Uwaga! 4-7 i 10.10 neutralizacja niewybuchu. Obowiązuje zakaz wchodzenia do wody na plażach morskich w Gdyni.  Uwaga! 4-7 i 10.10 neutralizacja niewybuchu. Obowiązuje zakaz wchodzenia do wody na plażach morskich w Gdyni. 
Co nowego

Czerwony dywan, najlepsze filmy. Kup karnet na FPFF

Czarno-złoty baner Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Napisy z nazwą wydarzenia i datą

Trwa sprzedaż karnetów dla widzów, którzy chcą zobaczyć filmy 47. FPFF w Gdyni - warto się pospieszyć, bo ich pula jest ograniczona. Każdy z nich daje prawo do wstępu na 20 seansów, fot. mat. prasowe FPFF

08.08.2022 r.

Kup karnet i weź udział w filmowym święcie – premierowo, z czerwonym dywanem i gwiazdami polskiego kina. Od 12 do 17 września w Gdyni znów zagości Festiwal Polskich Filmów Fabularnych. Karnety to okazja do udziału w aż 20 festiwalowych seansach. Ich sprzedaż trwa do 10 września lub do wyczerpania puli, a zamówienia można składać online.


Spotkajmy się... na czerwonym dywanie! W Gdyni, mieście filmu. Coraz mniej czasu pozostało do wielkiej inauguracji tegorocznej, 47. edycji Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych. Teatr Muzyczny, Gdyńskie Centrum Filmowe i inne obiekty w Gdyni od 12 do 17 września znów wypełnią się widzami i gwiazdami polskiego kina, a na ekranach na kilka dni zagoszczą najlepsze rodzime produkcje – zarówno te pełnometrażowe, jak i krótsze etiudy; zarówno premiery, jak i te, które już miała okazję obejrzeć szersza publiczność.

Jak najlepiej wziąć udział w święcie polskiego filmu w Gdyni? Oczywiście z karnetem, który pozwala na udział w aż 20 festiwalowych seansach. To pozwoli naprawdę w pełni poczuć emocje i atmosferę towarzyszącą wydarzeniu. Na zakup karnetów pozostało coraz mniej czasu – są dostępne maksymalnie do 10 września, jeżeli ich dostępna pula nie zostanie wyprzedana wcześniej.

Warto zatem się pospieszyć i przygotować na filmowy wrzesień – karnety można już teraz zamówić za 280 złotych, online, przez festiwalową platformę dostępną pod adresem system.festiwalgdynia.pl.

Przypomnijmy, że tegoroczny, 47. FPFF – kolejna edycja jednej z najstarszych imprez filmowych w Europie – to przegląd najnowszych polskich produkcji fabularnych. Festiwalowi widzowie, dziennikarze i przedstawiciele branży filmowej we wrześniu w Gdyni będą przyglądać się im w ramach kilku głównych sekcji konkursowych: Konkursu Głównego, Konkursu Filmów Krótkometrażowych i Konkursu Filmów Mikrobudżetowych.

Sam Konkurs Główny, który skupia co roku uwagę największej części widowni to tym razem selekcja aż 20 najnowszych filmów walczących o prestiżowe Złote Lwy oraz statuetki dla najlepszych aktorów i pozostałych członków filmowych ekip. Na gdyńskim festiwalu w tym roku będzie można zobaczyć premierowo m.in. opowiadającego historię księdza Jana Kaczkowskiego „Johnny’ego”, naszpikowany gwiazdami film „Orzeł. Ostatni patrol”,Apokawixę” Xawerego Żuławskiego czy „Zadrę” - pełnometrażowy debiut Grzegorza Mołdy, jednego z najzdolniejszych absolwentów Gdyńskiej Szkoły Filmowej.

Miniatury filmów z selekcji tegorocznego Konkursu Głównego FPFF w Gdyni, fot. mat. prasowe FPFF
Miniatury filmów z selekcji tegorocznego Konkursu Głównego FPFF w Gdyni, fot. mat. prasowe FPFF

Więcej informacji o konkursowych selekcjach można znaleźć w zakładce „Program” na stronie festiwalgdynia.pl.

