Rusza budowa Trasy Kaszubskiej - zmiany w organizacji ruchu Rusza budowa Trasy Kaszubskiej - zmiany w organizacji ruchu
Nagrody Prezydenta Gdyni dla nauczycieli

Laureaci nagrody z roku 2003

Marek Ambrosiewicz - Szkoła Podstawowa Nr 28,
Maria Bala - V Liceum Ogólnokształcące,
Łucja Banaszek - ZSCHE,
Andrzej Barczak - Szkoła Podstawowa Nr 18,
Aleksandra Biniecka - Przedszkole Samorządowe Nr 32,
Grażyna Buchowska Korek - IX Liceum Ogólnokształcące,
Elżbieta Czykier - Przedszkole Samorządowe Nr 43,
Sabina Dawidowska - Szkoła Podstawowa Nr 29,
Marian Deręgowski - ZSCHE,
Maria Dintar - PPP Nr 3,
Hanna Dolata - Przedszkole Samorządowe Nr 16,
Maria Duma - ZSBO,
Krystyna Dziuba - Przedszkole Samorządowe Nr 30,
Beata Fiszer - Zespół Szkół Nr 14,
Jolanta Galant-Nazar - Szkoła Podstawowa Nr 23,
Łucja Gawin - Szkoła Podstawowa Nr 6,
Łucja Głogowska - Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2,
Zdzisława Hacia - Szkoła Podstawowa Nr 21,
Ryszarda Jankowska - Szkoła Podstawowa Nr 23,
Lidia Jarosz - Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2,
Janina Jurkiewicz - Przedszkole Samorządowe Nr 36,
Alicja Karpińska - Kolańczak- ZS Nr 9,
Teresa Kawińska - PPP Nr 1,
Jolanta Klein-Nowak - SOSW Nr 1,
Zofia Kolasa - Zespół Szkół Nr 1,
Ewa Kondracka - PPP Nr 2,
Krystyna Kowalska - Zespół Szkół Nr 9,
Mariusz Kreft - MDK,
Wiesława Kryształowicz - IX Liceum Ogólnokształcące,
Emilia Kuczyńska - Zespół Szkół Ogólnokształcących N 1,
Katarzyna Kupper - X Liceum Ogólnokształcące,
Leon Kur - ZSCHE,
Urszula Leciej - Przedszkole Samorządowe Nr 48,
Andrzej Litwin - Zespół Szkół Nr1,
Grażyna Makowska - Szkoła Podstawowa Nr 34,
Danuta Maliszewska - Zespół Szkół Nr 8,
Iwona Matuszak - ZSS Nr 1,
Krystyna Miotke-Grabarczyk - SOSW Nr 1,
Aneta Neumann - TT,
Irena Nowicka - Szkoła Podstawowa Nr 39,
Małgorzata Nowak - Zespół Szkół Nr 13,
Stanisław Olesiejuk - IV Liceum Ogólnokształcące,
Grażyna Ostrowska-Fudzińska - PPP Nr3,
Irena Piotrowska - Przedszkole Samorządowe Nr 45,
Elżbieta Prokop - Przedszkole Samorządowe Nr 35,
Ewa Prylińska - ZSO Nr 1,
Krystyna Przyborowska - Szkoła Podstawowa Nr 21,
Piotr Rembieliński - SSM,
Piotr Rosa - I ALO,
Aleksandra Rosicka - ZSAE,
Zofia Rudzka - Przedszkole Samorządowe Nr 47,
Jolanta Rynkowska-Tomiczek - ZSHG,
Anna Szpańska - Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2,
Zdzisław Szudrowicz - Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 3,
Ewa Śliwińska - VI Liceum Ogólnokształcące,
Jolanta Tomporowska - PPP Nr 1,
Grażyna Wajner - Szkoła Podstawowa Nr 26,
Sławomir Wiśniewski - Zespół Szkół Nr 6,
Krystyna Wrzesińska - Szkoła Podstawowa Nr 13,
Małgorzata Wolińska - Szkoła Podstawowa Nr 45,
Hanna Wójcicka - Szkoła Podstawowa nr 18,
Mariusz Żelechowski - Szkoła Podstawowa Nr 34.