Uwaga! W sobotę PKO Gdynia Półmaraton. Sprawdź zmiany w organizacji ruchu.
2024

Rozstrzygnięcie konkursu na wsparcie zadań publicznych w zakresie sportowego szkolenia dzieci i młodzieży oraz organizacji imprez sportowych w 2024 r.

Prezydent Miasta Gdyni
na mocy Zarządzenia Nr 7274/24/VIII/S z dnia 30 stycznia 2024 r. przyznał dotacje na wsparcie realizacji zadań publicznych: „Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży” oraz „Organizacja dla dzieci i młodzieży imprez sportowych w Gdyni” w 2024 roku.
 
Lista rankingowa ofert wg opinii  Komisji Konkursowej, na które zostały przyznane dotacje:
 
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie gimnastyki artystycznej:
1. Uczniowski Klub Sportowy Jantar – 89,75 pkt;
2. Stowarzyszenie Gimnastyki Artystycznej – 88,00 pkt
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo:
1. Uczniowski Klub Sportowy Galeon – 96,00 pkt;
2. Uczniowski Klub Sportowy Opty –  81,50 pkt;
3. Uczniowski Klub Sportowy Akademia Judo Dragon – 68,00 pkt;
4. Wojskowy Klub Sportowy Flota – 63,25 pkt;
5. Uczniowski Klub Judo Wataha – 61,50 pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie koszykówki:
1. Gdyńskie Towarzystwo Koszykówki – 96,00 pkt;
2. Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki – 93,00 pkt;
3. Klub Sportowy Flota – 53,75 pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie lekkiej atletyki:
1. Klub Lekkoatletyczny Gdynia – 93,75 pkt;
2. Wojskowy Klub Sportowy Flota – 86,00 pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej:
1. Stowarzyszenie Inicjatywa Arka – 92,75 pkt;
2. Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia-Akademia Piłkarska – 92,50 pkt;
3. Arka Gdynia Spółka Akcyjna – 92,50 pkt;
4. Stowarzyszenie Akademia Piłkarska KP Gdynia – 88,75 pkt;
5. Ognisko TKKF Checz – 81,50 pkt;
6. Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia – 75,00 pkt;
7. Uczniowski Klub Sportowy Akademia Piłkarska Pomorzanin – 68,25 pkt;
8. Stowarzyszenie Ejsmond Club – 60,50 pkt;
9. Gdyńska Akademia Piłkarska Dąbrowa – 59,50 pkt;
10. Klub Sportowy Stowarzyszenie Flauta – 55,75 pkt;
11. Uczniowski Klub Sportowy Cisowa  – 54,50 pkt.
12. Stowarzyszenie Wspierania Sportu i Edukacji Młodych Piłkarzy Arka Gdynia – 45,00 pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki ręcznej:
1. Stowarzyszenie Piłki Ręcznej – 92,00 pkt;
2. Uczniowski Klub Sportowy Cisowa – 79,00 pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej:
1. Uczniowski Klub Sportowy Gdyńska Akademia Siatkówki – 92,00 pkt;
2. Koleżeńsko- Amatorskie Towarzystwo Sportowe Alpat – 79,00 pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie pływania:
1. Klub Sportowy Delfin – 96,75 pkt;
2. Uczniowski Klub Sportowy Siódemka – 74,25 pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie rugby i rugby 7:
1. Rugby Club Arka Gdynia – 93,00 pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie sportów walki:
1. Klub Sportowy Bombardier – 95,25  pkt;
2. Klub Sportowy Maximus – 84,50 pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie strzelectwa sportowego:
1. Wojskowy Klub Sportowy Flota –  94,75 pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie  sztuk walki
1. Pomorski Klub Karate Kyokushin – 88,75 pkt;
2. Klub Sportowy Gokken – 65,00 pkt;
