907 (507) 2009-06-19 - 2009-06-25

Medale dla gdynian

23 i 24 maja br. w Suszu odbyły się XXIV Otwarte Mistrzostwa Polski w All Style Karate Semi-Contact organizowane przez Polski Związek Sportów Budo. W Mistrzostwach startowały kluby kick-boxingu, karate, tea-kwon-do, kung fu, jet kwon do, ju jitsu i inne.
I miejsce i tytuł Mistrza Polski seniorów w kategorii wagowej - 70 kg dla Gdyńskiego Klubu Sportowego MAXMUS zdobył Grzegorz Kwidziński, który stoczył trzy zwycięskie walki.
III miejsce i brązowy medal w kategorii seniorów powyżej 90 kg zdobył Dariusz Rogiński
V miejsca zdobyli Edward Sokorski i Patryk Mohyła.
Reprezentanci MAXIMUSA w tym samym czasie walczyli w trzech ważnych imprezach: w Mistrzostwach Polski Juniorów w Lesznie, gdzie Kamil Labuda zdobył tytuł Mistrza Polski Juniorów w Kick-Boxingu oraz Pucharze Świata w Kick-Boxingu w Szeged na Węgrzech, gdzie trener Piotr Kohnke zdobył dwa brązowe medale.