Zmiany w organizacji ruchu w związku z Verva Street Racing Zmiany w organizacji ruchu w związku z Verva Street Racing
Nagrody Prezydenta Gdyni dla nauczycieli

Laureaci nagrody z roku 2004

Joanna Bienia Fijas - Zespół Szkół Nr 5,
Ewa Biernacka - Zespół Szkół Nr 7,
Jadwiga Bogusławska - PPP Nr 3,
Dorota Borys - ZSB,
Alicja Cała - X Liceum Ogólnokształcące,
Bożena Charycka - Szkoła Podstawowa Nr 45,
Elżbieta Chyrek - ZSHG,
Leszek Ciesielski - I ALO,
Krystyna Cichocka - ZSB,
Bożena Ciuraszkiewicz - VI Liceum Ogólnokształcące,
Ewa Czufryn - ZSU,
Grażyna Dąbkowska - Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5,
Marek Dąbkowski - Szkoła Podstawowa Nr 10,
Mariola Dyszkant - Szkoła Podstawowa Nr 17,
Jolanta Gajewska - Zespół Szkół Nr 10,
Andrzej Gogola - Zespół Szkół Nr 13,
Ewa Grabe-Zaremba - Szkoła Muzyczna,
Stanisław Grabski - II Liceum Ogólnokształcące,
Violetta Ilnicka - Przedszkole Samorządowe Nr 8,
Mirosława Jaskulska - Zespół Szkół Nr 14,
Jolanta Kasperek- Sut - Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6,
Jaromir Kądziałkiewicz - Szkoła Podstawowa nr 40,
Barbara Kiełbowska - PPP Nr 3,
Iwona Kitowska - Przedszkole Samorządowe Nr 14,
Marzenna Klimkowska - Zespół Szkół Nr 13,
Arnold Kłonczyński - III Liceum Ogólnokształcące,
Halina Kosińska - I ALO,
Anna Kozłowska - Przedszkole Samorządowe Nr 9,
Iwona Krumholc - SOSW Nr 2,
Krzysztof Kubicki - ZSM,
Iwona Kulikow - Pawlinie - PPP Nr1,
Anna Kulińska - ZSAE,
Dariusz Lunkowski - Szkoła Podstawowa Nr 28,
Katarzyna Łokuciejewska - Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 3,
Ewa Majewska - IX Liceum Ogólnokształcące,
Elżbieta Malec - Szkoła Podstawowa Nr 18,
Dorota Markstein - Szkoła Podstawowa Nr 34,
Barbara Nawrot - Szkoła Podstawowa Nr 26,
Joanna Nakielska - Zespół Szkół Nr 6,
Izabela Niezgoda - V Liceum Ogólnokształcące,
Ewa Niwińska - Lipińska - III Liceum Ogólnokształcące,
Grażyna Nowicka - IV Liceum Ogólnokształcące,
Jadwiga Portee - Szkoła Podstawowa Nr 6,
Piotr Pożakowski - Szkoła Muzyczna,
Jolanta Richert - Szkoła Podstawowa Nr 29,
Nina Różańska - Szkoła Podstawowa Nr 21,
Krystyna Rutyńska - VI Liceum Ogólnokształcące,
Irena Sawicka - ZSHG,
Irena Sińczak - V Liceum Ogólnokształcące,
Danuta Sowińska - ZSS Nr 17,
Elżbieta Spychała - Gim. Nr 4,
Małgorzata Staniszewska - Zespół Szkół Nr 14,
Ryszard Szubartowski - III Liceum Ogólnokształcące,
Izabela Szwichtenberg - Zespół Szkół Nr 9,
Maria Śmiełowska - Bohn - Zespół Szkół Nr 7,
Barabara Sniadek - ZSM,
Katarzynie Śliwińska-Kudela - Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5,
Jadwiga Świderek - Szkoła Podstawowa Nr 13,
Renata Tomaszewska - SOSW Nr 1,
Zbigniew Turzyński - ZSBO,
Jolanta Węgiel - Zespół Szkół Nr 12,
Iwona Wieczonkowska - Przedszkole Samorządowe Nr 32,
Anna Wojtek - Tarsiewicz -Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6 (ZSP Nr 1),
Elżbieta Wójcik - GODN,
Renata Zamorowska -Szkoła Podstawowa Nr 23.