Uwaga! W sobotę PKO Gdynia Półmaraton. Sprawdź zmiany w organizacji ruchu.
Stypendia Miasta Gdyni dla uczniów i studentów

Stypendia Miasta Gdyni 2009/2010

Stypendyści Miasta Gdyni na rok szkolny 2009/2010 : 

I. Uczniowie szkół podstawowych : 
1.   Burzyński Paweł, SP 18, kl. V
2.   Ćwiklińska Aleksandra, SP 43, kl. VI
3.   Góralczyk Monika, SP 12, kl. VI
4.   Kallas Julian, SP 18, kl. V
5.   Kowalewska Alicja, SP 23, kl. VI
6.   Muńko Marek, SP 18, kl. V
7.   Pruszyńska Natalia, SP 29, kl. VI
8.   Skrzypczak Mateusz, SP 29, kl. VI
9.   Szandrach Małgorzata, SP 18, kl. VI
10. Szymanowicz Stanisław, SP 18. kl. V
11. Wróbel Daria, SP 39, kl. VI  

II. Uczniowie szkół gimnazjalnych :
1.   Choma Piotr, GM 24, kl. I
2.   Dołębska Wiktoria, GM 24, kl. I
3.   Łaga Helena, Gimnazjum Katolickie, kl. I
4.   Milczek Paweł, GM 24, kl. I
5.   Możdżanowska Dominika GM 8, kl. III
6.   Panek Arkadiusz, GM 17, kl. I
7.   Schmidt Julianna, GM 1, kl. I
8.   Smela Paweł GM 8, kl. II
9.   Szulc Aleksandra, GM 1, kl. III
10. Wieczorek Jędrzej, GM 19, kl. III
11. Wojtych Tadeusz, GM 24, kl. III     
    
III. Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych :
1.      Baliński Maciej, LO III, kl. I
2.      Banacki Michał, LO VI, kl. III
3.      Bandura Artur, LO Jezuitów, kl. II
4.      Bogusiewicz Dominika, LO III, kl. I
5.      Burzyńska Paulina, LO VI, kl. I
6.      Cichowska Joanna, LO VI, kl. I
7.      Czyżewska Maria, LO Jezuitów, kl. I
8.      Daszkiewicz Łukasz, LO III, kl. I
9.      Dziewulski Wojciech, LO III, kl. I
10.  Kamedulski Bartosz, LO VI, kl. I
11.  Karasiewicz Filip, LO III, kl. I
12.  Marciniak Mateusz, LO VI, kl. II
13.  Osiński Jacek, LO III, kl. I
14.  Radecki Mateusz, LO III, kl. III
15.  Reinke Andrzej, LO XIV, kl. I
16.  Rogozińska Żaklina, LO XIV, kl. III
17.  Stefanowicz Ewelina, LO VI, kl. I
18.  Walikowska Marta, LO III, kl. I
19.  Witczak Grzegorz, LO X, kl. II
20.  Wojtowicz Wojciech, LO VI, kl. II  

IV.
Uczniowie wszystkich rodzajów szkół za osiągnięcia artystyczne:
1.   Górska Aleksandra, LO VI/ kl. II i SzMuzyczna I i II st./kl. IV
2.   Grzegorczyk Marcin, Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna w Gdańsku/ kl. II
3.   Guzik Michał, GM 23/kl. I, absolwent SzMuzycznej I st.
4.   Kozak Miriam, GM Katolik/kl. III, SzMuzyczna I i II st./ kl. II
5.   Lemka Joanna, LO III/ kl. I
6.   Marszał Zuzanna, Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa/ kl. III
7.   Pykacz Aleksandra, SzMuzyczna I i II st./ kl. VI
8.   Sosnowska Karina, SzMuzyczna I i II st./ kl. V
9.   Szabowski Krzysztof, SzMuzyczna I i II st./ kl. IV
10. Zając Tomasz, SzMuzyczna I i II st./ kl. IV

V. Uczniowie wszystkich rodzajów szkół za osiągnięcia sportowe:

1. Filipowicz Przemysław, LO Jezuitów, kl. II
2. Grządziela Olga, I Akadem. LO, kl. III
3. Jasińska Marta. Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego, kl. II
4. Kasuła Anastazja, LO VI, kl. II
5. Koczkowska Marta, VII Sportowe LO, kl. III
6. Lipski Konrad, 9 Sportowe Gimnazjum, kl. II
7. Paradowska Angelika, VII Sportowe LO, kl. II
8. Raszke Monika, VII Sportowe LO, kl. III
9. Sas-Świstelnicka Julia, Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego, kl. III
10.  Szamałek Marta, Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego, kl. III  

VI. Uczniowie wszystkich rodzajów szkół ze Wschodu pochodzenia polskiego:
1. Jarmołowicz Radisław, AWFiS, V r.
2.  Salij Tatiana, LO Jezuitów, kl. II
3.  Sicienko Yevheniya, UG, i r.
4.  Zheludok Olena, LO Jezuitów, kl. III  

VII. Studenci wszystkich rodzajów uczelni wyższych:
1.      Adamczak Martyna, UG, III r. Kulturoznastwo; PG, I r. Architektura
2.      Barbarski Paweł, UG, I r. Matem. i Fizyki studiów II st.
3.      Barska Joanna, UJ, II r. Polonistyki
4.      Buczek Tomasz, Gdański Uniwersytet Medyczny, V r. Wydz.Lekarski
5.      Chmielewski Krzysztof, PG, V r. Elektroniki
6.      Ćwikliński Piotr, PG, IV r. Fizyki; I r. Inż.Materiałowej
7.      Kata Eurydyka, Akademia Sztuk Pięknych, IV r. Grafiki
8.      Kulas Joanna, UW, V r. Kolegium Międzywydz. Indyw. Studiów Humanistycznych
9.      Liszewski Piotr, Gdańskie Seminarium Duchowne, V r.
10.  Madany Barbara, UJ, I r. Teatrologii studiów II st.
11.  Markiewicz Marcin, UG, I r. Matematyki, Fizyki i Informatyki studiów II st.
12.  Mazur Piotr, PG, III r. Elektroniki
13.  Mitrosz Joanna, AWFiS, III r.
14.  Mrozowski Marcin, PG, V r. Elektroniki
15.  Potulska Agnieszka, PG, II r. Fizyki
16.  Prusinowska Aleksandra, Akademia Sztuk Pięknych, V r. Malarstwa
17.  Puczyłowski Miłosz, UJ, IV r. Międzywydz. Indyw. Studiów Humanistycznych
18.  Sitarz Maxima, Akademia Muzyczna w Poznaniu, II r.
19.  Szulc Dagmara, Gdański Uniwersytet Medyczny, VI r. Wydz. Lekarski
20.  Zysnarska Ewa, UG, II r. Zarządzania studia II st.  

  • ikonaOpublikowano: 10.11.2010 00:00
  • ikona

    Autor: Anna _Uchman (2010)

  • ikonaZmodyfikowano: 25.03.2019 14:21
  • ikonaZmodyfikował: Monika Kowalska
ikona