DLA MIESZKAŃCÓW

Vouchery pomagają przetrwać pandemię

Wybierz voucher w Gdyni. Nie odkładaj decyzji na później

Wybierz voucher w Gdyni. Nie odkładaj decyzji na później

06.08.2020 r.

Jeszcze przez dwa miesiące, do końca września, możemy wesprzeć dotkniętą przez pandemię gdyńską branżę czasu wolnego. Wystarczy wykupić ich usługę już teraz, a zrealizować ją nawet rok później. Pokaż solidarność, wybierz voucher w Gdyni!

Darmowa kawa w hotelowej restauracji? Firmowy ręcznik gratis w hotelowym SPA? Lub bezpłatny kieliszek wina w przerwie spektaklu? A może prezent z muzealnego sklepu po zwiedzeniu wystawy? Zakup voucheru w gdyńskim hotelu, restauracji czy instytucji kultury to przede wszystkim akt solidarności z branżą, która najbardziej ucierpiała przez lockdown spowodowany koronawirusem. Ale to też okazja, by otrzymać przy odbiorze wykupionej usługi coś ekstra. Gdyński przemysł czasu wolnego też jest solidarny z klientami i w rewanżu za wsparcie oferuje drobne bonusy.

Przemysł czasu wolnego to interdyscyplinarna gałąź gospodarki związana z odpoczynkiem i spędzaniem czasu wolnego. Zajmuje się zaspokajaniem potrzeb przedsiębiorstw, rodzin oraz osób indywidualnych, ze szczególnym naciskiem na rozrywkę, sport i rekreacja, kulturę, hotelarstwo, gastronomię, imprezy oraz życie nocne a także aktywność outdoorową. Z branży czasu wolnego korzystają więc zarówno turyści, jak i mieszkańcy.
- W czasie zamrażania gospodarki spowodowanej pandemią COVID-19 firmy i instytucje branży przemysłu czasu wolnego były zamknięte i pozbawione przychodów. Nad ich działalnością zawisła wizja utraty płynności finansowej i bankructwa – mówi Katarzyna Gruszecka-Spychała, wiceprezydent Gdyni ds. gospodarki. - Dlatego pomoc miasta była czymś oczywistym i koniecznym. Wraz z gdyńską branżą turystyczną poszukiwaliśmy szybkich rozwiązań, które sprawią, że po ponownym otwarciu przedsiębiorcy dostaną szybki zastrzyk gotówki. Po przeanalizowaniu rozwiązań podejmowanych w tej branży w kraju i zagranicą oraz konsultacjach z gdyńskimi przedstawicielami przemysłu czasu wolnego, doszliśmy do wniosku, że zakup voucherów do wykorzystania usługi w przyszłości może być trafnym rozwiązaniem. Liczymy na mieszkańców i turystów spragnionych kultury i rozrywki, że wykorzystają tę możliwość udzielenia pomocy restauracjom, hotelom i instytucjom kultury.

Jak działa voucher w Gdyni?

Zajrzyjmy na przykład do Gdyńskiego Centrum Kultury, które zaprasza do Konsulatu Kultury, jednego z najnowszych miejsc na kulturalnej mapie Trójmiasta. Modernistyczna perełka Gdyni, która przez lata gościła konsulat Szwecji, z pięknym patio i salą widowiskową, stanowi miejsce szerokiej działalności kulturalnej - teatr, kino, książki, spotkania i wykłady oraz programy edukacyjne dla dzieci i całych rodzin. Wykupując teraz konsularny bon na wybraną kwotę, który będziemy mogli zrealizować w przeciągu 12 miesięcy, zyskamy atrakcyjne bonusy.

I tak bon za 30 zł możemy wymienić na bilet na spektakl dla dzieci ("Marysia ma Rysia" w reż. Agnieszki Płoszajskiej lub "Pręcik" w reż. Andrzeja Mańkowskiego) + gratis napój bezalkoholowy w kawiarni (przed, w przerwie lub po spektaklu). Bon za 50 zł uprawnia do wymiany na bilet na spektakl dla widzów dorosłych (z wyłączeniem "Lekko nie będzie") + napój bezalkoholowy w kawiarni. Bon za 80 zł to bilet na spektakl "Lekko nie będzie" w reż. Tomasza Sapryka + napój bezalkoholowy lub kieliszek wina w kawiarni. Natomiast bon za 160 zł wymienimy na dwa bilety na spektakl "Lekko nie będzie" + napój bezalkoholowy lub karafkę wina.


Sprawdźcie ofertę pozostałych partnerów projektu. Gdyńskie vouchery możemy kupić na platformie moment.pl
Wybierz voucher w Gdyni. Nie odkładaj decyzji na później.