Zmiany w organizacji ruchu w związku z Verva Street Racing Zmiany w organizacji ruchu w związku z Verva Street Racing
Nagrody Prezydenta Gdyni dla nauczycieli

Laureaci nagrody z roku 2012

15 października 2012 r. w Zespołe Szkół Sportowych odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej, w czasie której gdyńskim nauczycielom i pracownikom oświaty zostały wręczone medale i nagrody Prezydenta Miasta Gdyni

Agnieszka Antoszkiewicz - Bajc  - Zespół Szkół Ogólnokształcących 4;
Maria Banasik – IV Liceum Ogólnokształcące;
Andrzej Barczak – Szkoła Podstawowa 18;
Dorota Bębenek – Szkoła Podstawowa 16;
Dorota Borys – Zespół Szkół Budowlanych;
Dorota Brylska-Ziółtkowska– Gimnazjum 1;
Krystyna Cichocka – Zespół Szkół Budowlanych;
Ewa Cielemęcka – Zespół Szkół Hotelarsko – Gastronomicznych;
Barbara Czubacka – Technikum Transportowe;
Bogumiła Dobrzyńska – Przedszkole 46 „Jaś i Małgosia”;
Anna Drotlew- Gimnazjum 4;
Barbara Dysarz – Szkoła Podstawowa 20;
Zofia Friedenberger – X Liceum Ogólnokształcące;
Zdzisława Gabas – Przedszkole 49;
Beata Gajewska – Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy nr 2;
Ewa Gałecka – Szkoła Muzyczna I i II st.;
Hanna Gągała – Przedszkole 18;
Grażyna Gleinert – Szkoła Podstawowa 45;
Katarzyna Gondek – Szkoła Podstawowa 39;
Małgorzata Grabowicz – Gimnazjum 3;
Grzegorz Henicz – Zespół Szkół Ogólnokształcących 1;
Iwona Jagodzińska – Zespół Szkół 6;
Krzysztof Jankowski – Zespół Szkół 14;
Ewa Juszczak – Zespół Szkół Specjalnych 17;
Grzegorz Karłowicz – Młodzieżowy Dom Kultury;
Magdalena Kornysik – I Akademickie Liceum Ogólnokształcące;
Anna Kosecka – Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna nr 2;
Barbara Kosmowska – Przedszkole 47;
Ewa Kossmann – Zespół Szkół 5;
Katarzyna Krause –Bagińska Szkoła Podstawowa 10;
Joanna Kurek – Przedszkole 48;
Elżbieta Kwarciany – Zespół Szkół Usługowych;
Anita Barbara Kwiatkowska – Przedszkole 13;
Jacek Landowski – Zespół Szkół 12;
Lucyna Lewandowska – Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna nr 1;
Barbara Lubrycht – Przedszkole 35 „ Pod Żaglami”;
Dominika Marantowicz – Szkoła Podstawowa 20;
Marta Mazurek – Przedszkole 6;
Bożena Meller – Gimnazjum 11;
Hanna Meyer – Przedszkole 19;
Renata Mydlak – Przedszkole 29;
Iwona Nawrot – Zespół Szkół 9;
Magdalena Nowakowska – Przedszkole 42 „Pod Modrzewiem”;
Janina Ostałowska – Szkoła Podstawowa 35;
Aleksandra Praszek – Szkoła Podstawowa 33;
Alicja Radzewicz – Szkoła Podstawowa 21;
Alicja Romanowska – Szkoła Podstawowa 35;
Sylwia Romanowska – Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy nr 1;
Marzena Rydzewska – Szkoła Podstawowa 26;
Joanna Sadowska – Zespół Szkół Ogólnokształcących 1;
Mirosława Sadowska – Przedszkole 19;
Beata Siemińska – Szkoła Podstawowa 18;
Dorota Sikorska – Przedszkole 35 „Pod Żaglami”;
Irena Sińczak – V Liceum Ogólnokształcące;
Arkadiusz Skrzyński – Zespół Szkół 7;
Iwona Skibińska-Falkowska – Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna nr 1;
Małgorzata Skwiercz – Przedszkole 11 „Pod Kasztanami”;
Marta Smolarska – Przedszkole 50;
Elżbieta Smolna – Przedszkole 13;
Jolanta Sobolewska- Zespół Szkół 14;
Monika Sosnowska - Zespół Szkół Ogólnokształcących 2;
Maria Joanna Sprenger – Szkoła Podstawowa 40;
Elżbieta Strzałkowska – Przedszkole 24;
Bogdan Sykulak – Zespół Szkół Chłodniczych i Elektronicznych ;
Katarzyna Śliwińska- Kudela – Zespół Szkół Ogólnokształcących 5;
Teresa Barbara Świercz – Szkoła Muzyczna I i II st.;
Anna Tankiewicz – Zespół Szkół 15;
Renata Tomaszewska – Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy nr 1;
Elżbieta Twardowska – Gimnazjum 2;
Małgorzata Wasińczuk – Przedszkole 4;
Adrianna Wiktorowicz – Szkoła Podstawowa 10;
Małgorzata Wiśniowska – Przedszkole 26„Bajkowa Kraina”;
Katarzyna Wojciechowska - Zespół Szkół Ekologicznych;
Katarzyna Zimna - Zespół Szkół 10.