Nagrody Prezydenta Gdyni dla bibliotekarzy

Laureaci nagrody z roku 2016

Kochają książki i swoją pracę. To oni pomagają  na bibliotecznych półkach znaleźć ciekawe i mądre pozycje. 16 czerwca 2016 r. swoje święto obchodzili bibliotekarze. Z tej okazji spotkali się w Gdyńskim Centrum Filmowym.
Tradycją są nagrody prezydenta Gdyni dla wyróżniających się bibliotekarzy.

Oto tegoroczni laureaci:

Alicja Bazylko, starszy kustosz i kierowniczka filii nr 12 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdyni - za przygotowanie bogatej oferty zajęć edukacyjnych dla dzieci i dorosłych, moderowanie Dyskusyjnego Klubu Książki oraz zaangażowanie w prace zespołu realizującego projekt rewitalizacji dzielnicy.

Anna Czeran,
starszy bibliotekarz i kierowniczka filii nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdyni  - za zaangażowanie i kompetentne kierowanie filią Biblioteki oraz stworzenie bogatej i różnorodnej oferty edukacyjnej oraz kulturalnej, a także aktywną współpracę z innymi działającymi w dzielnicy instytucjami i organizacjami.

Maria Jasiewicz
, starszy bibliotekarz i kierowniczka filii nr 15 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdyni - za całokształt pracy włożonej w upowszechnianie literatury i czytelnictwa w Gdyni oraz wspieranie Ośrodka Kultury Kaszubsko-Pomorskiej.

Alicja Szczechowska,
kustosz biblioteczny w Bibliotece Głównej Akademii Morskiej w Gdyni - za całokształt pracy, szczególnie za niezwykłe zaangażowanie oraz życzliwość w kontakcie z czytelnikiem.

Andrzej Galikowski,
pracownik Działu Automatyzacji Procesów Bibliotecznych w Bibliotece Głównej Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni - za kreatywność, opracowanie i realizację projektów innowacyjnych usprawniających proces automatyzacji w Bibliotece, w tym m.in. systemu elektronicznych kart bibliotecznych oraz automatycznego zapisu czytelników do Biblioteki.

  • ikonaOpublikowano: 24.06.2016 00:00
  • ikona

    Autor: Michał Kowalski (2011)

ikona