Aktualności

Wielka gala z okazji 65-lecia zespołu „Śląsk“!

Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny od  65 lat promuje polską twórczość ludową i narodową, fot. mat. prasowe
„Szła dzieweczka”, „Karolinka”, żywiołowe tańce krakowskie i góralskie. To wszystko czeka nas W Gdyni Arena podczas wielkiej gali jubileuszowej zespołu „Śląsk”.
 
Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny od  65 lat promuje polską twórczość ludową i narodową.

To właśnie 17 listopada ponad stuosobowy zespół chóru, baletu i orkiestry, wykona barwne widowisko, które entuzjastycznie oklaskiwało 25 milionów widzów na pięciu kontynentach.

Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk", fot. mat. prasowe

Podczas wielkiej gali jubileuszowej w Gdyni Arena nie zabraknie żywiołowych  tańców krakowskich i góralskich oraz wzruszających wykonań śląskiej „Karolinki” czy „Szła dzieweczka”. Setki barwnych kostiumów z wielu regionów Polski mienić się będą na scenie w blisko dwugodzinnym programie opracowanym m.in. przez Stanisława Hadynę i Elwirę Kamińską.
 


Barwne wykonania zespołu „Śląsk” od lat stanowią wizytówkę Polski na scenach całego świata czyniąc z zespołu ambasadora polskiej kultury narodowej.

Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny to instytucja kultury o szerokiej działalności artystycznej, kultywująca tradycje narodowego dziedzictwa oraz promująca polską twórczość ludową i narodową.
 
17 listopada 2018r. godz. 19.00 Hala Arena Gdynia.
 
Bilety w cenie od 60 do 120 zł  do nabycia na stronach:  www.kupbilecik.pl, www.bilety24.pl, www.ebilet.pl
 
Zamówienia: rezerwacje@sosimple.com.pl    Tel.  534 211 337

fot. mat. promocyjne