Zmiany w organizacji ruchu w związku z Verva Street Racing Zmiany w organizacji ruchu w związku z Verva Street Racing
Stypendia Miasta Gdyni dla uczniów i studentów

Stypendia Miasta Gdyni 2014/2015

Stypendium Miasta Gdyni na rok szkolny 2014/ 2015 otrzymali:

I. Uczniowie szkół podstawowych :

  1. Tomasz Kowalewski, Szkoła Podstawowa nr 23
  2. Marcin Glapiński, Szkoła Podstawowa nr 31
  3. Michał Kostyk, Szkoła Podstawowa nr 42
  4. Robert Gałąska, Szkoła Podstawowa nr 18
  5. Alicja Wagner, Szkoła Podstawowa nr 20
  6. Igor Jaroszuk, Szkoła Podstawowa nr 18
  7. Martyna Kozdra, Szkoła Podstawowa nr 40
  8. Liwia Jarocka, Szkoła Podstawowa nr 20
  9. Aleksandra Katryńska, Szkoła Podstawowa nr 39
  10. Konrad Wojtowicz, Szkoła Podstawowa nr 18
II. Uczniowie szkół gimnazjalnych :  

  1. Maria Horodecka, Gimnazjum Katolickie
  2. Piotr Kowalewski, Gimnazjum nr 24
  3. Anagh Malik, Gimnazjum nr 24
  4. Kacper Kluk, Gimnazjum nr 24
  5. Jakub Kieżun, Gimnazjum nr 24
  6. Wojciech Jankowski, Gimnazjum nr 24
  7. Maciej Ekert, Gimnazjum nr 1
  8. Zofia Jankowska, Gimnazjum nr 24
  9. Juliusz Pham, Gimnazjum nr 24
  10. Kacper Walentynowicz, Gimnazjum nr 24

III. Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych :

  1. Paweł Burzyński, III Liceum Ogólnokształcące
  2. Patrycja Olińska, VI Liceum Ogólnokształcące
  3. Jan Horodecki, Katolickie Liceum Ogólnokształcące
  4. Tomasz Garbus, III Liceum Ogólnokształcące
  5. Stanisław Szymanowicz, III Liceum Ogólnokształcące
  6. Jakub Janik, III Liceum Ogólnokształcące
  7. Marek Żochowski, III Liceum Ogólnokształcące
  8. Paweł Miczek, III Liceum Ogólnokształcące
  9. Jakub Bartoszewski, Cranleigh School, UK
  10. Karolina Pomian, VI Liceum Ogólnokształcące
  11. Iga Kowalczyk, II Liceum Ogólnokształcące
  12. Agnieszka Hajdukiewicz, III Liceum Ogólnokształcące
  13. Marek Muńko, III Liceum Ogólnokształcące
  14. Wojciech Bączkowski, III Liceum Ogólnokształcące
  15. Piotr Wojtczak, III Liceum Ogólnokształcące
  16. Michał Ulicki, III Liceum Ogólnokształcące
  17. Maja Michalik, III Liceum Ogólnokształcące
  18. Karol Baran, Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące
  19. Jakub Korzekwa, VI Liceum Ogólnokształcące
  20. Sara Berent, III Liceum Ogólnokształcące
IV. Uczniowie wszystkich rodzajów szkół za osiągnięcia artystyczne:
  1. Nikola Gzela, Szkoła Podstawowa nr 28
  2. Marta Tryzna, Katolicka Szkoła Podstawowa
  3. Jakub Leżohupski, Szkoła Podstawowa nr 17
  4. Magdalena Nowicka, Szkoła Podstawowa nr 26
  5. Dominika Dawidowska, Gimnazjum nr 24
  6. Dominik Leżohupski, Zespół Szkół Katolickich
  7. Michał Skowronek, VI Liceum Ogólnokształcące
  8. Marcin Kubacki, Katolickie Liceum Ogólnokształcące
  9. Karina Sosnowska, VI Liceum Ogólnokształcące
  10. Michał Guzik, VI Liceum Ogólnokształcące
V. Uczniowie wszystkich rodzajów szkół za osiągnięcia sportowe:
  1. Ewa Romaniuk, XIV Liceum Ogólnokształcące
  2. Sara Elwart, III Liceum Ogólnokształcące w Sopocie
  3. Mateusz Arnt, VI Liceum Ogólnokształcące
  4. Marta Kulesza, VII Sportowe Liceum Ogólnokształcące
  5. Aleksandra Melzacka, VI Liceum Ogólnokształcące
  6. Natalia Kozioł, Sportowe Gimnazjum nr 9
  7. Magdalena Dias, III Liceum Ogólnokształcące
  8. Ewelina Nowaczyk, Gimnazjum nr 19
  9. Dawid Sączewski, Sportowe Gimnazjum nr 9
  10. Natalia Wiśniewska, Sportowe Gimnazjum nr 9
VI. Uczniowie wszystkich rodzajów szkół ze Wschodu pochodzenia polskiego:
  1. Viktoria Ivaško, Uniwersytet Gdański 
  2. Erikas Vilčevskis, Akademia Morska w Gdyni
  3. Sergiy Kanars'kyy, Akademia Sztuk Pięknych 
  4. Olena Zheludok, Uniwersytet Gdański 
  5. Ernesta Klucewicziutie, Akademia Morska w Gdyni

VII. Studenci wszystkich rodzajów uczelni wyższych:

  1. Marcin Ciesielski, Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
  2. Przemysław Kleniewski, Uniwersytet Gdański
  3. Artur Bandura, Uniwersytet Medyczny w Gdańsku
  4. Michał Krogulecki, Politechnika Gdańska
  5. Damian Szymański, Politechnika Gdańska
  6. Wojciech Labuda, Akademia Górniczo - Hutnicza w Krakowie
  7. Igor Tarasiewicz, Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku
  8. Zuzanna Dolega, Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku
  9. Justyna Kreft, Uniwersytet Muzyczny w Warszawie
  10. Joanna Lemka, Politechnika Warszawska
  11. Marcin Grzegorczyk, Akademia Muzyczna w Gdańsku
  12. Mateusz Pek, University of Oxford
  13. Filip Karasiewicz, Imperial College London
  14. Tomasz Zając, Uniwersytet Muzyczny w Warszawie
  15. Andrzej Lojtek, Gdańskie Seminarium Duchowne
  16. Michał Banacki, Uniwersytet Gdański
  17. Tadeusz Wojtych, University of ST Andrews
  18. Kornelia Dzikowska, Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie
  19. Marta Jasińska, Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku
  20. Stanisław Barzowski, Uniwersytet Warszawski