Zmiany w organizacji ruchu w związku z Verva Street Racing Zmiany w organizacji ruchu w związku z Verva Street Racing
Stypendia Miasta Gdyni dla uczniów i studentów

Stypendia Miasta Gdyni 2011/2012

Stypendyści Miasta Gdyni 2011/2012:

Uczniowie szkół podstawowych:
1.  Mateusz Gutowski, Szkoła Podstawowa nr 17, kl.V;
2.  Weronika Miazek, Szkoła Podstawowa nr 26, kl. VI;
3.  Wojciech Jankowski, Szkoła Podstawowa nr 12, kl. VI;
4.  Paulina Julia Blok, Szkoła Podstawowa nr 31, kl. VI;
5.  Juliusz Pham, Szkoła Podstawowa nr 18, kl. VI;
6.  Mieszko Stanisław Niewiarowski, Szkoła Podstawowa nr 18, kl. VI;
7.  Maria Horodecka, Katolicka Szkoła Podstawowa, kl. V;
8.  Kacper Walentynowicz, Szkoła Podstawowa nr 12, kl. VI;

Uczniowie szkół gimnazjalnych:
1.  Patrycja Szac, Gimnazjum nr 1, kl. I;
2.  Paweł Burzyński, Gimnazjum nr 24, kl. I;
3.  Aleksandra Uzarska, Gimnazjum nr 24, kl. I;
4.  Kacper Kępka, Gimnazjum Nr 23, kl. I;
5.  Thomas Falk, Gimnazjum Jezuitów, kl. II;
6.  Agnieszka Hajdukiewicz, Gimnazjum Nr 24, kl. I;
7.  Karol Baran, Gimnazjum Salezjańskie, kl. I;
8.  Jan Horodecki, Gimnazjum Katolickie, kl. I;
9.  Tomasz Garbus, Gimnazjum Nr 19, kl. III;
10.  Elżbieta Bołdyriew, Gimnazjum Nr 24, kl. I;
11.  Paweł Milczek, Gimnazjum Nr 24, kl. III;

Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych:
1. Paweł Wegner, III Liceum Ogólnokształcące, kl. I;
2. Marcin Ciesielski, III Liceum Ogólnokształcące, kl. I;
3. Łukasz Szubelak, VI Liceum Ogólnokształcące, kl. III;
4. Maria Szandrach, III Liceum Ogólnokształcące, kl. II;
5. Michał Kowalewski, III Liceum Ogólnokształcące, kl. I;
6. Aleksander Pawlak, III Liceum Ogólnokształcące, kl. I;
7. Aleksander Piotr Szulc, III Liceum Ogólnokształcące, kl. II;
8. Katarzyna Cichosz, Ogólnokształcące Liceum Jezuitów, kl. I;
9. Dominika Kila, II Liceum Ogólnokształcące, kl. III;
10. Jakub Lawryn, II Liceum Ogólnokształcące, kl. I;
11. Ewa Kleczyńska, IX Liceum Ogólnokształcące, kl. II;
12. Wojciech Labuda, III Liceum Ogólnokształcące, kl. II;
13. Tomasz Pupka- Lipiński, III Liceum Ogólnokształcące, kl. III;
14. Kasper Jagodziński, VI Liceum Ogólnokształcące, kl. I;
15. Paweł Tarka, III Liceum Ogólnokształcące, kl. III;
16. Piotr Walczak, III Liceum Ogólnokształcące, kl. I;
17. Stanisław Barzowski, III Liceum Ogólnokształcące, kl. I;
18. Jadwiga Słowik, III Liceum Ogólnokształcące, kl. I;
19. Beata Mackiewicz, III Liceum Ogólnokształcące, kl. II;
20. Maria Czyżewska, Ogólnokształcące Liceum Jezuitów, kl. III;