3. Gdyński Klub Kyokushin-Kan Karate-Do – 55,50 pkt;
4. Klub Karate Tradycyjnego – 51,00 pkt;
5. Centrum Karate Kigai – 50,25 pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa
1. Yacht Klub Polski Gdynia – 97,00 pkt;
2. Miejski Klub Żeglarski Arka – 92,00 pkt;
3. Uczniowski Klub Żeglarski OPTI CWM – 87,00 pkt;
4. Yacht Klub Stal Gdynia – 74,00  pkt;
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w pozostałych dyscyplinach sportu:
1. Uczniowski Klub Sportowy Gromik (pięciobój nowoczesny) – 87,00 pkt;
2. Klub Sportowy Badminton School (badminton) – 82,25 pkt;
3. Uczniowski Klub Sportowy Azymut 45 (biegi na orientację) – 81,25 pkt;
4. Uczniowski Klub Sportowy Chwarzno (unihokej) - 80,25 pkt;
5. Uczniowski Klub Sportowy MDK (szachy) – 77,00 pkt;
6. Wojskowy Klub Sportowy Flota (szachy) – 77,00 pkt;
7. Klub Kolarski Trek Gdynia (kolarstwo górskie MTB) – 76,00 pkt;
8. Ognisko Towarzystwa Krzewienia Kultury fizycznej Checz Gdynia (cheerleading) – 66,25pkt;
9. Wojskowy Klub Sportowy Flota (podnoszenie ciężarów) – 57,00 pkt;
10. Wojskowy Klub Sportowy Flota (kolarstwo)  – 56,50 pkt;
11. Uczniowski Klub Sportowy Orlik (tenis stołowy) – 55,75 pkt;
12. Uczniowski Klub Sportowy Błyskawica SP 39 Gdynia (pływanie w płetwach) – 55,25 pkt.
Organizacja w Gdyni imprez sportowych:
1. Klub Sportowy Delfin na zadanie: XIV Ogólnopolskie Zawody Pływackie "Gdyńskie Delfinarium" – 95,00 pkt;
2. Yacht Klub Polski Gdynia na zadanie: Międzynarodowe regaty o Puchar Prezydenta Miasta Gdyni - eliminacja do Mistrzostw Świata i Europy – 91,75 pkt;
3. Klub Sportowy Bombardier na zadanie: XII Memoriał im. Brunona Bendiga z udziałem ekipy zagranicznej – 86,25 pkt;
4. Yacht Klub Polski Gdynia na zadanie: Mistrzostwa Polski Młodzików w klasie Optimist – 84,75 pkt;
5. Uczniowski Klub Sportowy Galeon na zadanie: Otwarte Mistrzostwa Gdyni Dzieci w judo – 83,75 pkt;
6. Yacht Klub Polski Gdynia na zadanie Międzynarodowe Regaty o Puchar YKP Gdynia w klasie Optimist – eliminacje do OOM 2024 – 82,00pkt;
7. Klub Sportowy Badminton School na zadanie Organizacja Krajowego Turnieju Badmintona - ,,Otwarte Mistrzostwa Gdyni" – 81,75 pkt;
8. Uczniowski Klub Sportowy Galeon na zadanie: XXVII Drużynowy Turniej Judo – 81,00 pkt;
9. Klub Lekkoatletyczny Gdynia na zadanie: XXVIII Festiwal skoku o tyczce im. Walentego Wejmana – 81,00 pkt;
10.Klub Sportowy Stowarzyszenie Flauta na zadanie: IV Turniej piłki nożnej dla dzieci "Flauta Gdynia Open Cup 2024" – 71,00 pkt.;
11. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: VI Gdyński Szachowy Turniej Rankingowy – 70,00 pkt;
12. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: VII Pomorski Otwarty Turniej Klasyfikacyjny dla dzieci i młodzieży w szachach klasycznych – 69,00 pkt;
13. Yacht Klub Polski Gdynia na zadanie: Jesienny Puchar Gdyni. Mistrzostwa Pomorza w klasie Optimist – 68,00 pkt;
14. Yacht Klub Stal Gdynia na zadanie: Regaty o Błękitną Gwiazdę Optimista dla dzieci do lat 9 – 61,00 pkt;
15. Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki na zadanie: Organizacja turnieju koszykówki – 56,25 pkt;
 
Wykaz organizacji, którym zostały przyznane dotacje na wsparcie realizacji zadań: „Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży ” oraz „Organizacja dla dzieci i młodzieży imprez sportowych w Gdyni” w 2024 roku.
 
