Uwaga! Rząd przedłużył obowiązywanie restrykcji związanych z pandemią koronawirusa do 25 kwietnia Uwaga! Rząd przedłużył obowiązywanie restrykcji związanych z pandemią koronawirusa do 25 kwietnia
Stypendia Miasta Gdyni dla uczniów i studentów

Stypendia Miasta Gdyni 2012/2013

Stypendia Miasta Gdyni  2012/2013:

I. Uczniowie szkół podstawowych :
1. Karolina Raczkowska, Szkoła Podstawowa nr 18, klasa VI;
2. Mateusz Borowski, Szkoła Podstawowa nr 17, klasa V;
3. Julia Gustke, Szkoła Podstawowa nr 40, klasa VI;
4. Martyna Zawadzka, Szkoła Podstawowa nr 18, klasa III;
5. Andrzej Stalke, Szkoła Podstawowa nr 18, klasa VI;
6. Mateusz Masłowski, Szkoła Podstawowa nr 26, klasa VI;
7. Wojciech Paupa, Szkoła Podstawowa nr 18, klasa V;
8. Maria Horodecka, Katolicka Szkoła Podstawowa nr, klasa VI;
9. Mikołaj Zaorski, Szkoła Podstawowa nr 18, klasa V;

II. Uczniowie szkół gimnazjalnych :
1. Kacper Walentynowicz, Gimnazjum nr 24, klasa I;
2. Karol Baran, Gimnazjum Salezjańskie, klasa II;
3. Marcin Pitek, Gimnazjum nr 19, klasa III;
4. Juliusz Pham, Gimnazjum nr 24, klasa I;
5. Paweł Burzyński, Gimnazjum nr 24, klasa II;
6. Stanisław Szymanowicz, Gimnazjum nr 24, klasa II;
7. Martyna Ebertowska, Gimnazjum nr 24, klasa III;
8. Jędrzej Kępka, Gimnazjum nr 24, klasa I;
9. Kacper Kępka, Gimnazjum nr 23, klasa II;
10. Thomas Falk, Gimnazjum Jezuitów, klasa III;

III. Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych :
1. Sandra Ludwichowska, I Akademickie Liceum Ogólnokształcące, klasa I;
2. Stefan Węgrzyn, Liceum Jezuitów, klasa I;
3. Jakub Bartoszewski, III Liceum Ogólnokształcące, klasa I;
4. Tomasz Garbus, III Liceum Ogólnokształcące, klasa I;
5. Wojciech Janowski, III Liceum Ogólnokształcące, klasa I;
6. Marcin Praski, III Liceum Ogólnokształcące, klasa I;
7. Patryk Ławniczak, Technikum Gastronomiczne, klasa IV;
8. Michał Maurycy Mazur, III Liceum Ogólnokształcące, klasa I;
9. Bartek Smykowski, VI Liceum Ogólnokształcące, klasa I;
10. Kamil Kręt, Katolickie Liceum Ogólnokształcące, klasa I;
11. Tomasz Ziemnicki, III Liceum Ogólnokształcące, klasa I;
12. Dominika Pankow, III Liceum Ogólnokształcące, klasa III;
13. Mikołaj Szyc, III Liceum Ogólnokształcące, klasa III;
14. Tadeusz Wojtych, III Liceum Ogólnokształcące, klasa III;
15. Piotr Choma, III Liceum Ogólnokształcące, klasa I;
16. Wojciech Labuda, III Liceum Ogólnokształcące, klasa III;
17. Paweł Milczek, III Liceum Ogólnokształcące, klasa I;
18. Alicja Konkol, VI Liceum Ogólnokształcące, klasa I;
19. Aleksander Nowotnik, Liceum Ogólnokształcące Jezuitów, klasa II;
20. Małgorzata Góralczyk, III Liceum Ogólnokształcące, klasa I;

