957 (557) 2010-06-18 - 2010-06-24

Festyn i koncert z Marynarką Wojenną

20 czerwca 2010 Klub Marynarki Wojennej „Riwiera" oraz Stowarzyszenie Promocji i Kultury Morskiej „Terra Marique" zapraszają na festyn z okazji Święta Marynarki Wojennej RP oraz Dni Morza. Niedzielna impreza rozpocznie się o godz. 11:00 przed Muzeum MW. Festyn ma charakter otwarty, serdecznie zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy.

Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji m.in. konkursy sprawnościowe, zabawy plastyczne, występy artystyczne, quizy i poczęstunek żołnierski. Będzie można posłuchać także wokalistów z Klubu Marynarki Wojennej, Gdyńskiej Szkoły Artystycznej i koncertu w wykonaniu Gdyńskiej Orkiestry Symfonicznej.
Koncert Gdyńskiej Orkiestry Symfonicznej odbędzie się w Klubie Marynarki Wojennej „Riwiera" w najbliższą niedzielę 20 czerwca o godz. 14:00. Orkiestra wystąpi pod batutą Grzegorza Sutta. W programie koncertu w związku z rokiem chopinowskim usłyszeć będzie można m. in. dzieła kompozytora w aranżacji na orkiestrę. Koncert współfinansowany przez Gminę Gdynia w ramach realizacji zadania publicznego „Upowszechnianie kultury muzycznej wśród mieszkańców Gdyni i okolic".

Wstęp wolny.
Szczegółowy program: www.klubriwiera.mw.mil.pl lub www.tm.mw.mil.pl