Zarezerwuj wizytę w Urzędzie Miasta - ważne informacje i numery telefonów Zarezerwuj wizytę w Urzędzie Miasta - ważne informacje i numery telefonów
Co nowego

Gdynianin wicemistrzem świata we fryzjerstwie wieczorowym!

Na zdjęciu uczestnicy mistrzostw. W środku Mateusz Kępka, fot. www.facebook.com/mateusz.kepka

Na zdjęciu uczestnicy mistrzostw. W środku Mateusz Kępka, fot. www.facebook.com/mateusz.kepka

16.05.2019 r.

To kolejny sukces Mateusza Kępki! Fryzjer z Gdyni zdobył srebrny medal na mistrzostwach świata w Osace.

Z Japonii Mateusz Kępka wraca z prestiżowym trofeum przyznawanym przez międzynarodową federację CMC (Confederation Mondiale de la Coiffure). Tytuł Wicemistrza zdobył w kategorii „technika wieczorowa" (technical hairstyle by night).

- Kolejne doświadczenie w budowaniu najlepszej wersji siebie zdobyte! – czytamy na facebookowym profilu Mateusza Kępki. - Wicemistrzostwo w Pucharze Świata w Japonii odebrałem z dumą! Chciałbym podziękować moim mentorom - Henrykowi Mosiejko, który zaszczepił we mnie pasję do tego rzemiosła i Mhitaryanowi Vazhawie, który pokazał mi królestwo piękna – pisze nowy wicemistrz.

Dyplom i statuetka nowego wicemistrza, fot. Mateusz Kępka

Mistrzostwa Świata odbyły się 13 maja w Osace. Wzięła w nich udział czołówka światowego fryzjerstwa. Organizatorem mistrzostw jest międzynarodowa organizacja Confederation Mondiale de la Coiffure zrzeszająca profesjonalnych fryzjerów i kosmetyczki z 21 krajów. CMC działa od 1937 roku.

Przypomnijmy, Mateusz Kępka w 2018 roku zajął drugie miejsce na mistrzostwach Europy we Włoszech. Więcej o ubiegłorocznym sukcesie fryzjera pisaliśmy TUTAJ.

  • Nagrodzona stylizacja, fot. Mateusz Kępka