Co nowego

Gdynia pierwsza w wyścigu o nominację dzikiej karty w grze Monopoly! Głosuj!

Opis alternatywny

06.02.2008 r.

Zainspirowani przez Gazetę Świętojańską informujemy, że właściciele jednej z najsłynniejszych gier na świecie - "Monopoly" ogłosili konkurs na wybór miast, które ukażą się jesienią na nowej grze. Gdynia też może mieć szansę, jeśli będą Państwo codziennie głosować, nominując nasze miasto do tzw. "dzikiej karty".

W piątek 1 lutego 2008 r. Gdynia była na siódmym miejscu w wyścigu o nominację do dzikiej karty. W sobotę na piątym, w niedzielę na czwartym, w poniedziałek rano na trzecim, a popołudniu już na drugim; w środę 6 lutego przed południem zdobyliśmy pierwsze miejsce!!! Tak trzymać!

Gdynia pierwsza w nominacji do Monopoly

Na Gdynię głosuje jeden z najbardziej znanych, lubianych, szanowanych i dowcipnych zarazem Polaków Jacek Fedorowicz Głosujcie na Gdynię! - rodowity gdynianin Jacek Fedorowicz także głosuje na Gdynię, walcząc jak lew o jej prawo do miejsca na planszy słynnej gry MONOPOLY! W wielkim artykule w "Przegladzie Polskim", czyli dodatku kulturalnym do Nowego Dziennika - pisma Polonii USA, ilustrowanym m.in. fotografią sprzed niemal 70 lat małego Jacusia, w wózeczku podczas nadmorskiego spaceru - oczywiście w Gdyni, Jacek Fedorowicz zachęca wielkim tytułem: "Głosujcie na Gdynię!".
Pan Jacek Fedorowicz, który w grudniu 2007 r. w swoim rodzinnym mieście, czyli w Gdyni, obchodził uroczyście i radośnie swoje 70. urodziny - wraz z kilkoma setkami zachwyconych jego obecnością gdynian - z pewnością przysporzy naszemu miastu w wyścigu o miejsce na planszy MONOPOLY tysięcy polsko - amerykańskich głosów. Nie mamy cienia wątpliwości!!! I dziękujemy Mistrzowi za to serdecznie:))))
Polecamy Państwu ten piękny i wzruszający, a także dowcipny tekst.
strona pierwsza 
strona druga


Szczegóły nt. konkursu- tutaj


Jak zagłosować na Gdynię?

1. Wejdź na stronę www.monopolyworldvote.com/pl_PL/world

Jak zagłosować na Gdynię? - krok 1
klikając w obrazki zobaczysz ich powiększenie

2. W polu "Zgłoś nominację swojego miasta" - wpisz Gdynia, następnie kliknij nominuj.

Jak zagłosować na Gdynię? - krok 2 (poprawione)

3. Następnie zostaniesz poproszony o zalogowanie się.

Jak zagłosować na Gdynię? - krok 3

4. Jeśli głosujesz po raz pierwszy i w punkcie 3 utworzyłeś swój login, zobaczysz informację o zarejestrowaniu się i konieczności potwierdzenia rejestracji.

Jak zagłosować na Gdynię? - krok 4

5. Wpisz wskazane znaki w wyznaczonym miejscu i kliknij nominuj.

Jak zagłosować na Gdynię? - krok 5

6. Oddałeś głos na Gdynię! Monopoly dziękuje Ci za nominację.

Jak zagłosować na Gdynię? - krok 6


Gdy wrócisz na stronę główną, w polu "Zgłoś nominację swojego miasta" zobaczysz, że nominowałeś Gdynię :)

Jak zagłosować na Gdynię? - zakończenie


7. Głosuj codziennie do 9 marca 2008 r.!
Do 28 lutego trwają nominacje do "dzikiej karty". Będzie na nią miało szanse 20 miast, które w tym czasie dostaną najwięcej głosów. Decydująca rozgrywka odbędzie się od 29 lutego do 9 marca, kiedy głosować będzie można tylko na 20 pierwszych miast nominowanych na zasadzie "dzikiej karty". Do 4 marca będzie można w internecie śledzić wyniki na tablicy liderów. Potem tablica nie będzie widoczna, ale głosy będą przyjmowane do 9 marca 2008 roku.

Ściągnij, wydrukuj, rozpowszechnij - Gazeta Świętojańska przygotowała plakaty do pobrania oraz banery do umieszczenia na stronie internetowej. Kliknij tutaj

Zobacz także: Gdynia na planszy Monopoly? - artykuł Gazeta Wyborcza