Konkurs "Jak żyć w przyjaźni"

Rozstrzygnięcie VIII edycji konkursu "Jak żyć w przyjaźni?"

14 prac wpłynęło na adresowany do nauczycieli II klas gdyńskich szkół podstawowych konkurs "Jak żyć w przyjaźni?". Uroczysta gala połączona z wręczeniem nagród odbyła się we wtorek 20 maja 2014 roku w Hotelu „Nadmorski" w Gdyni.

Pierwsze miejsce - nagroda w wysokości 4.000 złotych - zajęły Małgorzata Gogola oraz Anna Naubauer ze Szkoły Podstawowej nr 47 w Gdyni (nagroda do podziału w równych częściach).


Drugie miejsce - nagrodę w wysokości 3.000 złotych - otrzymały Bogumiła Kościukiewicz, Beata Niewrzałek, Anna Szymanowska i Gabriela Wołczyk ze Szkoły Podstawowej nr 29 w Gdyni (nagroda do podziału w równych częściach).

Trzecie miejsce - nagroda w wysokości 1.995 złotych - zajęły - Danuta Borysławska, Wiesława Cząstka, Elżbieta Kondracka, Ewa Kuzka, Dominika Marantowicz, Paulina Marciniak i Dorota Rosińska ze Szkoły Podstawowej nr 20 w Gdyni (nagroda do podziału w równych częściach).

Uczniowie z klas nagrodzonych otrzymali zaproszenia klasowe do kina Helios w Gdyni na wybrany seans w wymiarze 3D (nagroda ufundowana przez Prezydenta Miasta Gdyni) oraz vouchery dla klas do Adventure Park w Gdyni Kolibkach (nagroda ufundowana przez Adventure Parku Kolibki).

Jury zdecydowało także o przyznaniu dwóch wyróżnień. Otrzymały je: Aleksandra Bortkun ze Szkoły Podstawowej nr 33 w Gdyni oraz Mirosława Bielawa i Marlena Ellwart ze Szkoły Podstawowej nr 35 w Gdyni.

  • ikonaOpublikowano: 23.05.2014 00:00
  • ikona

    Autor: Michał Kowalski (2011)

  • ikonaZmodyfikowano: 22.03.2019 11:14
  • ikonaZmodyfikował: Monika Kowalska
ikona