Od 4 lipca ul. Świętojańska jednokierunkowa - sprawdź szczegóły Od 4 lipca ul. Świętojańska jednokierunkowa - sprawdź szczegóły
Stypendia Miasta Gdyni dla uczniów i studentów

Stypendia Miasta Gdyni 2013/2014

Stypendium Miasta Gdyni na rok szkolny 2013/ 2014 otrzymali:

I Uczniowie szkół podstawowych:
1. Mateusz Borowski, Szkoła Podstawowa nr 17, klasa VI;
2. Dominik Homza, Szkoła Podstawowa nr 35, klasa I;
3. Dominika Horodecka, Katolicka Szkoła Podstawowa, klasa IV;
4. Liwia Jarocka, Szkoła Podstawowa nr 20, klasa IV;
5. Michał Kostyk, Szkoła Podstawowa nr 42, klasa V;
6. Magdalena Narkiewicz, Szkoła Podstawowa nr 18, klasa V;
7. Konrad Wojtowicz, Szkoła Podstawowa nr 18, klasa V;
8. Mikołaj Zaorski, Szkoła Podstawowa nr 18, klasa VI;

Łącznie: 8 równych stypendiów w kwocie 150 zł na jednego ucznia/miesiąc, przez 10 m-cy.


II Uczniowie szkół gimnazjalnych:

1. Karol Baran, Gimnazjum Salezjańskie w Rumi, klasa III;
2. Wojciech Bączkowski, Gimnazjum nr 24, klasa II;
3. Paweł Burzyński, Gimnazjum nr 24, klasa III;
4. Jakub Cierocki, Gimnazjum Katolickie, klasa III;
5. Maria Horodecka, Gimnazjum Katolickie, klasa I;
6. Jan Horodecki, Gimnazjum Katolickie, klasa III;
7. Wojciech Jankowski, Gimnazjum nr 24, klasa II;
8. Piotr Naumowicz, Sopockie Autonomiczne Gimnazjum, klasa III;
9. Mark Jun Shah - Ostrowski, Gimnazjum nr 24, klasa II;
10. Juliusz Pham, Gimnazjum 24, klasa II;
11. Daria Szychułda, Sopockie Autonomiczne Gimnazjum, klasa III;
12. Stanisław Szymanowicz, Gimnazjum Nr 24, klasa III;
13. Kacper Walentynowicz, Gimnazjum Nr 24, klasa II;
14. Marek Żochowski, Gimnazjum nr 24, klasa III;

Łącznie: 14 równych stypendiów w kwocie 200 zł na jednego ucznia/miesiąc, przez 10 m-cy.


III Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych:

1. Bartoszewski Jakub, III Liceum Ogólnokształcące, klasa II;
2. Stanisław Barzowski, III Liceum Ogólnokształcące, klasa III;
3. Marcin Ciesielski , III Liceum Ogólnokształcące, klasa III;
4. Dorota Kapella, VI Liceum Ogólnokształcące, klasa III;
5. Kinga Karaszewska, III Liceum Ogólnokształcące, klasa III;
6. Magdalena Kierońska, III Liceum Ogólnokształcące, klasa III ;
7. Michał Kowalewski, III Liceum Ogólnokształcące, klasa III ;
8. Mikołaj Młyński, III Liceum Ogólnokształcące, klasa I ;
9. Aleksander Pawlak, III Liceum Ogólnokształcące, klasa III;
10. Paulina Skrundź, III Liceum Ogólnokształcące, klasa III ;
11. Eliza Sobocińska, III Liceum Ogólnokształcące, klasa III ;
12. Krzysztof Sroka, I Akademickie Liceum Ogólnokształcące , klasa III ;
13. Marianna Szyc, III Liceum Ogólnokształcące, klasa I;
14. Łukasz Śliwiński, III Liceum Ogólnokształcące, klasa I;
15. Paweł Wegner, III Liceum Ogólnokształcące, klasa III;

Łącznie: 15 równych stypendiów w kwocie 250 zł na jednego ucznia/miesiąc, przez 10 m-cy.

