Budowa Trasy S-6: łatwiej komunikacją miejską Budowa Trasy S-6: łatwiej komunikacją miejską
Nagrody Prezydenta Gdyni dla nauczycieli

Laureaci nagrody z roku 2005

Zofia Świderska - V Liceum Ogólnokształcące,
Bohucki Władysław - Zespół Szkół Nr 2,
Anna Bonalska - Przedszkole Samorządowe Nr 43,
Tomasz Budny - ZSM,
Daniela Budzińska - Przedszkole Samorządowe Nr 31,
Regina Bzyl - Szkoła Podstawowa Nr 16,
Anna Czarnowska - III Liceum Ogólnokształcące,
Dorota Drwal - Szkoła Podstawowa Nr 28,
Małgorzata Gabrylewicz - Szkoła Podstawowa Nr 20,
Dorota Giełdzik - Gimn. Nr 4,
Bogumiła Gliwińska -ZSAE,
Barbara Grądzka - Szkoła Podstawowa Nr 21,
Wiesława Kita - ZSChiE,
Zofia Kloczkowska - Przedszkole Samorządowe Nr 4,
Michał Koss - III Liceum Ogólnokształcące,
Aleksander Kuźmin - Zespół Szkół Nr 9,
Ewa Lipińska - Przedszkole Samorządowe Nr 27,
Anna Marlewska - ZSAE,
Elżbieta Mazurek - Zespół Szkół Nr 13,
Gabriela Mieczyńska - Szkoła Podstawowa Nr 29,
Iwona Miłoszewska - Szkoła Podstawowa Nr 37,
Hanna Miotke - Zespół Szkół Nr 9,
Jolanta Moszczyńska-Piechocka - Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 3,
Alina Mroczkowska - IX Liceum Ogólnokształcące,
Jolanta Niedostatkiewicz - III Liceum Ogólnokształcące,
Barbara Oziębłowska - Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2,
Teresa Pajdo - ZSZ Nr 1,
Joanna Pankanin - PPP Nr 3,
Mariola Parat - Przedszkole Samorządowe Nr 46,
Maria Piórkowska - Gimn. Nr 1,
Anna Puczydłowska - Szkoła Podstawowa Nr 16,
Maria Rączka - Zespół Szkół Nr 12,
Krystyna Romanowska - Szkoła Podstawowa Nr 37,
Maria Roszczynialska-Buko - VI Liceum Ogólnokształcące,
Joanna Ryba - ZSHG,
Beata Ryl - IX Liceum Ogólnokształcące,
Mirosława Sadowska - Zespół Szkół Nr 11,
Krystyna Siarkiewicz - Przedszkole Samorządowe Nr 48,
Ewa Skrzypczak - III Liceum Ogólnokształcące,
Maria Staniszewska - Szkoła Podstawowa Nr 21,
Grażyna Steinke - Szkoła Podstawowa Nr 29,
Teresa Suplicka Teresa - Zespół Szkół Nr 15,
Dorota Szatrowska - IV Liceum Ogólnokształcące,
Jolanta Szulga - Szkoła Podstawowa Nr 35,
Ewaryst Tawkin - Zespół Szkół Nr 5,
Danuta Tessar - Przedszkole Samorządowe Nr 6,
Grażyna Turzyńska - Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6,
Urszula Wawer - Szkoła Podstawowa Nr 45,
Anna Wosińska - PPP Nr 2,
Krystyna Zdunek - Zespół Szkół Nr 17,
Anna Ziemann - MDK