Rusza budowa Trasy Kaszubskiej - zmiany w organizacji ruchu Rusza budowa Trasy Kaszubskiej - zmiany w organizacji ruchu
Nagrody Prezydenta Gdyni dla pracowników służby zdrowia

Laureaci nagrody z roku 2010

   
Rena Antosiewicz  -  pielęgniarka w Hospicyjnym Zakładzie Opieki Zdrowotnej

Wiesława Brandt 
-   lekarz, zatrudniona w Hospicyjnym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Gdyni, były Ordynator Pulmonologii Szpitala
Przeciwgruźliczego w Gdyni

Leokadia Bugajewska
 - lekarz stomatolog w Przychodni Lekarskiej Obłuże II Sp. z o.o

Paweł Cieśla - 
dr n. med., Ordynator Oddziału Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej w Szpitalu Miejskim

Ewa Dąbrowska
 - pielęgniarka oddziałowa oddziału radioterapii „A" w Szpitalu Morskim

Helena Hallmann
 - pielęgniarka środowiskowo-rodzinna  zatrudniona w Przychodni Lekarskiej Obłuże II Sp. z o.o

Maria Jaworowicz -
pielęgniarka oddziałowa Izby Przyjęć Uniwersyteckiego Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej

Wiesława Kabat-Raszeja
 - kierownik zespołu techników elektroradiologii w Szpitalu Miejskim 

Longina Korzecka
 - lekarz pediatra,  zatrudniona w Przychodni Dąbrowa-Dąbrówka Sp. z o.o

Genowefa Konopczak
 - pielęgniarka środowiskowo-rodzinna zatrudniona w Przychodni u Źródła Marii Sp. z o.o., staż pracy 34 lata

Ewa Kubina
 - pielęgniarka zatrudniona w  Przychodni Lekarskiej Witomino Sp. z o.o. staż pracy 35 lat.

Krzysztof Leśniewski-Kmak
 - dr  n. med. Ordynator Oddziału Onkologii Klinicznej Centrum Onkologii Szpitala Morskiego im. PCK

Izabela Lehmann
-  instrumentariuszka, kierownik bloku operacyjnego zatrudniona w Clinice Medica Sp. z o.o.

Jolanta Lipka
 - pielęgniarka  medycyny szkolnej w Przychodni Dąbrowa-Dąbrówka Sp. z o.o.

Urszula Łowiec
  - mgr farmacji,  kierownik apteki szpitalnej  w Szpitalu Morskim im.PCK

Teresa Machelska
  -  lekarz chorób wewnętrznych, Prezes Zarządu Spółki NZOZ Śródmieście Sp. z o.o. 

Janina Meyer-Grzelak 
-  lekarz rodzinny  zatrudniona w NZOZ| Przychodni Lekarskiej Witomino Sp. z o.o. 

Wiesława Nowacka
  - pielęgniarka środowiskowo-rodzinna, zatrudniona w Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej

Andrzej Obierzyński
   - koordynator pracy zakładu rtg w Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej Śródmieście Sp. z o.o.

Ewa Ossowska
  -  mgr pielęgniarstwa,  przełożona pielęgniarek w Przychodni Lekarskiej Chylonia I  Sp. z o.o. 

Genowefa Ossowska-Wolnik
 - lekarz pediatra, Dyrektor przychodni  NZOZ Kolejarz-Vita Centrum Medyczne Św. Katarzyny

Teresa Pisarewicz
 - pielęgniarka zatrudniona w Ośrodku Profilaktyki i Terapii Uzależnień

Marek Rosinke
 - lekarz ortopeda w Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej Śródmieście

Monika Rybicka
 - pielęgniarka środowiskowo-rodzinna zatrudniona  w Spółce partnerskiej Czaja i Partnerzy Pielęgniarki i Położne

Jarosław Skłucki 
- lekarz pediatra,  Prezes Zarządu Spólki  NZOZ Wzgórze Św. Maksymiliana Sp. z o.o.

Lech Stachurski 
- dr n. med., Ordynator Oddziału Urologicznego Szpitala Miejskiego, 

Bożena Święczkowska
- pielęgniarka medycyny szkolnej, zatrudniona w VITA-MED. Centrum Opieki Medycznej Sp. z o.o.

Renata Wachnicka-Truty
  -  St. Asystent Kliniki Chorób Wewnętrznych i Rehabilitacji Kardiologicznej w Uniwersyteckim Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej,             

Donata Weltrowska 
- lekarz internista, dyrektor  Przychodni Lekarskiej Chylonia I  Sp. z o.o.                                                       

Irena Wójcicka-Kremky 
- lekarz pediatra w SANUS Sp. z o.o.