UWAGA. W piątek 30.09.2022r. w budynku Urzędu Miasta Gdyni zostanie przeprowadzona próbna ewakuacja. Więcej informacji w komunikacie.  UWAGA. W piątek 30.09.2022r. w budynku Urzędu Miasta Gdyni zostanie przeprowadzona próbna ewakuacja. Więcej informacji w komunikacie. 
951 (551) 2010-05-07 - 2010-05-13

Inaczej na Węźle Św. Maksymiliana

Kolejne zmiany w organizacji ruchu na Węźle Św. Maksymiliana. 4 maja nastąpiło przełączenie ruchu na lewy pas jezdni al. Zwycięstwa w kierunku centrum. Do 25 maja na prawym pasie prowadzone będą prace kanalizacyjne, wodociągowe, telekomunikacyjne i trakcyjne.
W najbliższym czasie nastąpią także inne zmiany w organizacji ruchu:
- od 8 maja wyłączony z ruchu zostanie odcinek ul. Świętojańskiej od ul. Partyzantów do al. Marsz. Piłsudskiego w celu wykonania kolektora deszczowego, a następnie budowy kolejnego segmentu tunelu dla pieszych;
Wyłączenie z ruchu tego odcinka będzie trwało do 31 października 2010 r. W tym czasie ruch będzie odbywał się ul. Władysława IV, której jezdnia do centrum zostanie oddana do ruchu 8 maja.
- od 10 do 17 maja zamknięty będzie wjazd i wyjazd ul. Kopernika w celu wykonania robót kanalizacyjnych, wodociągowych i drogowych - objazd ul. Partyzantów.
Przepraszamy za wszelkie niedogodności i prosimy kierowców o zachowanie ostrożności.
Zmiany w organizacji ruchu drogowego będą dynamiczne, w związku z tym nie można „jeździć na pamięć". Docelowy układ jezdni powstanie do listopada tego roku. Potem prowadzone będą jedynie prace dotyczące m.in. architektury zieleni i chodników, co znacznie zmniejszy wszelkie niedogodności.
Finał wiosną 2011 roku.