IV Uczniowie wszystkich rodzajów szkół za osiągnięcia artystyczne:
1. Dominika Dawidowska, Gimnazjum nr 24, klasa II oraz Szkoła Muzyczna II klasa;
2. Michał Guzik, VI Liceum Ogólnokształcące, klasa II oraz Szkoła Muzyczna klasa V;
3. Maria Pańczyk, Szkoła Podstawowa nr 28, klasa III oraz Szkoła Muzyczna, klasa III;
4. Julianna Schmidt, VI Liceum Ogólnokształcące, klasa II;
5. Michał Skowronek, Gimnazjum nr 5, klasa III oraz Szkoła Muzyczna klasa III;
6. Krzysztof Szabowski, I Akademickie Liceum Ogólnokształcące, klasa I;
7. Marta Tryzna, Katolicka Szkoła Podstawowa, klasa V oraz Szkoła Muzyczna klasa V;
8. Alan Wittbrodt, Gimnazjum nr 4, klasa II;
9. Klaudia Zimnawoda, VI Liceum Ogólnokształcące, klasa III

Łącznie: 9 równych stypendiów w kwocie 250 zł na jednego ucznia/miesiąc, przez 10 m-cy.


V Uczniowie wszystkich rodzajów szkół za osiągnięcia sportowe:

1. Mateusz Arndt, Gimnazjum nr 1, klasa III;
2. Sara Elwart, Gimnazjum nr 18, klasa III;
3. Marta Jasińska, VII Liceum Ogólnokształcące, klasa III;
4. Angela Kosoulieva, Gimnazjum nr 9, klasa II;
5. Natalia Kozioł, Gimnazjum nr 9, klasa I;
6. Marta Kulesza, Gimnazjum nr 9, klasa III;
7. Bartosz Leśko, XIV Liceum Ogólnokształcące, klasa II;
8. Konrad Lipski, I Akademickie Liceum Ogólnokształcące, klasa III;
9. Radosław Piotrowski, I Akademickie Liceum Ogólnokształcące, klasa II;
10. Nikola Pyzalska, Katolicka Szkoła Podstawowa, klasa V;
11. Ewa Romaniuk, XIV Liceum Ogólnokształcące, klasa II;
12. Kacper Stanisławski, Gimnazjum nr 23, klasa I;
13. Nadia Walczak, Gimnazjum nr 9, klasa I;
14. Natalia Wiśniewska, Szkoła Podstawowa nr 14, klasa V;

Łącznie: 14 równych stypendiów w kwocie 250 zł na jednego ucznia/miesiąc, przez 10 m-cy.


VI Uczniowie wszystkich rodzajów szkół ze Wschodu pochodzenia polskiego:
1. Kamile Gasinka, Uniwersytet Gdański, rok V;
2. Ernesta Klucewicziutie, Akademia Morska, rok II;
3. Agnieszka Kutysz, Uniwersytet Gdański, rok V;
4. Eryk Wilczewski Akademia Morska, rok II;
5.Olena Zheludok, Uniwersytet Gdański, rok I;

Łącznie: 5 równych stypendiów w kwocie 350 zł na jednego ucznia/miesiąc, przez 10 m-cy.


VII Studenci wszystkich rodzajów uczelni wyższych:
1. Michał Banacki, Uniwersytet Gdański, rok III;
2. Artur Bandura, Uniwersytet Medyczny w Poznaniu, rok III;
3. Anna Bendykowska, Uniwersytet Gdański, rok I i III;
4. Marta Chabrowska, Uniwersytet Gdański, rok III i IV;
5. Zuzanna Dolega, Akademia Sztuk Pięknych, rok IV;
6. Kornelia Dzikowska, Akademia Sztuk Pięknych, rok II;
7. Jakub Grabowski, Politechnika Gdańska, rok V;
8. Marcin Grzegorczyk, Akademia Muzyczna, rok III i III Niemcy;
9. Patryk Hardziej, Akademia Sztuk Pięknych, rok III i V;
10. Magdalena Herzberg, Uniwersytet Gdański, rok II studiów magisterskich;
11. Filip Karasiewicz, Imperial College London, rok II;
12. Justyna Kreft, Uniwersytet Muzyczny, rok II;
13. Michał Krogulecki, Politechnika Gdańska, rok IV;
14. Andrzej Lojtek, Gdańskie Seminarium Duchowne, rok IV;
15. Monika Prełowska, Uniwersytet Gdański, rok II (II stopnia);
16. Monika Rychter, Gdański Uniwersytet Medyczny, rok VI;
17. Magdalena Smyk, Gdański Uniwersytet Medyczny, rok V;
18. Radosław Ślosarski, Politechnika Gdańska, rok III;
19. Igor Tarasiewicz, Akademia Sztuk Pięknych, rok IV;
20. Martyna Zimmermann, Uniwersytet Gdański, rok II.