IV. Uczniowie wszystkich rodzajów szkół za osiągnięcia artystyczne:
1. Julia Grajewska, Szkoła Podstawowa nr 21, klasa V;
2. Jakub Wasilewski, Szkoła Podstawowa nr 16, klasa V;
3. Dominika Dawidowska, Gimnazjum nr 24, klasa I;
4. Małgorzata Szandrach, Gimnazjum Katolickie, klasa III;
5. Natalia Zakowicz, VI Liceum Ogólnokształcące, klasa II;
6. Michał Guzik, VI Liceum Ogólnokształcące, klasa I;

V. Uczniowie wszystkich rodzajów szkół za osiągnięcia sportowe:
1. Tomasz Zielski, Gdyńska Szkoła Społeczna, klasa VI;
2. Adam Dudzicz, Szkoła Podstawowa nr  8, klasa V;
3. Natalia Kozioł, Sporotwa Szkoła Podstawowa  nr 14, klasa VI;
4. Julia Woźniak, Sportowe Gimnazjum nr 9, klasa I;
5. Adam Głogowski, Gimnazjum Katolickie, klasa I;
6. Marta Kulesza, Gimnazjum Sportowe nr 9, klasa II;
7. Katarzyna Romaniuk, Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego, klasa II;
8. Malwina Kozłowska, Gimnazjum Sportowe nr 9, klasa III;
9. Patrycja Pankau, Gimnazjum nr 7, klasa III;
10. Mateusz Arndt, Gimnazjum nr 1, klasa II;
11. Ewa Romaniuk, XIV Liceum Ogólnokształcące, klasa I;
12. Natalia Sobolewska, VII Sportowe Liceum Ogólnokształcące, klasa II;
13. Marta Jasińska, VII Sportowe Liceum Ogólnokształcące, klasa II;
14. Nicole Rydz, Katolickie Liceum Ogólnokształcące, klasa III;
15. Martyna Truszkowska, Sportowa Szkoła Podstawowa  nr 14, klasa IV;

VI. Uczniowie wszystkich rodzajów szkół ze Wschodu pochodzenia polskiego:
1. Agnieszka Kutysz, Uniwersytet Gdański, rok IV;
2. Kamilė Gasinska, Uniwersytet Gdański, rok IV;
3. Olena Zheludok, Uniwersytet Gdański, rok III;
4.Yevheniya Sichenko, Uniwersytet Gdański, rok IV;
5. Sergiy Kanars’kyy, Akademia Sztuk Pięknych, rok III;

VII. Studenci wszystkich rodzajów uczelni wyższych:
1. Anna Bendykowska, Uniwersytet Gdański, rok II i III;
2. Patrycja Hirsch, Uniwersytet Gdański, rok V;
3. Justyna Kreft, Uniwersytet Muzyczny im. F. Chopina, rok IV;
4. Agnieszka Wojewódka, Gdański Uniwersytet Medyczny, rok VI;
5. Mirosław Michalski, Uniwersytet Warszawski, rok II MSU;
6. Tomasz Zając, Uniwersytet Muzyczny im. F. Chopina, rok I;
7. Andrzej Lojtek, Gdańskie Seminarium Duchowne, rok III;
8. Mateusz Pek, University of Oxford, rok I;
9. Joanna Kreft, Akademia Muzyczna im. J.J. Paderewskiego, rok II (II stopnia);
10. Patryk Hardziej, Akademia Sztuk Pięknych, rok I (II stopnia);
11. Marta Synowczyk, Politechnika Gdańska, rok IV;
12. Katarzyna Kobierowska, Politechnika Gdańska, rok I (II stopnia);
13. Natalia Śramska, Politechnika Gdańska, rok V;
14. Damian Szymański, Politechnika Gdańska, rok II;
15. Maxima Sitarz, Akademia Muzyczna im. J.J. Paderewskiego, rok II (II stopnia);
16. Michał Banacki, Uniwersytet Gdański, rok II i III;
17. Patrycja Zielińska, Politechnika Gdańska, rok I (II stopnia);
18. Mischa Kozłowski, Uniwersytet Muzyczny im. F. Chopina, rok II MSU;
19. Marcin Grzegorczyk, Akademia Muzyczna w Gdańsku, rok II;
20. Michał Krogulecki, Politechnika Gdańska, rok III;