Zmiany w organizacji ruchu w związku z Verva Street Racing Zmiany w organizacji ruchu w związku z Verva Street Racing
Nagrody Prezydenta Gdyni dla pracowników służby zdrowia

Laureaci nagrody z roku 2012

1. Bogumiła Adamczuk -  st. technik analityki - Kolejarz VITA Centrum Medyczne Św. Katarzyny

2. Ewa Braun – pielęgniarka Oddziałowa Oddziału Urologii Szpitala Miejskiego,

3. Krzysztof Chrzanowski - lekarz medycyny ogólnej - VITA Med.Centrum Opieki Medycznej Sp. z o.o.,

4. Mirosław Dudziak - dr n. med., Ordynator Oddziału Ginekologii Onkologicznej Szpitala Morskiego im. PCK

5. Gabriela Głąbała - pielęgniarka środowiskowo-rodzinna w Przychodni Obłuże II Sp. z o.o.

6. Wojciech Ignatowski - z-ca Kierownika Oddziału Chirurgii Ogólnej Szpitala Miejskiego

7. Andrzej Jagiełło - st. asystent Pracowni Diagnostyki Obrazowej w Szpitalu Miejskim, 

8. Danuta Kaczyńska - rejestratorka medyczna - Przychodnia Lekarska Grabówek

9. Jarosław Kamper -  dr n. med., koordynator Oddziału Chirurgii Jednego Dnia w Centrum Medycznym Dąbrowa Dąbrówka Sp. z o.o., staż pracy 29 lat

10. Teresa Kiełkowska - lekarz pediatra w  Przychodni Lekarskiej Obłuże II Sp. z o.o.

11. Piotr Komarnicki - lekarz pediatra, - Przychodnia Lekarska Chylonia I Sp. z o.o ,

12. Urszula Koszałka - z-ca pielęgniarki oddziałowej Oddziału Onkologii Klinicznej, w Szpitalu Morskim im. PCK

13. Krystyna Kozłowska - pielęgniarka środowiskowo-rodzinna  -  NZOZ VITA Pielęgniarek Środowiskowo-Rodzinnych

14. Dorota Krużycka -  pielęgniarka  w Przychodni Lekarskiej Chylonia I  Sp. z o.o.

15. Anna Kryszewska - fizjoterapeuta - Zakład Rehabilitacji Sp. z o.o.,

16. Jan Kliz - dr n.med., st. asystent w Klinice Chorób Wewnętrznych i Rehabilitacji Kardiologicznej w Uniwersyteckim Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej

17. Małgorzata Mieszkowska - położna  w Przychodni Lekarskiej Witomino Sp. z o.o.,

18. Beata Młynarczyk  -  st. pielęgniarka w Klinice Medycyny Hiperbarycznej i Ratownictwa Medycznego w Uniwersyteckim Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej

19. Bernadeta Miotk - st.  pielęgniarka - Miejska Stacja Pogotowia Ratunkowego

20. Emilia Mikołajczak-Garus - lekarz otolaryngolog - Przychodnia Lekarska Witomino Sp. z o.o., 

21. Wanda Piechota - pielęgniarka środowiskowo-rodzinna - NZOZ Przychodnia u Źródła Marii

22. Monika Rosołowska - pielęgniarka przełożona w Centrum Pomocowym CARITAS,

23. Grażyna Rybikowska -  st. pielęgniarka - Zakład Rehabilitacji Sp. z o.o                                                

24. Joanna Sowa-Szpajer - Ordynator Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala Morskiego im. PCK,

25. Agnieszka Stawicka -  lekarz pediatra    - NZOZ  Przychodnia Lekarska Działki Leśne Sp. z o.o.

26. Jerzy Szczap - dyrektor  SPZOZ Wojskowej Specjalistycznej PL, 

27. Halina Wruk  -  pielęgniarka środowiskowo-rodzinna     -    VITA Med. Centrum Opieki Medycznej Sp. z o.o

28. Adam Wiśniewski -  st. technik elektroradiologii w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej Szpitala Morskiego im. PCK,  staż pracy 29
lat

29. Jadwiga Zielińska - lekarz pediatra  w Przychodni Lekarskiej Orłowo Sp. z o.o

30.  Grażyna Zawisza - st. pielęgniarka w Poradni Pediatrycznej w NZOZ Wzgórze Św. Maksymiliana Sp. z o.o,