1. ARKA GDYNIA Spółka Akcyjna na zadnie: Sportowe szkolenie młodzieży w zakresie piłki nożnej w wieku 16-19 lat z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 76.000 zł;
2. Centrum Karate Kigai na zadanie: Szkolenie gdyńskich dzieci i młodzieży w zakresie karate tradycyjnego z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 6.000 zł;
3. Gdyńska Akademia Piłkarska Dąbrowa na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 18.000 zł;
4. Gdyński Klub Kyokushin-kan Karate-do na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie karate kyokushin z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 5.300 zł;
5. Gdyńskie Towarzystwo Koszykówki na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z Gdyni w koszykówce, w rocznikach od U9 do U19 z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 98.000 zł;
6. Klub Karate Tradycyjnego na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w karate tradycyjnym z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 6.000 zł;
7. Klub Kolarski Trek Gdynia na zadanie: Szkolenie sportowe w kolarstwie górskim z przyznaną kwotą dotacji 14.900 zł;
8. Klub Lekkoatletyczny Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie lekkiej atletyki z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 85.000 zł;
9. Klub Lekkoatletyczny Gdynia na zadanie: XXVIII Festiwal skoku o tyczce im. Walentego Wejmana z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 5.500 zł;
10. Klub Sportowy AMW Badminton School na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w badmintonie z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 32.700 zł;
11. Klub Sportowy AMW Badminton School na zadanie Organizacja Krajowego Turnieju Badmintona pod nazwą ,,Otwarte Mistrzostwa Gdyni" z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 6.800 zł;
12. Klub Sportowy Bombardier na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie boksu  z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 80.000 zł;
13. Klub Sportowy Bombardier na zadanie: XII Memoriał im. Brunona Bendiga z udziałem ekipy zagranicznej z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 8.000 zł;
14. Klub Sportowy Delfin Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie pływania z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 106.400 zł;
15. Klub Sportowy Delfin Gdynia na zadanie: XIV Ogólnopolskie Zawody Pływackie "Gdyńskie Delfinarium" z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 9.000 zł;
16. Klub Sportowy Gokken na zadanie: Szkolenie dzieci i młodzieży w karate z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 7.700 zł;
17. Klub Sportowy Maximus na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie sportu walki - kick-boxingu z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 25.000 zł;
18. Klub Sportowy Stowarzyszenie Flauta na zadanie: Sportowe szkolenie dziewcząt w dyscyplinie piłki nożnej z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 18.000 zł;
19. Klub Sportowy Stowarzyszenie Flauta na zadanie: IV Turniej piłki nożnej dla dzieci "Flauta Gdynia Open Cup 2024" z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 2.800 zł;
20. Koleżeńsko-Amatorskie Towarzystwo Sportowe ALPAT Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej halowej i plażowej z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 50.000 zł;
21. Miejski Klub Żeglarski Arka na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 135.000 zł;
22. Ognisko TKKF Checz Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 50.000 zł;
23. Ognisko TKKF Checz Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie cheerleadingu z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 20.000 zł;
24. Pomorski Klub Karate Kyokushin na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie karate kyokushin z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 40.000 zł;
25. Rugby Club Arka Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie rugby, w tym rugby 7 z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 55.000 zł;
26. Stowarzyszenie Akademia Piłkarska KP Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie piłki nożnej z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 90.000 zł.;
27. Stowarzyszenie Ejsmond Club na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej w Gdyni z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 32.000 zł;
28. Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki na zadanie: Organizacja turnieju koszykówki z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 2.500 zł;
29. Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie koszykówki z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 107.000 zł;
30. Stowarzyszenie Gimnastyki Artystycznej na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie gimnastyki artystycznej z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 60.000 zł;
31. Stowarzyszenie Inicjatywa Arka na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w SI ARKA Gdynia z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 200.000 zł;
32. Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 44.000 zł;
33. Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia - Akademia Piłkarska na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie piłki nożnej z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 169.000 zł;
34. Stowarzyszenie Piłki Ręcznej Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki ręcznej dziewcząt z przyznaną kwota dotacji w wysokości 149.000 zł;
35. Stowarzyszenie Wspierania Sportu i Edukacji Młodych Piłkarzy Arka Gdynia na zadanie: Młode talenty piłkarskie z gdyńskich boisk z przyznaną kwotą dotacji 5.000 zł;
