Co nowego

Eksperci zdradzą w Gdyni sprzedażowe triki

Już jutro rusza konferencja Pipeline Summit // fot.  facebook.com/PipelineSummit

Już jutro rusza konferencja Pipeline Summit // fot. facebook.com/PipelineSummit

16.04.2018 r.

Już we wtorek, 17 kwietnia, rusza konferencja Pipeline Summit. To dwa dni praktycznych prezentacji, które wygłosi 19 prelegentów z Polski i zagranicy. Każdy z nich zdradzi sprzedażowe tajniki i techniki. Powiedzą m.in. o tym: jak znaleźć potencjalnych klientów i zatrzymać ich przy sobie, czy jak przyspieszyć wzrost firmy i zwiększyć jej wyniki. Głównym tematem konferencji będzie sprzedaż online. Pipeline Summit odbędzie się w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni. To już czwarta edycja tej konferencji.

W prowadzeniu własnego biznesu wszystko zależy od sprzedaży. Trzeba przekonać potencjalnych klientów do kupowania danych produktów lub usług. Wymaga to konkretnej wiedzy i sprawdzonych sposobów działania. Aktualnie sprzedaż coraz bardziej przenosi się do sieci. Dlatego, aby utrzymać się na rynku, ważna jest znajomość technik sprzedaży w internecie. Będzie je można poznać podczas konferencji Pipeline Summit. Jej tematem przewodnim będzie właśnie sprzedaż online.

– Rozwój nowoczesnych technologii wymusza zmiany w podejściu do działań sprzedażowych. Dlatego chcemy dać przedsiębiorcom szansę na wymianę doświadczeń z ekspertami, którzy odnieśli sukces w sprzedaży i z powodzeniem prowadzą własny biznes – mówi Katarzyna Gruszecka-Spychała, wiceprezydent Gdyni.

Pipeline Summit to dwa dni wypełnione wiedzą. Na konferencji eksperci sprzedażowi wygłoszą prelekcje na temat marketingu i sprzedaży. Zdradzą swoje sekrety i recepty na sukces. Przedsiębiorcy prowadzący własny biznes, którzy wezmą udział w konferencji, dowiedzą się tam: jak sprzedawać bezpośrednio, rozwijać zespół sprzedażowy, prowadzić media społecznościowe, stronę internetową czy e-mail marketing oraz jak poprawić i zwiększyć swoje wyniki sprzedażowe niezależnie od branży, w której działają. Będą mieli też szansę zdobyć 50 pomysłów na prowadzenie efektywnej sprzedaży firmie.

Na Pipeline Summit każde słowo jest na wagę złota. Prelegenci dzielą się praktyczną wiedzą, która jest w stanie zwiększyć przychody w rozmaitych branżach niezależnie od wielkości firmy. Każdy z nich rozumie problemy przedsiębiorców na wszystkich etapach rozwoju działalności, ponieważ zaczynali od zera, wielu tylko z minimalnym budżetem i osiągnęli sukces – mówi Mick Griffin, pomysłodawca Pipeline Summit.

Z uczestnikami konferencji swoją wiedzą i doświadczeniem będzie się dzielić 19 prelegentów z Polski i zagranicy. Będą to: Magdalena Urban z Urban Legend, Monika Żochowska – współzałożycielka Phenicoptere sp. z o. o., Marko Djurić – dyrektor sprzedaży w Coffee Desk, Dariusz Kociecki z Netguru, Aaron Krall z Saas Growth Hacks, Magdalena Urbaniak z Brand24, Adam Wesołowski – współzałożyciel Growth Engine, Maciej Leśniak – założyciel Jumpcity, Karolina Janik – zarządzająca firmą Personal PR, Wiola Straczewska – content manager w Tribe47, Łukasz Młodyszewski z Nightly, Artur Jabłoński, Zuzanna Sielicka-Kalczyńska z Whisbear, Greg Pietruszynski z Growbots, Peter Zotto z Price Intelligently, Michał Skurowski – współzałożyciel i prezes Livespace, Wojtek Mazur – współzałożyciel agencji Elephate, Andrzej Ogonowski z SMSAPl.pl oraz Piotr Mroziński z LinkedIn.

Swoje przemówienie - we wtorek, 17 kwietnia o godz. 13.00 - wygłosi też wiceprezydent Gdyni Katarzyna Gruszecka-Spychała.

Eksperci opowiedzą oni m.in.: o najczęstszych błędach w reklamie na Facebooku, które zabijają sprzedaż, o zasadach content marketingu, strategiach growth marketingowych, sprzedaży intuicyjnej, a także o tym, jak znaleźć potencjalnych klientów i zatrzymać ich przy sobie oraz  jak budować współpracę z liderami opinii, aby była długofalowa i jak zyskać odpowiednie zaufanie, wiarygodność i rozpoznawalność, która będzie przynosiła efekty przez kolejne lata.

Konferencja Pipeline Summit odbędzie się 17 i 18 kwietnia w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym. To już czwarta edycja tego wydarzenia, a po raz drugi gości ono w Gdyni.

Udział w konferencji jest płatny. Pełny program jest dostępny na stronie wydarzenia: www.pipelinesummit.com.