Zmiany w organizacji ruchu w związku z Verva Street Racing Zmiany w organizacji ruchu w związku z Verva Street Racing
Nagrody Prezydenta Gdyni dla nauczycieli

Laureaci nagrody z roku 2002

Alicja Adamczyk - V Liceum Ogólnokształcące,
Elżbieta August - Przedszkole Samorządowe Nr 15,
Alicja Bach - Szkoła Podstawowa Nr 29,
Stefania Banasik - ZSZ Nr 2,
Teresa Bladocha - Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 3,
Tamara Błażewicz - Zespół Szkół Nr 13,
Donata Bogalecka-Gumińska - ZSM,
Halina Brzestowska-Połom - Szkoła Podstawowa Nr 17,
Mariola Choczyńska - Przedszkole Samorządowe Nr 47,
Aleksandra Ciechowicz - PPP Nr 3,
Kazimierz Cybulski - ZSB,
Elżbieta Cymerys - Zespół Szkół Nr7,
Elżbieta Czaplińska - Kania Zespół Szkół Nr 12,
Izabela Czupryniak - PPP Nr 2,
Barbara Dysarz - Szkoła Podstawowa Nr 20,
Romualda Faron - Szkoła Podstawowa Nr 28,
Zofia Friedenberger - X Liceum Ogólnokształcące,
Jolanta Gajewska - Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5,
Iwona Górecka - I ALO,
Ewa Grabe Zaremba - Szkoła Muzyczna,
Iwona Groenke - Szkoła Podstawowa Nr 39,
Żaneta Gugała - Szkoła Podstawowa Nr 21,
Andrzej Gurwin - IV Liceum Ogólnokształcące,
Małgorzata Hajduk - Zespół Szkół Nr 14,
Anna Huszczo - Przedszkole Samorządowe Nr 51,
Zofia Jahn - Przedszkole Samorządowe Nr 31,
Apolonia Kaczorowska - Przedszkole Samorządowe Nr 32,
Bernadeta Kamzelska - Szkoła Podstawowa Nr 21,
Jolanta Kasperek Sut - Zespół Szkół Podstawowch Nr 1,
Maria Koko - Zespół Szkół Nr 9,
Eugeniusz Korek - MDK,
Urszula Korzeniewska - Szkoła Podstawowa Nr 20,
Wiesława Krajewska - V Liceum Ogólnokształcące,
Krzysztof Kubicki - ZSM,
Zbigniew Lechowicz - Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5,
Hanna Lewandowska - Przedszkole Samorządowe Nr 21,
Wincenty Lewandowski - ZSZ Nr 1,
Ewa Łukasik - Zespół Szkół Nr 8,
Ewa Maj Kurpiewska - ZSBO,
Jolanta Majda - Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5,
Jerzy Metera - Szkoła Podstawowa Nr 40,
Ewa Miedzińska - ZSP Nr 1,
Dariusz Mierzejewski - Zespół Szkół Nr 9,
Mariola Miszewska - ZSS Nr 1,
Alina Mroczkowska - IX Liceum Ogólnokształcące,
Bożena Nikelska - Przedszkole Samorządowe Nr 26,
Ewa Niwińska Lipińska - III Liceum Ogólnokształcące,
Ewa Rauch - Zespół Szkół Nr 13, Zofia Rosa ZSAE,
Andrzej Różewski - ZOSS,
Barbara Rzepiak - Przedszkole Samorządowe Nr 24,
Anna Sikorska - Szkoła Podstawowa nr 21,
Hanna Serafin - Zespół Szkół Nr 13,
Jerzy Słowikowski - Szkoła Podstawowa Nr 33,
Krystyna Soczyńska Toporek - Szkoła Podstawowa Nr 10,
Andrezj Szczepańczyk - Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2,
Wiesława Szczepańska - Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 3,
Krystyna Szczęśniak - Zespół Szkół Nr 8,
Grażyna Sztarbała - Zespół Szkół Nr 1,
Ryszard Szubartowski - III Liceum Ogólnokształcące,
Małgorzata Tomaszewska - Przedszkole Samorządowe Nr 50,
Teresa Tomaszewska - Przedszkole Samorządowe Nr 25,
Aleksandra Urla - Szkoła Podstawowa Nr 17,
Jerzy Wiśniewski - IV Liceum Ogólnokształcące,
Renata Wolińska - Szkoła Podstawowa Nr 18.