Co nowego

Nowe funkcjonalności aplikacji gdynia.pl

Nowe funkcjonalności aplikacji gdynia.pl, fot. Michał Kowalski

Nowe funkcjonalności aplikacji gdynia.pl, fot. Michał Kowalski

12.02.2018 r.

Idziesz Świętojańską i dostajesz powiadomienia o wydarzeniach w pobliżu. Mieszkasz w dzielnicy będziesz poinformowany o imprezach w bibliotece. Od dziś użytkownicy aplikacji Gdynia.pl mogą otrzymywać powiadomienia o imprezach w Gdyni.
 
Działająca od ponad pół roku aplikacja Gdynia.pl poza wiadomościami z życia naszego miasta, komunikatami, posiada także rozbudowany kalendarz wydarzeń. Nowością jest możliwość otrzymywania powiadomień o wszystkich imprezach lub o imprezach w zasięgu. Użytkownik sam ustala zasięg od 100 metrów do 2 km. Powiadomienia o wydarzeniach będą przychodzić, gdy aplikacja będzie działać w tle, ale nie wymaga włączonego GPS.


aplikacja - pokaż imprezy w zasięgu 500 metrów  aplikacja - pokaż imprezy w zasięgu 2 km oraz komunikaty i wydarzenia
 
Chcemy, żeby użytkownicy aplikacji gdynia.pl mieli łatwy dostęp do gdyńskiego kalendarza, dlatego wzbogacamy go o geolokalizację. Spacerując Gdynią, mijając teatr czy muzeum, otrzymamy powiadomienia o najbliższych imprezach  – mówi Naczelnik Wydziału Komunikacji Społecznej i Informacji Ewa Kosakowska. Każdą informacją można podzielić się na Facebooku lub Twitterze. Można dodać ją do ulubionych oraz ustawić przypomnienie o imprezie.

Zapraszamy do pobierania aplikacji gdynia.pl, która dostępna jest dla systemów Android i iOS, odpowiednio w sklepach Google Play oraz App Store. Osoby, które mają już zainstalowaną aplikację, będą musiały ją uaktualnić.

Nowe funkcjonalności pojawiły się także na stronie gdynia.pl. Do sekcji aktualności: Gdynia zielona, Gdyński modernizm oraz Rewitalizacja doszło 6 nowych działów. Są to: Sport i zdrowie,  Kultura, Społeczeństwo, Gdynia innowacyjnaGdynia mobilna oraz Witaj w Gdyni. Natomiast Edukacja została zastąpiona Nauką.

Nowe subserwisy - zrzut ekranowy ze strony głównej gdynia.pl


Pobierz aplikację