Rusza budowa Trasy Kaszubskiej - zmiany w organizacji ruchu Rusza budowa Trasy Kaszubskiej - zmiany w organizacji ruchu
Nagrody Prezydenta Gdyni dla nauczycieli

Laureaci nagrody z roku 2011

W dniu 14 października 2011 w III Liceum Ogólnokształcącym odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej, w czasie której gdyńskim nauczycielom zostały wręczone nagrody Prezydenta Miasta Gdyni.

Alicja Adamczyk - V Liceum Ogólnokształcące
Marzena Adamska - Zespół Szkół 5
Barbara Ambroziak- Przedszkole 22
Jerzy Ambroży - Zespół Szkół Usługowych
Ewa Andrzejewska - Szkoła Podstawowa 6
Mariola Basińska - Przedszkole 9
Anna Bielińska - Szkoła Podstawowa13
Lucyna Bisewska - Przedszkole 11 „Pod Kasztanami"
Jadwiga Bogusławska - Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna 3
Beata Brzozowska - Szkoła Podstawowa 35
Daniela Budzińska- Przedszkole 31
Regina Bzyl - Szkoła Podstawowa 16
Łucja Chaberek- Gimnazjum 4
Paweł Cieślik - Szkoła Podstawowa 10
Barbara Danowska - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowaczy 1
Anna Daruk - Szkoła Podstawowa 34 z Oddziałami Integracyjnymi
Sabina Dawidowska - Szkoła Podstawowa 39
Marian Deręgowski - Zespół Szkół Chłodniczych i Elektronicznych
Jolanta Drelicharz - Zespół Szkół 14
Bogumiła Dybowska - Zespół Szkół Ogólnokształcących 5
Joanna Dziwińska - Szkoła Podstawowa 26
Barbara Foltyn - IV Liceum Ogólnokształcące
Małgorzata Frącek - Gimnazjum 11
Jolanta Gabor - Przedszkole 32 „Cisowiaczki"
Maria Głogowska - Szkoła Podstawowa 23
Andrzej Gogola - Zespół Szkół 13
Maria Goitowska - Zespół Szkół 6
Joanna Grzesińska - Zespół Szkół 6
Roman Grycewicz - Zespół Szkół Chłodniczych i Elektronicznych
Irena Gulbińska - Łysik - Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna 2
Dorota Haase - Szkoła Podstawowa 40
Regina Hetak - Szkoła Podstawowa 23
Violetta Ilnicka - Przedszkole 8 „Pluszowy Misiaczek"
Anna Jankowicz - Przedszkole 44
Lidia Kalinowska-Gimnazjum 2
Gabriela Karasiewicz - Przedszkole 26 „Bajkowa Kraina"
Iwona Kitowska - Przedszkole 14
Anna Hopcia-Zespół Szkół Hotelarsko-Gastronomicznych
Tomasz Kąkol - Zespół Szkół Administracyjno-Ekonomicznych
Marzenna Klimkowska - VI Liceum Ogólnokształcące
Anna Klusek-Hunsdorff - X Liceum Ogólnokształcące
Iwona Kłos - Zespół Szkół Ekologicznych
Irena Komorowska - V Liceum Ogólnokształcące
Rozalia Konkiel - Zespół Szkół Sportowych 17
Wiesław Kosakowski - Zespół Szkół Ogólnokształcących 1
Michał Koss - Zespół Szkół Ogólnokształcących 1
Bogdan Kosz - Technikum Transportowe
Waldemar Kotowski - Zespół Szkół Ogólnokształcących 1
Jan Kowalczyk- S. Muz. I i II st.
Anna Kozłowska - Przedszkole 9
Iwona Krumholc - SOSW 2
Aleksander Kuźmin- Zespół Szkół 9
Barbara Latocha - KM CKU
Elżbieta Łysakowska - Zespół Szkół Ogólnokształcących 4
Jolanta Majda - VI Liceum Ogólnokształcące
Danuta Maliszewska - Gimnazjum 11
Anna Marlewska - Zespół Szkół Administracyjno-Ekonomicznych
Jolanta Matulewicz - Szkoła Podstawowa 13
Beata Miętus - Przedszkole 7
Bogusław Moszczyński - Szkoła Podstawowa33
Iwona Olejniczak - Zespół Szkół 15
Jolanta Orent - Przedszkole 28
Joanna Pawlenko - Przedszkole 7
Jolanta Płaczek - Przedszkole 13
Irena Piotrowska - ZWE 1
Iwona Piwowarczyk - Przedszkole 32 „Cisowiaczki"
Magdalena Piwowarska - X Liceum Ogólnokształcące
Marek Prusak - Zespół Sportowyc Szkół Ogólnokształcących
Anna Puczydłowska - Szkoła Podstawowa 16
Krystyna Romanowska - Szkoła Podstawowa 37
Anna Roszko-Cnota - Szkoła Podstawowa 29
Mirosław Salamądry- Zespół Sportowych Szkół Ogólnokształcących
Małgorzata Schmidt - Zespół Szkół 10
Barbara Smużyńska - Przedszkole 23
Maria Staniszewska - Szkoła Podstawowa 21
Iwona Stankiewicz - Zespół Szkół Ogólnokształcących 1
Irena Stawicka - Zespół Szkół Rzemiosła i Handlu
Marzena Stec - Szkoła Podstawowa 33
Grażyna Steinke - Szkoła Podstawowa 29
Wiesława Strugała - Technikum Transportowe
Teresa Suplicka - Zespół Szkół 15
Irena Szafranek - Zespół Szkół M
Magdalena Szczęch - I Akademickie Liceum Ogólnokształcące
Krystyna Szczęśniak - Gimnazjum 11
Halina Szubartowicz - Szkoła Podstawowa 39
Jolanta Szulga - Szkolne Schronisko Młodzieżowe
Dorota Szymańska - Gimnazjum 3
Ewaryst Tawkin- Zespół Szkół 5
Małgorzata Turyn - IV Liceum Ogólnokształcące;
Aleksandra Urla - Szkoła Podstawowa 17
Wojciech Wieczerzycki - Zespół Szkół Ogólnokształcących 4
Renata Wolińska - Szkoła Podstawowa 18
Ewa Wołowska - Gimnazjum 1
Elżbieta Wójcik - GODN
Bogdan Zajdziński - Zespół Szkół 15
Jolanta Ewa Zawadzka - Zespół Szkół 14
Krystyna Zdunek - Zespół Szkół S 17
Monika Żołądkowska - Szkoła Podstawowa 17