Estakada 12:34 18:28
Obłuże Centrum 12:36 18:30
Kuśnierska 12:38 18:32
Podgórska 12:39 18:33
Żeliwna 12:41 18:35
Żelazna 12:42 18:36
Pogórze Dolne 12:43 18:37
Kadmowa 12:45 18:39
Pogórze Dolne Złota p. 12:46 18:40
* - odjazd po zakończeniu otwarcia Trasy Kwiatkowskiego


LINIA 404
Płyta Redłowska o. 11:03 18:00
Cylkowskiego 11:04 18:01
Kopernika - Kościół 11:05 18:02
Zespół Szkół Budowlanych 11:06 18:03
Wzg. Św. Maksymiliana Syrokomli 11:08 18:05
Dom Marynarza 11:11 18:08
Piłsudskiego 11:12 18:09
Urząd Miasta - Władysława IV 11:14 18:11
Kilińskiego 11:15 18:12
Armii Krajowej 11:17 18:14
3 Maja 11:19 18:16
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska 11:20 18:18
Bpa Okoniewskiego 11:22 18:20
Stocznia SKM - Morska 11:23 18:21
Akademia Morska 11:24 18:22
Mireckiego 11:25 18:23
Kalksztajnów 11:27 18:25
Morska - Estakada 11:28 18:26
Trasa Kwiatkowskiego p. 11:45 I
Trasa Kwiatkowskiego o. 12:30 * I
Morska - Estakada 12:33 18:40
Kalksztajnów 12:34 18:41
Mireckiego 12:36 18:42
Akademia Morska 12:37 18:43
Stocznia SKM - Morska 12:38 18:44
Bpa Okoniewskiego 12:39 18:45
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska 12:41 18:47
3 Maja 12:43 18:48
Armii Krajowej 12:45 18:49
Kilińskiego 12:46 18:50
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM 12:48 18:52
Urząd Miasta -Świętojańska 12:50 18:54
Dom Marynarza 12:52 18:56
Wzg. Św. Maksymiliana Syrokomli 12:55 18:59
Zespół Szkół Budowlanych 12:56 19:00
Kopernika - Kościół 12:57 19:01
Cylkowskiego 12:58 19:02
Płyta Redłowska p. 13:00 19:04
* - odjazd po zakończeniu otwarcia Trasy Kwiatkowskiego

LINIA 407
Dąbrowa Tesco o. 10:53 18:00
Myśliwska 10:55 18:02
Źródło Marii 10:57 18:04
Buraczana 10:59 18:06
Racławicka 11:01 18:08
Lidzka 11:02 18:09
Olgierda 11:03 18:10
Łowicka 11:04 18:11
Plac Górnośląski 11:05 18:12
Wielkopolska 11:07 18:14
Redłowo SKM - Stryjska 11:09 18:16
Park Naukowo-Technologiczny 11:11 18:18
Harcerska 11:12 18:19
Urząd Miasta -Świętojańska 11:14 18:21
Witomińska 11:18 18:25
Warszawska 11:19 18:26
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności 11:20 18:27
Bpa Okoniewskiego 11:22 18:29
Stocznia SKM - Morska 11:23 18:30
Akademia Morska 11:24 18:31
Mireckiego 11:25 18:32
Kalksztajnów 11:27 18:34
Morska - Estakada 11:28 18:35
Trasa Kwiatkowskiego p. 11:45 I
Trasa Kwiatkowskiego o. 12:30 * I
Morska - Estakada 12:33 18:55
Kalksztajnów 12:34 18:56
Mireckiego 12:36 18:57
Akademia Morska 12:37 18:58
Stocznia SKM - Morska 12:38 18:59
Bpa Okoniewskiego 12:39 19:00
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności 12:41 19:02
Warszawska 12:42 19:03
Witomińska 12:43 19:04
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM 12:46 19:07
Harcerska 12:47 19:08
Park Naukowo-Technologiczny 12:48 19:09
Redłowo SKM - Stryjska 12:50 19:11
Wielkopolska 12:52 19:13
Plac Górnośląski 12:54 19:15
Łowicka 12:55 19:16
Olgierda 12:56 19:17
Lidzka 12:57 19:18
Racławicka 12:58 19:19
Buraczana 13:00 19:21
Nałkowskiej 13:01 19:22
Źródło Marii 13:02 19:23
Myśliwska 13:04 19:25
Dąbrowa Tesco p. 13:06 19:27
* - odjazd po zakończeniu otwarcia Trasy Kwiatkowskiego


LINIA 406
Kacze Buki o. 11:16 18:00
Starochwaszczyńska 11:17 18:01
Rdestowa - Chwaszczyńska 11:18 18:02
Giełda Towarowa 11:19 18:03
Szafranowa 11:20 18:04
Paprykowa 11:21 18:05
Kameliowa 11:22 18:06
Dąbrowa Centrum 11:23 18:07
Dąbrowa Miętowa 11:25 18:09
Tymiankowa 11:26 18:10
Piołunowa 11:27 18:11
Dąbrowa Centrum 11:29 18:13
Dąbrowa Tesco 11:31 18:15
Wiczlińska 11:32 18:16
Chwarzno Apollina 11:39 18:22
Trasa Kwiatkowskiego p. 11:45 I
Trasa Kwiatkowskiego o. 12:30 * I
Chwarzno Apollina 12:39 18:37
Dąbrowa Tesco 12:46 18:44
Anyżowa 12:48 18:46
Dąbrowa Centrum 12:49 18:47
Piołunowa 12:50 18:48
Tymiankowa 12:51 18:49
Dąbrowa Miętowa 12:52 18:50
Dąbrowa Centrum 12:54 18:52
Kameliowa 12:55 18:53
Paprykowa 12:56 18:54
Szafranowa 12:57 18:55
Giełda Towarowa 12:58 18:56
Rdestowa - Chwaszczyńska 13:00 18:58
Kacze Buki p. 13:01 18:59
 * - odjazd po zakończeniu otwarcia Trasy Kwiatkowskiego