Rusza budowa Trasy Kaszubskiej - zmiany w organizacji ruchu Rusza budowa Trasy Kaszubskiej - zmiany w organizacji ruchu
Nagrody Prezydenta Gdyni dla pracowników służby zdrowia

Laureaci nagrody z roku 2015

W środę 21 października 2015 roku z okazji Święta Ochrony Zdrowia, gdyńscy pracownicy służby zdrowia zostali uhonorowani przez Prezydenta Miasta Gdyni. Uroczystość odbyła się w Muzeum Emigracji.

Nagrody otrzymali:

1. Jacek Adamonis - kierownik ds. ratownictwa medycznego w Miejskiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Gdyni,


2. Joanna Bagińska - dr n. med., urolog – Szpitale Wojewódzkie w Gdyni sp. z o.o.,


3. Iwona Brutel - p.o. pielęgniarki oddziałowej Kliniki Chorób Wewnętrznych i Zawodowych Uniwersyteckiego Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej,


4. Dorota Cichosz - pielęgniarka Poradni Dziecięcej, Przychodni Lekarskiej Witomino sp. z o.o.,


5. Ewa Dubiela - pielęgniarka odcinkowa – Szpitale Wojewódzkie w Gdyni sp. z o.o.,


6. Piotr Dembowski - dr n. med. lekarz chirurg – Szpitale Wojewódzkie w Gdyni,


7. Jadwiga Gromadzka - zatrudniona w Przychodni Orłowo sp. z o.o.,


8. Iwona Jodkowska - lekarz dermatolog zatrudniona w Przychodni Lekarskiej Obłuże II sp. z o.o.,


9. Natalia Kądziela - koordynator bloku operacyjnego w Centrum Medycznym Dąbrowa Dąbrówka sp. z o.o.,


10. Izabela Kazała - st. pielęgniarka zatrudniona w Miejskiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Gdyni,


11. Marta Kunikowska - pielęgniarka koordynująca Bloku Operacyjnego Szpitali Wojewódzkich w Gdyni sp. z o.o.,


12. Marzenna Kuchnowska-Kidawa - lekarz Podstawowej Opieki Zdrowotnej w NZOZ Śródmieście sp. z o.o.,


13. Halina Lendzion - p.o. pielęgniarki oddziałowej w Dziale Onkologii Klinicznej Szpitali Wojewódzkich w Gdyni sp. z o.o.,


14. Dorota Majewska Kątna - położna oddziałowa – Szpitale Wojewódzkie w Gdyni sp. z o.o.,


15. Rafał Olkowski - starszy asystent w Uniwersyteckim Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej,


16. Grażyna Panasiuk - technik fizjoterapii w Centrum Pomocowym Caritas im. Św. o. Pio,


17. Brygida Pawelczyk - lekarz pediatra zatrudniony w SANUS sp. z o.o.,


18. Monika Robak - pielęgniarka poradni dziecięcej w NZOZ Wzgórze Św. Maksymiliana sp. z o.o.,


19. Elżbieta Rosik - lekarz Podstawowej Opieki Zdrowotnej  w Przychodni Orłowo sp. z o.o.,


20. Maria Sitarz - pielęgniarka w Poradni Chirurgicznej, zatrudniona w SANUS sp. z o.o.,


21. Ewa Słonina-Pinkowska - lekarz pediatra w NZOZ Wzg. Św. Maksymiliana sp. z o.o.,


22. Dariusz Stasiak - lekarz pediatra, zatrudniony w PL Witomino sp. z o.o.,


23. Jarosław Sova - dr med., lekarz otolaryngolog zatrudniony w Centrum Medycznym Dąbrowa sp. z o.o.,


24. Grażyna Sułkowska - położna zatrudniona w Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej,


25. Ewa Śrutkowska - pielęgniarka Podstawowej Opieki Zdrowotnej  w Przychodni Lekarskiej Witomino sp. z o.o.,


26. Barbara Światowiak - lekarz pediatra zatrudniona w Przychodni Orłowo sp. z o.o.,


27. Katarzyna Tatyga - pielęgniarka w Przychodni lekarskiej Orłowo sp. z o.o.,


28. Karolina Wierzchowska - pielęgniarka środowiskowa, zatrudniona w NZOZ Działki Leśne sp. z o.o.,


29. Elżbieta Węgierska - technik fizykoterapii w NZOZ Wzgórze Św. Maksymiliana,


30. Jacek Wojciechowski - specjalista chirurgii dziecięcej – Szpitale Wojewódzkie w Gdyni sp. z o.o.