Nagrody Prezydenta Gdyni dla pracowników Powiatowego Urzędu Pracy

Nagrody prezydenta Gdyni dla pracowników Powiatowego Urzędu Pracy

Laureaci nagrody z 2018 r.

Z okazji Dnia Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia, Katarzyna Gruszecka-Spychała, wiceprezydent Gdyni, nagrodziła pracowników Urzędu Pracy, Beatę Sparzak za wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań informatycznych oraz Milenę Piotrowicz-Miksa za tworzenie modelowych rozwiązań w zakresie zatrudniania cudzoziemców.


Laureaci nagrody z 2017 r.


27.01.2017 roku swoje święto obchodzili pracownicy Publicznych Służb Zatrudnienia. Z tej okazji odbyła się uroczystość wręczenia nagród Prezydenta Miasta Gdyni za wybitne i nowatorskie osiągnięcia w promocji zatrudnienia, które wręczyła Pani Wiceprezydent ds. gospodarki Katarzyna Gruszecka – Spychała. Nagrodę otrzymały Pani Barbara Matczyńska za wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań informatycznych w celu usprawnienia pracy oraz Pani Monika Szablewska za tworzenie modelowych rozwiązań w zakresie promocji zatrudnienia i aktywizacji zawodowej. 


Laureaci nagrody z 2016 r.

27.01.2016 roku odbyła się uroczystość z okazji Dnia Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia, w czasie której wyróżniającym się pracownikom Powiatowego Urzędu Pracy w Gdyni zostały wręczone nagrody Prezydenta Miasta Gdyni. Tegorocznymi laureatami nagrody zostały: Pani Joanna Laskowska za profesjonalizm, zaangażowanie, tworzenie i rozwijanie wysokich standardów pracy oraz Panie Urszula Sokołowska i Beata Sokołowska za profesjonalizm, doświadczenie i ogromną wiedzę specjalistyczną. 


Laureaci nagrody z 2015 r.

27.01.2015 roku podczas uroczystości z okazji Dnia Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia przyznano wyróżniającym się pracownikom Powiatowego Urzędu Pracy w Gdyni nagrody Prezydenta Miasta Gdyni. Nagrodę otrzymały: Pani Alicja Wróbel za współtworzenie struktury nowoczesnych służb zatrudnienia w Gdyni, pełną inicjatyw i kreatywności pracę na rzecz aktywizacji zawodowej osób bezrobotnych, współpracę w ponadsektorowym partnerstwie w obszarach rynku pracy, integracji społecznej i przedsiębiorczości oraz profesjonalizm, zaangażowanie w realizację zadań i uzyskiwanie ich wysokiej efektywności, przyczyniając się do łagodzenia skutków bezrobocia oraz Pani Elżbieta Szlinder za profesjonalizm, zaangażowanie w realizację zadań Powiatowego Urzędu Pracy w Gdyni, tworzenie i rozwijanie wysokich standardów jakości pracy oraz wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań w celu usprawnienia pracy.

  • ikonaOpublikowano: 31.03.2017 12:04
  • ikona

    Autor: Michał Kowalski (m.kowalski@gdynia.pl)

  • ikonaZmodyfikowano: 14.02.2018 15:11
  • ikonaZmodyfikował: Michał Kowalski
ikona