Karnety na 47. FPFF w Gdyni


Poniżej więcej informacji o karnetach na tegoroczną edycję Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni:
 

KARNETY:Karnet na 47. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni to imienny identyfikator upoważniający do wstępu na pokazy filmowe odbywające się w kinie Helios w Gdyni, Gdyńskim Centrum Filmowym, na Nowej oraz Kameralnej Scenie Teatru Muzycznego.
 

SPRZEDAŻ:Sprzedaż karnetów odbywa się od 20 lipca do 10 września 2022 roku włącznie lub do zakończenia sprzedaży w wypadku wyczerpania puli poprzez stronę internetową system.festiwalgdynia.pl.

Od 11 września 2022 zakupu karnetów można dokonywać wyłącznie w kasach festiwalowych w kinie Helios w Gdyni (Centrum Handlowe Riviera), o ile pula nie zostanie wyczerpana.

Karnet kosztuje 280 złotych i zaprogramowany jest na 20 punktów (1 punkt równa się 1 pokazowi filmowemu).

Należność za karnety należy wpłacić od razu po złożeniu zamówienia zakupu przy użyciu płatności elektronicznej oferowanej na stronie (płatność DotPay). Nieopłacone zamówienia będą automatycznie anulowane.

Zakup karnetu zostanie potwierdzony drogą mailową w ciągu 4 dni od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie Organizatora.

Karnet jest imienny, tzn. jest wystawiany na imię i nazwisko podane w formularzu zamówienia.

Zamawiając karnet należy wypełnić wszystkie wymagane pola oraz dołączyć aktualne zdjęcie portretowe o wielkości nieprzekraczającej 2Mb, o minimalnych wymiarach 400×400 pikseli, w formacie PNG, GIF lub JPG, które posłuży do identyfikacji właściciela karnetu.

Organizator zastrzega sobie możliwość zakończenia sprzedaży w każdej chwili bez podania przyczyn.

Organizator nie przyjmuje zwrotu zakupionych karnetów.
 

ZASADY KORZYSTANIA Z KARNETÓW:Wejście na pokaz filmowy możliwy będzie wyłącznie po dokonaniu wcześniejszej rezerwacji on-line. Rezerwacji można dokonać po zalogowaniu się na stronie system.festiwalgdynia.pl.

Karnet nie upoważnia do wstępu na pokazy oraz konferencje prasowe, pokazy na Dużej Scenie Teatru Muzycznego oraz nie uprawnia do rezerwacji miejsc na galę otwarcia i zamknięcia Festiwalu.

Posiadacz karnetu może zarezerwować tylko jedno miejsce na określony pokaz filmowy o określonej godzinie. Rezerwacji miejsca na pokaz filmowy można dokonywać od godziny 7:30 dnia poprzedzającego wybraną projekcję, jednak nie później niż 15 minut przed rozpoczynającym się seansem, z wyjątkiem pierwszego dnia Festiwalu, na który rezerwacja miejsc rozpoczyna się w poniedziałek 12 wześnia o godzinie 7.30.

Karnet będzie zawierał kod kreskowy. Przed każdą salą będzie dyżurować stała obsługa z czytnikami umożliwiającymi identyfikację i weryfikację rezerwacji.

Nieodwołanie rezerwacji do 15 minut przed rozpoczęciem seansu i nieuczestniczenie w pokazie filmowym spowoduje odliczenie z karnetu 4 punktów.

Prosimy nie spóźniać się na seanse.
 

ODBIÓR KARNETÓW:Zakupiony karnet może odebrać wyłącznie osoba, na której nazwisko został wystawiony za okazaniem dowodu tożsamości lub innego dokumentu ze zdjęciem.

Karnet można odbierać w dniach:
  • 11 września 2022 roku, w godzinach 12:00 – 20:00
  • 12 – 17 września 2022, w godzinach 8:30 – 20:00
w Punkcie Obsługi Klienta znajdującym się w kinie Helios w Centrum Handlowym Riviera (ul. Kazimierza Górskiego 2).

Nie będą wydawane duplikaty karnetu. Przekazanie karnetu innej osobie skutkuje karą w formie odjęcia 10 punktów. W przypadku powtórzenia się sytuacji Organizator zastrzega sobie prawo do odebrania karnetu.