Rusza budowa Trasy Kaszubskiej - zmiany w organizacji ruchu Rusza budowa Trasy Kaszubskiej - zmiany w organizacji ruchu
Stypendia Miasta Gdyni dla uczniów i studentów

Stypendia Miasta Gdyni 2010/2011

Stypendyści Miasta Gdyni 2010/2011: 

I. Uczniowie szkół podstawowych:

1.   Kacper Walentynowicz, SP 12, kl. V;
2.   Agnieszka Hajdukiewicz, SP 33, kl. VI;
3.   Paulina Blok, SP 31, kl. V;
4.   Wojciech Jankowski, SP 12, kl. V;
5.   Zuzanna Kościuszko, SP 46, kl. VI;
6.   Martyna Kościuszko, SP 46, kl. VI;
7.   Paweł Burzyński, SSP 18, kl. V;
8.   Stanisław Szymanowicz, SSP 18, kl. V;
9.   Juliusz Pham, SSP 18, kl. V;

II. Uczniowie szkół gimnazjalnych:

1.   Piotr Bielang, GM KAT., kl. I;
2.
   Michał Kowalewski, GM 24, kl. III;
3.   Michał Baranowski, GM 24, kl. I;
4.   Karolina Gorzeńska, GM 24, kl. I;
5.   Karolina Olszewska, GM KAT., kl. III;
6.   Agata Wicikowska, GM 1, kl. I;  
7.   Marcin Ciesielski, GM 18, kl. III;
8.   Marta Karkowska, GM 13, kl. I;
9.   Weronika Ziarkowska, GM 1, kl. III;
10. Kasper Jagodziński, GM 18, kl. III;
11. Stanisław Barzowski, GM 24, kl. III;
12. Piotr Kierzek, GM 24, kl. III;

III. Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych:

1.   Maria Szandrach, LO III, kl. I;
2.
   Wojciech Wojtowicz, LO VI, kl. III;
3.
   Jan Buławski, LO JEZUITÓW, kl. III;
4.
   Jędrzej Wieczorek, LO VI, kl. I;
5.
   Artur Bandura, LO JEZUITÓW, kl. III;
6.
   Aleksander Szulc, LO III, kl. I;
7.
   Maciej Ziółtkowski, LO VI, kl. I;
8.
   Cezary Fularczyk, LO VI, kl. I;
9.
   Alicja Podleśny, LO JEZUITÓW, kl. I;
10.
Kamila Szmytkowska, I ALO, kl. I;
11.
Mateusz Berent, LO III, kl. III;
12.
Patryk Choja, LO III, kl. I;
13.
Maciej Halbryt, LO III, kl. I;
14.
Jan Jaroszuk, LO III, kl. II;
15.
Maciej Konieczka, LO III, kl. I;
16.
Wojciech Labuda, LO III, kl. I;
17.
Artur Łończuk, LO III, kl. I;
18.
Jan Milczek, LO III, kl. III;
19.
Bartłomiej Rutkowski, LO III, kl. I;
20.
Jakub Soliwoda, LO III, kl. I;
21.
Mikołaj Szyc, LO III, kl. I;
22.
Mikołaj Ślazyk, LO III, kl. I;
23.
Michał Trojanowski, LO III, kl. I;
24.
Maciej Zdobylak, LO III, kl. I. 

IV. Studenci wszystkich rodzajów uczelni wyższych:
1.   Daria Galubińska, AM, V rok;
2.   Łukasz Budyńko, GUM, III rok;
3.   Jakub Zinka, GSD, V rok;
4.   Michał Sowiński, UJ, I i II rok;
5.   Patrycja Zielińska, PG, III rok;  
6.   Łukasz Mandziara, PG, V rok;
7.   Kaja Białowąs, SGH, I rok; UW III rok;
8.   Piotr Makowski, ASP, V rok;
9.   Martyna Adamczak, UG, III rok;
10. Wojciech Śmietanka, UW, I i IV rok;
11. Hanna Wojewódka, UG, II rok;
12. Anna Michalska, UW, V rok;
13. Joanna Kreft, AM, IV rok;
14. Justyna Kreft, UM, II rok;
15. Maxima Sitarz, AM, III rok;
16. Mirosław Michalski, UW, III rok;
17. Eurydyka Kata, ASP, V rok;
18. Piotr Ćwikliński, PG, V rok;
19. Krzysztof Herdzik, PG, III rok;
20. Joanna Mitrosz, AWF, I rok. 

V.  Studenci pochodzenia polskiego ze Wschodu:
1.
   Alina Cionović, SWZ, II rok;
2.   Olena Zheludok, UG, I rok;
3.   Tetyana Klenk, UG, I rok. 

VI.  Uczniowie wszystkich rodzajów szkół za osiągnięcia sportowe:
1.
   Jakub Szymański, SMS I LO, kl. III;
2.   Angelika Paradowska, SMS VII LO, kl. III;
3.   Wojciech Gołomb, XIV LO, kl. I;
4.   Anastazja Kasuła, VI LO, kl. III;
5.   Joanna Miller, SMS VII LO, kl. I;
6.   Konrad Lipski, GM 11, kl. III;
7.   Marta Jasińska, SMS GM 9, kl. III;
8.   Natalia Sobolewska, SMS GM 9, kl. III;
9.   Michał Laskowski, SP 13, kl. V;
10. Oktawia Wilk, SP 23, kl. V. 

VII.  Uczniowie wszystkich rodzajów szkół za osiągnięcia artystyczne:
1.
   Agnieszka Kalata, I ALO, kl. I;
2.   Dominika Czajkowska, II LO, kl. I;
3.
   Marcin Grzegorczyk, OSM I i II st., kl. VI;
4.   Tomasz Zając, III LO / SM I i II st., kl. II;
5.
   Krzysztof Szabowski, GM 15 / SM I i II st., kl. I;
6.   Dominika Dawidowska, SP 23, kl. V;
7.   Michał Skowronek, SP 8 / SM I i II st., kl. VI;
8.   Dominik Leżohupski, SP 17 SM I i II st., kl. IV.