Zmiany w organizacji ruchu w związku z Verva Street Racing Zmiany w organizacji ruchu w związku z Verva Street Racing
Nagrody Prezydenta Gdyni dla najlepszych maturzystów

Laureaci nagrody z 2002 roku

25 czerwca 2002 r. prezydent Wojciech Szczurek spotkał się z najlepszymi maturzystami. Oprócz listów gratulacyjnych uczniowie otrzymali od Miasta pamiątkowe pióra.

Oto lista najlepszych maturzystów:

Filip Adamski - (IX Liceum Ogólnokształcące),
Weronika Becker - (I Liceum Ogólnokształcące),
Kinga Beńska - (Pierwsze Prywatne Liceum Ogólnokształcące),
Magdalena Brzeska - (XIV Liceum Ogólnokształcące),
Dagmara Budzbon - (VI Liceum Ogólnokształcące),
Monika Dąbrowska - (II Liceum Ogólnokształcące),
Katarzyna Dawidowska - (Liceum Ekonomiczne),
Karol Denc - (Technikum Mechaniczne),
Anna Gmys - (Technikum Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych),
Elżbieta Aleksandra Jurek - (Technikum Odzieżowe),
Lidia Klebba - (Liceum Techniczne),
Paweł Kosk - (Technikum Kolejowe),
Maria Kościesza-Olszewska - (I Społeczne LO),
Berenika Krewniak - (Gdyńskie Liceum Autorskie),
Anna Kudelska - (Technikum Budowlane),
Jan Kulka - (Technikum Budowy Okrętów), 
Joanna Lesińska - (XII Liceum Ogólnokształcące),
Maja Majstruk - (Liceum Sztuk Plastycznych),
Natalia Makowska - (VIII Liceum Ogólnokształcące),
Jan Matuszewski - (III Liceum Ogólnokształcące),
Hanna Milanowska - (IV Liceum Ogólnokształcące),
Dorota Muszyńska - (VII Liceum Ogólnokształcące),
Sławomir Nasiadka - (XIII Liceum Ogólnokształcące),
Katarzyna Nojowicz - (X Liceum Ogólnokształcące),
Marek Nowicki - (Technikum Elektroniczne),
Bartosz Orlikowski - (LO "Środowisko"),
Natalia Ostrowska - (Gdyńskie Liceum Katolickie),
Anna Pernak - (V Liceum Ogólnokształcące),
Edyta Szarowicz - (Technikum Hotelarskie),
Natalia Żelasko - (Ogólnokształcące Liceum Jezuitów),
Przemysław Dzierżak - (VI Liceum Ogólnokształcące),
Anna Tomkowicz - (VI Liceum Ogólnokształcące),
Jakub Wiśniewski - (VI Liceum Ogólnokształcące),
Marcin Zawadzki - (III Liceum Ogólnokształcące).