Uwaga! Od soboty 24 października cała Polska staje się strefą czerwoną, będą również obowiązywać nowe zasady bezpieczeństwa. W przestrzeni publicznej zasłoń usta i nos.

Uwaga! Od soboty 24 października cała Polska staje się strefą czerwoną, będą również obowiązywać nowe zasady bezpieczeństwa. W przestrzeni publicznej zasłoń usta i nos.

888 (488) 2009-02-06 - 209-02-12

Bal gdyńskich pozarządowców

Gdyńskie organizacje pozarządowe we współpracy z Miastem Gdynia serdecznie zapraszają na „III Bal Gdyńskich Endżiosów - Ucho od Śledzia 2009", który odbędzie się w piątek 13 lutego w Klubie Muzycznym „Ucho".
Celem imprezy jest integracja gdyńskiego sektora pozarządowego przy dobrej zabawie, we wspaniałej, karnawałowej atmosferze. Przedsięwzięcie to jest również wyrazem podziękowania dla wszystkich osób zaangażowanych w działalność gdyńskiego III sektora, ich pomysły i pracę na rzecz innych. W tej niecodziennej inicjatywie uczestniczyć będą zarówno przedstawiciele organizacji pozarządowych: pracownicy i wolontariusze, jak i przedstawiciele gdyńskiego samorządu.
Bezpłatne zaproszenia na bal odbierać można od 1 lutego w siedzibie Gdyńskiego Centrum Organizacji Pozarządowych przy ulicy 3 Maja 27/31 w godzinach od 8.30 do 20.00.
Z uwagi na ograniczenia lokalowe Klubu „Ucho" zaproszenia rozdawane będą do wyczerpania puli, dlatego też warto szybko o nie zadbać i tym samym zapewnić przedstawicielom swojej organizacji możliwość udziału w imprezie i dobrą zabawę.
Podczas balu, którego atrakcjami będą m. in.: muzyka na żywo, wspólne odtańczenie poloneza, wybór króla i królowej balu oraz „słodka" niespodzianka, zorganizowane zostanie także specjalne stoisko, na którym organizacje pozarządowe będą mogły promować swoją działalność.
Wszystkie podmioty III sektora chcące skorzystać z możliwości umieszczenia swoich materiałów promocyjnych podczas balu (ulotki, foldery), proszone są o dostarczenie ich najpóźniej do dnia 10 lutego do siedziby GCOP.
Szczegółowe informacje na temat balu dostępne są na stronach: www.pozarzadowe.pl/bal, www.gdynia.pl oraz pod adresami: bal@pozarzadowe.pl, gcop@gdynia.pl lub w siedzibie Gdyńskiego Centrum Organizacji Pozarządowych.
Zapraszamy! Dobra zabawa gwarantowana.