Rusza budowa Trasy Kaszubskiej - zmiany w organizacji ruchu Rusza budowa Trasy Kaszubskiej - zmiany w organizacji ruchu
Nagrody Prezydenta Gdyni dla nauczycieli

Laureaci nagrody z roku 2010

14 października 2009 r. w Dniu Edukacji Narodowej w Szkole Podstawowej nr 18 gdyńskim nauczycielom zostały przyznane nagrody i odznaczenia. 59 nauczycieli otrzymało Nagrody Prezydenta Miasta Gdyni:

Alicja Adamczyk - V Liceum Ogólnokształcące;
Aleksiak Małgorzata - Przedszkole nr 43 „Jantarek";
Alicja Banaszak Teresa - V Liceum Ogólnokształcące;
Andrzej Barczak - Szkoła Podstawowa nr 18;
Grażyna Bojankowska - Zając - Zespół Szkół nr 14;
Małgorzata Brochocka - Zespół Szkół nr 7;
Krystyna Cieślakowska - Gimnazjum nr 2;
Elżbieta Czaplińska - Kania - Zespół Szkół nr 12;
Małgorzata Czyż - Zespół Szkół nr 10;
Iwona Demkowska - Zespół Szkół Technicznych;
Danuta Derheld - Szkoła Podstawowa nr 16;
Ewa Domrazek - Zespół Szkół Hotelarsko-Gastronomicznych;
Barbara Dysarz - Szkoła Podstawowa nr 20;
Krystyna Dziuba - Przedszkole nr 30;
Marzena Gross - VI Liceum Ogólnokształcące;
Joanna Helta - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2;
Jolanta Kasperek-Sut - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6;
Krystyna Kędzierska - Szkoła Podstawowa nr 6;
Donata Knitter - Szkoła Podstawowa nr 13;
Aldona Kornacka - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2;
Anna Kosecka - Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 2;
Mariola Kosmecka - Szkoła Podstawowa nr 37;
Dorota Kotwicka - Zespół Szkół Chłodniczych i Elektronicznych;
Stanisław Kudławiec - Szkoła Podstawowa nr 40;
Małgorzata Kukuła - Szkoła Podstawowa nr 18;
Iwona Łotkowska - Szkoła Podstawowa nr 28;
Halina Majer - Gimnazjum nr 4;
Maria Małkowska - Zespół Szkół Administracyjno-Ekonomicznych;
Wioletta Marczyńska - Przedszkole nr 46 „Jaś i Małgosia";
Grażyna Niewęgłowska - Przedszkole nr 11 „Pod Kasztanami";
Izabela Niezgoda - V Liceum Ogólnokształcące;
Małgorzata Nowicka - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5;
Magdalena Okuniewska - Wieśniak - Zespół Szkół nr 15;
Arkadiusz Ordyniec - IX Liceum Ogólnokształcące;
Joanna Pęgowska - Zespół Sportowych Szkół Ogólnokształcących;
Anna Piaskowska - Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 3;
Ewa Piątek - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5;
Alicja Piepka - Przedszkole nr 52;
Danuta Piotrowicz - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4;
Ewa Podedworna - Górecka SP 34;
Beata Ratowska - Przedszkole nr 5;
Brygida Remisiewicz - Zespół Szkół nr 15;
Małgorzata Remplewicz - Ciborowska - I Akademickie Liceum Ogólnokształcące;
Wiesława Sośnierz - Przedszkole nr 48;
Zofia Szczodrak - Technikum Transportowe;
Małgorzata Szumska - Przedszkole nr 8 „Pluszowy Misiaczek";
Anna Szydłowska - IV Liceum Ogólnokształcące;
Ewa Śliwińska - VI Liceum Ogólnokształcące;
Izabela Wachowicz - Zespół Szkół Ekologicznych;
Krystyna Waszkiel - Gimnazjum nr 1;
Sławomir Wiśniewski - Zespół Szkół nr 6;
Dorota Witecka - Szkoła Podstawowa nr 35;
Anna Wojtek-Tarasiewicz - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6;
Justyna Wójcik - Szkoła Podstawowa nr 39;
Grażyna Wróbel - Zespół Szkół Specjalnych nr 17;
Kazimiera Zaremba - Szkoła Podstawowa nr 23;
Elżbieta Zaręba - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2;
Anna Ziemann - Młodzieżowy Dom Kultury;
Joanna Żelazna - Zespół Szkół nr 14.