Zmiany w organizacji ruchu w związku z Verva Street Racing Zmiany w organizacji ruchu w związku z Verva Street Racing
Nagrody Prezydenta Gdyni dla nauczycieli

Laureaci nagrody z roku 2006

Alicja Adamczyk - (dyrektor) V Liceum Ogólnokształcące,
Małgorzata Aszendorf - (nauczyciel) III Liceum Ogólnokształcące,
Ewa Baranowicz - (nauczyciel) Specjalny Ośrodek Szkolno -Wychowawczy Nr 2,
Aneta Bagińska - (nauczyciel) I Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego,
Teresa Banaszak - (nauczyciel) V Liceum Ogólnokształcące,
Teresa Bednarowicz - (nauczyciel) Szkoła Podstawowa Nr 6,
Izabela Biniewicz - (nauczyciel) Szkoła Podstawowa Nr 37,
Danuta Bieszke - (nauczyciel) Szkoła Podstawowa Nr 29,
Lucyna Bisewska - (dyrektor) Przedszkole Samorządowe Nr 11,
Jadwiga Całus - (nauczyciel) Przedszkole Samorządowe Nr 43,
Dorota Cegielska - (nauczyciel) VI Liceum Ogólnokształcące,
Andrzej Cichocki- (nauczyciel) Zespół Szkół Nr 9 (ZO ZNP),
Marzenna Ciechomska – (kierownik świetlicy) Szkoła Podstawowa Nr 16,
Leszek Ciesielski - (dyrektor) I Akademickie Liceum Ogólnokształcące,
Jolanta Cirocka - (nauczyciel) Zespół Szkół  Nr 9,
Anita Cisewska - (wicedyrektor) Zespół Szkół  Specjalnych Nr 17,
Bożena Chodźko - (wicedyrektor) Zespół Szkół  Nr 5,
Joanna Długońska - (wychowawca świetlicy) Szkoła Podstawowa Nr 20,
Danuta Drożdż - (nauczyciel) Szkoła Podstawowa Nr 12 (Zespół Szkół Nr 7),
Mirosława Dudulska - (nauczyciel) Przedszkole Samorządowe Nr 18,
Katarzyna Flisikowska - (dyrektor) Przedszkole Samorządowe Nr 36,
Mirosława Gębala - (wicedyrektor) Zespół Szkół  Nr 10,
Małgorzata Henicz - (nauczyciel) III Liceum Ogólnokształcące (Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1),
Małgorzata Hoszowska - (nauczyciel) Zespół Szkół  Usługowych,
Barbara Kiełbowska - Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 3,
Iwona Kierończyk - (wicedyrektor) Przedszkole Samorządowe Nr 9,
Mirosława Kondracka - (dyrektor) Szkoła Podstawowa Nr 35,
Eugeniusz Korek - (dyrektor) Młodzieżowy Dom Kultury,
Hanna Kownacka - (nauczyciel) X Liceum Ogólnokształcące,
Paweł Kriesel - (wicedyrektor) Zespołu Sportowych Szkół Ogólnokształcących,
Wiesława Krysztofowicz - (nauczyciel) IX Liceum Ogólnokształcące,
Jadwiga Krupa - (nauczyciel) Szkoła Podstawowa Nr 33,
Leon Kurr - (nauczyciel) Zespół Szkół  Chłodniczych i Elektronicznych,
Joanna Landowska - (nauczyciel) XIV Liceum Ogólnokształcące (Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5),
Elżbieta Łysikowska - (wicedyrektor) Kolegium Miejskiego,
Maria Malec - (nauczyciel) Przedszkole Samorządowe Nr 44,
Bożena Maliszewska - (wychowawca świetlicy) Szkoła Podstawowa Nr 45,
Renata Malon-Rejewska - (nauczyciel) Szkoła Podstawowa Nr 47 (Zespół Szkół Nr 14 ),
Gabriela Martyńska - (nauczyciel) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 (KM NSZZ „Solidarność"),
Bogumiła Masiarz - (nauczyciel) Szkoła Podstawowa Nr 28,
Aleksandra Matysiak - (pedagog) III Liceum Ogólnokształcące (Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 ),
Wiesław Matyskiewicz - (nauczyciel) Zespół Sportowych Szkół Ogólnokształcących,
Bożena Mędrzycka - (nauczyciel) Zespół Szkół  Zawodowych Nr 1,
Irena Motkowska - Matczak- (nauczyciel) Gimnazjum Nr 4,
Marzanna Mróz - (pedagog) Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 2,
Małgorzata Muchowska - (nauczyciel) Gimnazjum Nr 11,
Elżbieta Nieć - (nauczyciel) IV Liceum Ogólnokształcące,
Magdalena Nowakowska - (dyrektor) Przedszkole Samorządowe Nr 42,
Henryk Nowicki - (dyrektor) Gimnazjum Nr 3,
Anna Pobłocka - (nauczyciel) Zespół Szkół  Hotelarsko-Gastronomicznych,
Stefania Rąpała - (nauczyciel) Przedszkole Samorządowe Nr 48,
Renata Reszelewska - (nauczyciel) Szkoła Podstawowa Nr 17,
Alicja Rudomino-Łyżwa - (nauczyciel) Szkoła Podstawowa Nr 21,
Irena Sawicka - (dyrektor) Zespół Szkół  Hotelarsko-Gastronomicznych,
Dorota Sikorska - (nauczyciel) Przedszkole Samorządowe Nr 35,
Krystyna Skalska - (nauczyciel) Zespół Szkół  Administracyjno-Ekonomicznych,
Alicja Smolik - (nauczyciel) Przedszkole Nr 27 „Malutkowo",
Jolanta Sobolewska - (nauczyciel) Gimnazjum Nr 19 (Zespół Szkół Nr 14),
Halina Szubartowicz - (nauczyciel) Szkoła Podstawowa Nr 39,
Małgorzata Szyc - (nauczyciel) Gimnazjum Nr 12 (Zespół Szkół Nr 9),
Małgorzata Tomaszewska - (dyrektor) Przedszkole Samorządowe Nr 50,
Renata Tomaszewska - (dyrektor) Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczego Nr 1, Leonarda Walińska - (bibliotekarka) Zespół Szkół  Mechanicznych,
Elżbieta Zeliasz - (nauczyciel) Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1,
Anna Zuba - (nauczyciel) Szkoła Podstawowa Nr 23,
Regina Żukowska - (nauczyciel) Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2