Uczniowie wszystkich rodzajów szkół za osiągnięcia artystyczne:
1.  Dominika Dawidowska, Szkoła Podstawowa nr 23, kl. VI;
2.  Dominik Leżohupski, Szkoła Podstawowa nr 17 kl.V oraz Szkoła Muzyczna I st.;
3.  Jakub Wasilewski, Szkoła Podstawowa nr 16 kl.IV oraz Szkoła Muzyczna I st.;
4.  Jakub Rogal, Gim 17 oraz Szkoła Muzyczna II st.;
5.  Michał Skowronek, Gimnazjum 5 kl.I oraz Szkoła Muzyczna II st.;
6.  Kornelia Kowalczyk, Gimnazjum 17 kl. I;
7.  Aleksandra Sprengel, III Liceum Ogólnokształcące, kl. I;
8.  Tomasz Zając, III Liceum Ogólnokształcące, kl. III;

Uczniowie wszystkich rodzajów szkół za osiągnięcia sportowe:
1. Julia Woźniak, Sportowa Szkoła Podstawowa nr 14, kl. VI;
2. Marcel Grudziński, Sportowa Szkoła Podstawowa nr 14, kl. V;
3. Arkadiusz Matlakowski, Gimnazjum 23, kl. III;
4. Marta Kulesza, Szkoła Mistrzostwa Sportowego- Gimnazjum, kl. I;
5. Jakub  Stasiewicz, III Liceum Ogólnokształcące, kl. III;
6. Weronika Noga, I Autorskie Liceum Ogólnokształcące, kl. II;
7. Michał Stopa, VI Liceum Ogólnokształcące, kl. I;
8. Nicole Rydz, Liceum Katolickie, kl. II;
9. Konrad Lipski, I Autorskie Liceum Ogólnokształcące, kl. I;
10. Mateusz Dąbrowski, Zespół Szkół Hotelarsko-Gastronomicznych, kl. III;
11. Monika Burczak, VII Sportowe Liceum Ogólnokształcące, kl. I;
12. Mieszko Półgrabski, X Liceum Ogólnokształcące, kl. I;

Uczniowie wszystkich rodzajów szkół ze Wschodu pochodzenia polskiego:
1. Alina Horyd, Wyższa Szkoła Zarządzania w Gdańsku, rok III;
2. Yeuhemiya (Eugenia) Sichenko, Uniwersytet Gdański, rok III;
3. Sergiy Konarskyy, Akademia Sztuk Pięknych, rok II;
4. Ruslana Makar, Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu, rok IV;
5. Paweł Sworobowicz, Politechnika Gdańska, rok V;

Studenci wszystkich rodzajów uczelni wyższych:
1. Aleksandra Prusinowska Akademia Sztuk Pięknych, rok III;
2. Maxima Sitarz, Akademia Muzyczna, rok II;
3. Patrycja Hirsch, Uniwersytet Gdański, rok II i IV;
4. Michał Dutkiewicz, Politechnika Gdańska, rok V/ Uniwersytet Gdański rok III;
5. Anna Fularczyk, Politechnika Gdańska, rok IV;
6. Łukasz Wdowczyk, Gdańskie Seminarium Duchowne rok V oraz Uniwersytet Gdański rok III;
7. Katarzyna Surmacz, Politechnika Gdańska, rok V;
8. Michał Strach, Politechnika Gdańska, rok V;
9. Tadeusz Miruszewski, Politechnika Gdańska, rok V;
10. Michał Banacki, Uniwersytet Gdański, rok I i II;
11. Kaja Anna Białowąs, Szkoła Główna Handlowa, rok II;
12. Mirosław Michalski, Uniwersytet Warszawski, rok IV;
13. Marta Szpilman, Gdański Uniwersytet Medyczny, rok I;
14. Agnieszka Lewalska, Politechnika Warszawska, rok III;
15. Małgorzata Szreder, Szkoła Główna Handlowa, rok II oraz UW rok III;
16. Joanna Mitrosz, Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu, rok II;
17. Jan Kanty Milczek, Uniwersytet Warszawski, rok I;
18. Wojciech Śmietanka, Uniwersytet Warszawski, rok V i IV;
19. Patrycja Zielińska, Politechnika Gdańska, rok IV;
20. Martyna Adamczak, Uniwersytet Gdański, rok IV.