Aktualności

Weź udział w konkursie i wygraj weekendowy pobyt w Gdyni!

Konkurs w ramach akcji

Konkurs w ramach akcji "Odetchnij w Gdyni", w którym do wygrania są m.in. pobyty weekendowe dla dwóch osób w Gdyni

19.01.2023 r.

Zima nad morzem jest czasem niezwykłym, zupełnie odmiennym od pory letniej. To idealny moment na odkrywanie Gdyni w nieco mniej znanej, ale równie autentycznej odsłonie. Masz pomysł jak zdrowo i ciekawie można odetchnąć w Gdyni? Sposobów na udany pobyt w nadmorskich okolicznościach jest wiele, jednak najbardziej oryginalny pomysł ma szansę wygrać weekendowy pobyt w mieście „z morza i marzeń”. Jak to zrobić? Weź udział w konkursie i odetchnij w Gdyni!


„Odetchnij w Gdyni” to wyjątkowa oferta miasta Gdyni skierowana do turystów z południowej Polski, oczekujących od zimowych wyjazdów nie tylko niesamowitych wrażeń, ale i ucieczki od codzienności do miasta, w którym żyją szczęśliwi ludzie i oddycha się w nim zdrowym, świeżym i dobroczynnym powietrzem. Od grudnia do marca miasto zaprasza nocujących w Gdyni turystów, do skorzystania ze specjalnych pakietów, które dostępne są jedynie poza sezonem. Do wyboru są pakiety turystyczne dla osób o zróżnicowanych upodobaniach: kulturalny, aktywny i rodzinny.

Jedno jest pewne – zima nad morzem przynosi prawdziwy relaks i ukojenie, o czym warto przekonać się na własnej skórze. Dlatego zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania są aż dwa weekendowe pobyty dla dwojga w Gdyni.

Weź udział w konkursie i wygraj weekend w Gdyni

Aby wziąć udział w konkursie musisz mieć ukończone 18 lat, być mieszkańcem województwa dolnośląskiego oraz kreatywnie odpowiedzieć na pytanie konkursowe: „Jak zdrowo i ciekawie odetchnąć w Gdyni?”.

Na autorów najlepszych zgłoszeń czekają atrakcyjne nagrody:
1 miejsce: weekend dla dwojga w My Story Gdynia Hotel
2 miejsce: weekend dla dwóch osób w hostelu Mały Żagiel
3 miejsce: zestaw gdyńskich upominków

Ważne! Vouchery do hoteli będzie można wykorzystać do 31.03.2023.

Odpowiedź w formie pisemnej (do 200 słów) należy przesłać e-mailem na adres: promocja@gdynia.pl. Liczy się pomysłowość i kreatywność zgłoszeń.

Konkurs trwa od 19 do 31 stycznia. Regulamin jest dostępny w załączniku poniżej.
  • Łódka na plaży w Gdyni Orłowie
  • Rzeźba Gdyńskich Rybek na ośnieżonym Bulwarze Nadmorskim
  • Parasole na Plaży Śródmieście
  • Widok z lotu ptaka na molo w Gdyni Orłowie
  • Ośnieżone molo w Orłowie
  • Zaśnieżony klif w Orłowie

Odetchnij w Gdyni City break