Zmiany w organizacji ruchu w związku z Verva Street Racing Zmiany w organizacji ruchu w związku z Verva Street Racing
Nagrody Prezydenta Gdyni dla najlepszych maturzystów

Laureaci nagrody z 2003 roku

17 czerwca 2003 w III Liceum Ogólnokształcącym w Gdyni odbyła się uroczystość wręczenia nagród najlepszym gdyńskim maturzystom w roku szkolnym 2002/2003. Kryterium były wyniki z egzaminów oraz średnia ocen z całego roku. Laureaci otrzymali w prezencie od miasta pióro i dyplom.

Nagrody otrzymało 32 maturzystów:

Bednarczyk Piotr - (II Liceum Ogólnokształcące),
Bednarz Karina - (Pierwsze Prywatne LO),
Block Andrzej - (ZSBO - Technikum Bud. Okr.)
Brunka Kamila - (Technikum Transportowe),
Ciecierski Jakub Hipolit - (Technikum Mechaniczne)
Dąbrowski Michał - (Zespół Szkół Budowlanych - Technikum Budowlane),
Fankidejska Alicja - (Liceum Plastyczne)
Figielek Agnieszka - (VII Sportowe Liceum Ogólnokształcące),
Głowacka Urszula - (IX Liceum Ogólnokształcące),
Gogacz Natalia Maria - (X Liceum Ogólnokształcące),
Grzegorzewska Agnieszka - (Zespół Szkół Hotelarsko-Gastronomicznych -Technikum Hotelarskie),
Jednacz Jędrzej - (VIII Liceum Ogólnokształcące),
Karaszewska Natalia - (V Liceum Ogólnokształcące),
Kowalczyk Małgorzata Bogumiła - (Publiczne Klasyczne Liceum Katolickie),
Kwaśnik Grzegorz - (XIII Liceum Ogólnokształcące),
Lisowska Barbara - (Liceum Jezuitów),
Łagódka Monika - (LO 'Euroschool'),
Marciniuk Agata - (I Liceum Ogólnokształcące),
Mathea Aleksandra - (XIV Liceum Ogólnokształcące),
Maszota Martyna Ewa - (Zespół Szkół Ekonomicznych - Liceum Techniczne Nr 1),
Michalski Marcin - (III Liceum Ogólnokształcące),
Micińska Anna - (Gdyńskie Liceum Autorskie),
Nowaczyk Elżbieta Ewa - (IV Liceum Ogólnokształcące),
Okrój Patryk - (Zespół Szkół Administracyjno-Ekonomicznych - Liceum Handlowe),
Piniecka Marta - (XII Liceum Ogólnokształcące),
Ponikowska Małgorzata - (LO 'Środowisko')
Potocki Karol - (Zespół Szkół Mechanicznych - Technikum Mechaniczne Nr 1),
Rosenkranz Katarzyna - (Zespół Szkół Odzieżowych - Technikum Odzieżowe),
Smusz Sebastian - (Prywatne Liceum Gastronomiczne),
Styczyński Leszek - (Zespół Szkół Zawodowych Nr 1),
Trębicki Maciej - (Zespół Szkół Chłodniczych i Elektronicznych - Technikum Zawodowe),
Wardyn Kamila - (VI Liceum Ogólnokształcące).


Gratulujemy!