Co nowego

Popłyń z Gdynią do Szwecji

W czerwcu popłyń z Gdynią do Szwecji // fot.www.facebook.com/StenaLinePolska

W czerwcu popłyń z Gdynią do Szwecji // fot.www.facebook.com/StenaLinePolska

12.06.2019 r.

Któż w taką pogodę nie chciałby wypłynąć w morską podróż statkiem? Odpocząć, ciekawie spędzić czas z rodziną czy przyjaciółmi, poczuć orzeźwiającą bryzę, oddać się rozrywce i pozwiedzać? W czerwcu macie niepowtarzalną okazję, aby te marzenia się ziściły.

Stena Line Polska przygotowała dla mieszkańców Gdyni ofertę na czerwiec. Zaproś maksymalnie 3 najbliższe Ci osoby i wybierz się z nimi w wakacyjny rejs w bardzo atrakcyjnej cenie. Oczywiście, przy rejestracji podaj hasło „Gdynia”.

Do wyboru:
- Rejs Wakacyjny dla 4 osób z jednym noclegiem na statku, bez zejścia na ląd: 200 zł
Wolne terminy: 17, 19, 23, 25, 26 czerwca.
 
- Rejs Wakacyjny dla 4 osób z dwoma noclegami na statku i jednym dniem w Szwecji: 300 zł
Wolne terminy: 17 i 23 czerwca.
 
Cena nie zmienia się bez względu na liczbę osób. Więcej informacji o ofercie na stronie: www.stenaline.pl/gdynia.


 
Przez cały rok obowiązuje również oferta partnerska - dla mieszkańców naszego miasta rezerwujących rejsy za pośrednictwem strony internetowej obowiązuje kod „Gdynia” uprawniający do zniżki w wysokości do 50% kosztu rejsu turystycznego. Dodatkowo osoby rezerwujące wycieczki na stoiskach promocyjnych (w al.Topolowej) na hasło „Gdynia” są zwalniane z opłaty rezerwacyjnej w wysokości 40 zł.
 
Oferta partnerska nie łączy się z ofertą czerwcową.

Stena Line obsługuje połączenie promowe pomiędzy Gdynią a Karlskroną. Aktywna współpraca trwa od 2010 roku. Przynosi ona obopólne korzyści w postaci promocji miasta i połączeń promowych, współpracy podczas licznych wydarzeń kulturalnych i sportowych, a także zniżek dla mieszkańców Gdyni.