Rusza budowa Trasy Kaszubskiej - zmiany w organizacji ruchu Rusza budowa Trasy Kaszubskiej - zmiany w organizacji ruchu
Nagrody Prezydenta Gdyni dla pracowników służby zdrowia

Laureaci nagrody z roku 2009

Gdyńską tradycją, z okazji Dnia Św. Łukasza - Patrona Pracowników Służby Zdrowia, jest honorowanie wyróżniających się pracowników służby zdrowia Nagrodą Prezydenta Miasta Gdyni. Uroczystość odbyła się 16 października 2009 r. w Muzeum Miasta Gdyni.

Nagrody Prezydenta Gdyni w 2009 roku otrzymało 20 pracowników służby zdrowia - lekarzy i pielęgniarek:


Maria Kicińska
- dr n.med., z-ca Ordynatora Oddziału Chorób Wewnętrznych w Szpitalu Miejskim, staż pracy 30 lat,


Violetta Jereczek
- lekarz dermatolog, kierownik Oddziału Dziennego Dermatologii i Przyszpitalnej Poradni Dermatologicznej Szpitala Morskiego im.PCK, staż pracy 19 lat,


Andrzej Butkiewicz
- ordynator Oddziału Neonatologicznego i Intensywnej Terapii Noworodka w Szpitalu Morskim im.PCK, staż pracy 19 lat,


Emilia Ryszarda Skibińska
- lekarz poz w NZOZ Przychodni Lekarskiej Witomino sp. z o.o., staż pracy 45 lat,


Wiesława Lompe
- lekarz pediatra zatrudniona w NZOZ Przychodni Lekarskiej Chylonia I sp. z o.o., staż pracy 32 lata,


Mirosława Delkiewicz
- lekarz specjalista medycyny rodzinnej w Przychodni Lekarskiej Obłuże II sp. z o.o., staż pracy 29 lat,


Barbara Lazarowska
- lekarz internista w NZOZ Przychodni u Źródła Marii sp. z o.o., staż pracy 28 lat,


Irena Lass-Wróblewska
- lekarz stomatolog w SANUS sp. z o.o, staż pracy 38 lat,


Dariusz Przekwas
- lekarz specjalista medycyny rodzinnej w Centrum Pomocowym Caritas im. Ojca Pio, staż pracy 13 lat,


Maria Janczarska
- lekarz diabetolog w Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej Śródmieście sp. z o.o, staż pracy 21 lat,


Elżbieta Węgorek
- z-ca Naczelnej Pielęgniarki w Szpitalu Morskim im.PCK, staż pracy 25 lat,


Alicja Skurzyńska
- pielęgniarka odcinkowa Oddziału Urologii w Szpitalu Miejskim, staż pracy 23 lata,


Elżbieta Bruhn
- pielęgniarka opatrunkowa Oddziału Chirurgii Urazowej w Szpitalu Miejskim, staż pracy 27 lat,


Dorota Wodka-Popiołkiewicz
- pielęgniarka zatrudniona w Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej Śródmieście sp. z o.o, staż pracy 24 lata,


Teresa Pstrągowska
- pielęgniarka, zatrudniona w NZOZ Przychodni Lekarskiej Działki Leśne sp. z o.o., staż pracy 28 lat,


Czesława Bluma
- przełożona pielęgniarek zatrudniona w NZOZ „Kolejarz-Vita" Centrum Medyczne Św. Katarzyny sp. z o.o., staż pracy 34 lata,


Lidia Hermuła
- higienistka szkolna, zatrudniona w NZOZ Wzg. Św. Maksymiliana sp. z o.o., staż pracy 29 lat,


Jadwiga Koniec
- pielęgniarka w SPZOZ Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej, staż pracy 32 lata,


Elżbieta Olczak
- pielęgniarka w Przychodni Orłowo sp. z o.o., staż pracy 30 lat,


Łucja Janiszewska
- kierownik Żłobka „Niezapominajka", staż pracy 32 lata.


Laureaci otrzymali nagrody w wysokości 2.500 zł brutto.