Co nowego

Zniżki dla mieszkańców Chwarzna i Wiczlina

Chwarzno-Wiczlino ma swoją kartę zniżkową

Chwarzno-Wiczlino ma swoją kartę zniżkową

10.08.2018 r.

Ponad rok przygotowań poprzedziło wprowadzenie pierwszej dzielnicowej karty zniżkowej, dzięki której osoby zameldowane w Chwarznie-Wiczlinie mogą korzystać z profitów u lokalnych przedsiębiorców. Przez pierwsze siedem dni, gdy jest możliwość wystąpienia o kartę, formularz rejestracyjny wypełniło tysiąc mieszkańców.
 
Inicjatorem wprowadzenia udogodnienia jest Rada Dzielnicy Chwarzno-Wiczlino, która dzięki temu działaniu, chce promować lokalnych przedsiębiorców w największej gdyńskiej dzielnicy, a także wzmacniać relacje pomiędzy mieszkańcami a lokalnymi punktami usługowymi w najdynamiczniej rozwijającej się dzielnicy.
 
- Pomysł na wprowadzenie karty to chęć wspierania lokalnych przedsiębiorców, którzy są naszymi sąsiadami, a także pokazanie jak bogata w ofertę jest nasza dzielnica - mówi Jakub Ubych, przewodniczący Rady Dzielnicy Chwarzno-Wiczlino
 
Karty są plastikowe, a ich wyrobienie bezpłatne. Tak samo przystąpienie do programu przez przedsiębiorcę nie wiąże się z żadnymi kosztami. Całkowity koszt finansowy wprowadzenia projektu to 2,5 tys. zł, które zostały wykorzystane na wydruk kart. 
 
- Bardzo cieszy duże zainteresowanie mieszkańców pomysłem. Zakładany miesięczny poziom zapisów na kartę został osiągnięty już po 3 godzinach. To pokazuje jak ważne jest budowanie relacji i integracji w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy. Jestem przekonany, że z każdym dniem będą dołączać nowi mieszkańcy i partnerzy - dodaje Jakub Ubych.
 
Na chwilę obecną posiadacz karty może skorzystać ze zniżek w 54 placówkach usługowych.
 
Dedykowana strona projektu: www.karta.chwarznowiczlino.pl