964 (564) 2010-08-13 - 2010-08-19

„M jak Miłość” zaprasza 10-latków

Serial „M jak Miłość" świętuje 10-lecie na ekranie... Z tej okazji zaprasza do Gdyni 10-latków.
W sobotę 21 sierpnia 2010 r. na Placu Grunwaldzkim odbędzie się IV Zlot Fanów serialu „M jak Miłość". Twórcy filmu chcą obchodzić urodziny razem z dziećmi, które urodziły się w 2000 roku i którym serial towarzyszy od pierwszych miesięcy życia. 10-latki pozna cała Polska! Zostaną zaproszone na scenę, gdzie spotkają serialowe gwiazdy oraz otrzymają urodzinowy prezent - niespodziankę! Zachęcamy rodziców do zgłaszania swoich 10-letnich pociech.
Szczegóły: http://zlotfanow.m-jak-milosc.pl/arts/view/18
Na gdyński zlot przyjadą największe gwiazdy „M jak Miłość" - na czele z Teresą Lipowską i Witoldem Pyrkoszem, czyli serialowymi Barbarą i Lucjanem Mostowiakami. W Gdyni pojawią się również idole młodszego pokolenia widzów: Kasia Cichopek, bracia Marcin i Rafał Mroczek oraz Przemek Cypryański. Obecne będą znane i lubiane aktorki: Dominika Ostałowska, Andżelika Piechowiak, Małgorzata Pieńkowska i Bożena Stachura, a także aktorzy: Krystian Wieczorek, Andrzej Młynarczyk, Kacper Kuszewski, Robert Moskwa i Jacek Lenartowicz.
Wśród wielu atrakcji wyliczyć można koncert zespołu „Dziewczyny" i konkursy, w których fani mogą bawić się razem z aktorami. Na Zlocie rozegra się m.in. bitwa na transparenty oraz turniej, w którym dziewczyny - z Teresą Lipowską, Bożeną Stachurą i Andżeliką Piechowiak na czele - będą walczyć z chłopakami, pod dowództwem Rafała Mroczka, Przemka Cypryańskiego i Jacka Lenartowicza. Każdy miłośnik serialu może liczyć na autograf i zdjęcie ze swoimi ulubieńcami.
Goście imprezy zobaczą - przedpremierowo - pierwszy odcinek 11. serii „M jak Miłość", który na antenie TVP 2 pojawi się dopiero 13 września.