36. Uczniowski Klub Judo Wataha na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 20.000 zł;
37. Uczniowski Klub Sportowy Akademia Judo Dragon na zadanie: Sportowe szkolenie judo dzieci i młodzieży z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 25.000 zł;
38. Uczniowski Klub Sportowy Akademia Piłkarska Pomorzanin na zadanie: Sportowy rozwój i szkolenie w zakresie piłki nożnej z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 33.000zł;
39. Uczniowski Klub Sportowy Azymut 45 na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w Gdyni w zakresie biegu na orientację z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 17.400 zł;
40. Uczniowski Klub Sportowy Błyskawica SP 39 Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie pływania w płetwach i pływania z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 11.000 zł;
41. Uczniowski Klub Sportowy Chwarzno na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w unihokeju oraz w piłce ręcznej z przyznaną kwotą dotacji w wysokości  18.000 zł;
42. Uczniowski Klub Sportowy Cisowa na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki ręcznej dziewcząt z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 11.000 zł;
43. Uczniowski Klub Sportowy Cisowa na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej chłopców z przyznaną kwotą dotacji w wysokości  15.000 zł;
44. Uczniowski Klub Sportowy Gdyńska Akademia Siatkówki na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej halowej i plażowej z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 70.000 zł;
45. Uczniowski Klub Sportowy Galeon na zadanie: Szkolenie dzieci i młodzieży w judo z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 107.000 zł;
46. Uczniowski Klub Sportowy Galeon na zadanie: XXVII Drużynowy Turniej Judo z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 5.450 zł;
47. Uczniowski Klub Sportowy Galeon na zadanie: Otwarte Mistrzostwa Gdyni Dzieci w Judo z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 5.350 zł;
48. Uczniowski Klub Sportowy Gromik na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie - pływania, lekkiej atletyki, strzelania - w oparciu o dyscyplinę pięciobój nowoczesny z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 30.000 zł;
49. Uczniowski Klub Sportowy Jantar na zadanie: Szkolenie dzieci i młodzieży w gimnastyce artystycznej z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 60.000 zł;
50. Uczniowski Klub Sportowy MDK Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie szachów z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 15.000 zł;
51. Uczniowski Klub Sportowy Opty na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 48.000 zł;
52. Uczniowski Klub Sportowy Orlik na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie tenisa stołowego z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 8.000 zł;
53. Uczniowski Klub Sportowy Siódemka na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie pływania z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 53.600 zł;
54. Uczniowski Klub Żeglarski OPTI CWM na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 75.000 zł;
55. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w judo z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 25.000zł;
56. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w strzelectwie sportowym z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 50.000 zł;
57. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w szachach z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 14.000 zł;
58. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w podnoszeniu ciężarów z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 8.000 zł;
59. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w lekkiej atletyce z przyznaną kwotą dotacji w wysokości  85.000 zł;
60. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w kolarstwie z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 11.000 zł;
61. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w koszykówce z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 15.000 zł;
62. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: VI Gdyński Szachowy Turniej Rankingowy z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 3.500 zł;
63. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: VII Pomorski Otwarty Turniej Klasyfikacyjny dla dzieci i młodzieży w szachach klasycznych z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 3.000 zł;
64. Yacht Klub Polski Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 260.000 zł;
65. Yacht Klub Polski Gdynia na zadanie: Międzynarodowe regaty o Puchar YKP Gdynia w klasie Optimist - eliminacja do Mistrzostw Świata i Europy, eliminacja do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 2024 z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 7.000 zł;
66. Yacht Klub Polski Gdynia na zadanie: Międzynarodowe regaty o Puchar Prezydenta Miasta Gdyni - eliminacja do Mistrzostw Świata i Europy z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 8.300 zł;
67. Yacht Klub Polski Gdynia na zadanie: Jesienny Puchar Gdyni. Mistrzostwa Pomorza w klasie Optimist z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 3.000 zł;
68. Yacht Klub Polski Gdynia na zadanie: Mistrzostwa Polski Młodzików w klasie Optimist z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 7.000 zł;
69. Yacht Klub Stal Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 50.000 zł;
70. Yacht Klub Stal Gdynia na zadanie: Regaty o Błękitną Gwiazdę Optimista dla dzieci do lat 9 z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 2.800zł.

ikona