Zmiany w organizacji ruchu w związku z Verva Street Racing Zmiany w organizacji ruchu w związku z Verva Street Racing
Nagrody Prezydenta Gdyni dla najlepszych maturzystów

Laureaci nagrody z 2005 roku

Zgodnie z wieloletnią już tradycją u progu nowego roku akademickiego, odbyła się uroczystość wręczenia wyróżnień dla najlepszych maturzystów ze wszystkich gdyńskich szkół ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2004/2005. Na uroczystości Prezydent Gdyni Wojciech Szczurek wręczył wyróżnionym absolwentom listy gratulacyjne oraz pamiątkowe pióra z imiennym nadrukiem.

Oto lista wyróżnionych:

Ewa Janczukowicz - (I Akademickie Liceum Ogólnokształcące),
Anna Danuta Wardęga - (II Liceum Ogólnokształcące),
Joanna Kulas - (III Liceum Ogólnokształcące),
Weronika Hewelt - (IV Liceum Ogólnokształcące),
Krzysztof Fogiel - (V Liceum Ogólnokształcące),
Przemysław Bukowy - (VI Liceum Ogólnokształcące),
Katarzyna Cwynar - (VII Liceum Ogólnokształcące),
Dominik Kozubski - (VIII Liceum Ogólnokształcące),
Marianna Demczuk - (IX Liceum Ogólnokształcące),
Delfina Stachowiak - (X Liceum Ogólnokształcące),
Katarzyna Stachowiak - (XII Liceum Ogólnokształcące),
Krzysztof Mędrzycki - (XIII Liceum Ogólnokształcące),
Agnieszka Pach - (XIV Liceum Ogólnokształcące),
Joanna Radomska - (Zespół Szkół Administracyjno-Ekonomicznych),
Piotr Harmaciński - (Zespół Szkół Administracyjno-Ekonomicznych),
Karol Zdunek - (Zespół Szkół Budowlanych),
Arkadiusz Sebastian Kurek - (Zespół Szkół Budownictwa Okrętowego),
Marcin Jakub Stuczyński - (Zespół Szkół Budownictwa Okrętowego),
Bronisław Płotka - (Zespół Szkół Chłodniczych i Elektronicznych),
Łukasz Dymarski - (Zespół Szkół Chłodniczych i Elektronicznych),
Natalia Piwnicka - (Zespół Szkół Hotelarsko-Gastronomicznych),
Karolina Rogińska - (Zespół Szkół Mechanicznych),
Piotr Kalbarczyk - (Zespół Szkół Mechanicznych),
Anna Borna - (Zespół Szkół Usługowych),
Wioleta Pażątka-Lipińska - (Zespół Szkół Zawodowych Nr 1),
Tomasz Gruba -  (Zespół Szkół Zawodowych Nr 1),
Marcin Damps - (Zespół Szkół Zawodowych Nr 2),
Krystian Necel - (Technikum Transportowe),
Anna Dampe - (Katolickie Liceum Ogólnokształcące),
Adam Popiółkiewicz - (Ogólnokształcące Liceum Jezuitów).