Co nowego

Życzenia dla Gdyni? Podaj hasło!

Najlepsze urodzinowe hasło pojawi się w oknach PPNT, mat. prasowe

Najlepsze urodzinowe hasło pojawi się w oknach PPNT, mat. prasowe

29.01.2019 r.

Napisy w oknach charakterystycznego budynku PPNT przyciągały uwagę, nawiązywały do bieżących wydarzeń lub... po prostu wywoływały uśmiech. Mieszkańcy Gdyni doskonale kojarzą WhizTalk, czyli hasła wystawiane od kilku lat, które zapoczątkowała jedna z parkowym firm. Teraz w oknach mogą pojawić się... życzenia dla Gdyni - z okazji 93. rocznicy przyznania praw miejskich. Może to zrobić każdy, wystarczy podać hasło!

Rusza urodzinowy konkurs!

WhizTalk – bo tak właśnie nazywa się projekt zapoczątkowany przez parkową firmę Whizbrand – jest prostym narzędziem do komunikacji z miastem. Hasła przykuwają uwagę, inspirują, wywołują uśmiech, a przede wszystkim – mówią o tym, co się dzieje w Gdyni. Są dobrze zauważalne, krótkie i treściwe, a przede wszystkim kreatywne.

Teraz każdy gdynianin może sam uruchomić wyobraźnię i doczekać się własnego napisu w oknach PPNT!

Chodzi o to, aby złożyć miastu urodzinowe życzenia przy pomocy chwytliwego hasła w oknach jednego z najbardziej rozpoznawalnych gdyńskich budynków. Rusza konkurs z okazji 10. lutego - kolejnej rocznicy nadania praw miejskich Gdyni!

Propozycje z hasłem urodzinowym zgłaszać przez specjalny formularz do 7 lutego. Później specjalne jury w składzie: Katarzyna Gruszecka-Spychała (wiceprezydent Gdyni ds. gospodarki), Anna Borkowska (dyrektor PPNT Gdynia), Alicja Harackiewicz (dyrektor CN Experyment) oraz Aleksandra Dylejko (rzecznik prasowy LIS) wybierze najlepsze z nadesłanych haseł, które zostanie ustawione w oknach PPNT Gdynia w wyjątkowy dzień - urodzinową, gdyńską niedzielę, czyli 10 lutego.


Podaj hasło, otwórz drzwi


Autor najlepszej propozycji ucieszy się przede wszystkim z prestiżu - zwycięski WhizTalk nie tylko zostanie hasłem tegorocznych urodzin Gdyni, ale także otworzy drzwi na najbardziej prestiżowe wydarzenia.

Laureat konkursu jako nagrodę otrzyma wejściówki na pakiet inspirujących wydarzeń: TEDxGdynia 2019, wejście VIP na Kolosy 2019, wybrany przez siebie warsztat podczas Gdynia Design Days 2019 oraz Naukowe Love w CN Experyment. Urodzinowe wejściówki są gwarancją miejsca na wydarzeniu, uniknięcia selekcji przy rejestracji oraz kolejek.

Warto dodać w formie wskazówki, że przy wyborze laureata jury doceni przede wszystkim oryginalność i kreatywne nawiązania do gdyńskiego święta. Uwaga: limit to w tym przypadku 17 znaków. Kto wymyśli najlepsze hasło?

Zgłoszenia, regulamin konkursu i więcej informacji tutaj: bit.ly/podaj_haslo