Zmiany w organizacji ruchu w związku z Verva Street Racing Zmiany w organizacji ruchu w związku z Verva Street Racing
Nagrody Prezydenta Gdyni dla nauczycieli

Laureaci nagrody z roku 2013

Tradycją jest przyznawanie, z okazji Dnia Edukacji Narodowej, odznaczeń i wyróżnień, nauczycielom i pracownikom oświaty. Uroczystości z tej okazji odbyły się 14 października 2013 r. w Pomorskim Parku Naukowo - Technologicznym.

Małgorzata Banacka - Gimnazjum nr 3;
Beata Baranowska - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6;
Janina Bernatek - Szkoła Muzyczna  I i II st.
Anna Brygmann - Studencka - Zespół Sportowych Szkół Ogólnokształcących;
Wiesława Cząstka - Szkoła Podstawowa nr 20;
Ewa Maria Czudowska- Zespół Wczesnej Edukacji nr 1;
Ewa Czufryn - Zespół Szkół Usługowych;
Anna Ćwiklińska - Rutka - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2;
Bożena Demytruk - Zespół Szkół Hotelarsko-Gastronomicznych;
Marzenna Barbara Dębska - Zespół Szkół nr 11;
Romualda Faron - Szkoła Podstawowa nr 28;
Joanna Galińska - X Liceum Ogólnokształcące;
Ewa Maria Gobis - Gimnazjum nr 2;
Oktawia Gorzeńska - Gimnazjum nr 1;
Aldona Grzybowska - Przedszkole  5;
Wioletta Janik -  Przedszkole 13;
Teresa Lucyna Kawińska - Poradnia Psychologiczno Pedagogiczna nr 1;
s. Magdalena Kijowska - Szkoła Podstawowa nr 37;
Eugeniusz Korek - Młodzieżowy Dom Kultury;
Małgorzata Kuksinowicz - Szkoła Podstawowa nr 6;
Olga Labudda - Gimnazjum nr11;
Magdalena Lachowicz - VI Liceum Ogólnokształcące;
Ewa Lemanszek -  Przedszkole 47;
Beata Łata - Gimnazjum nr 1;
Wanda Łęszczak - IX Liceum Ogólnokształcące;
Ewa Maj - Kurpiewska - Zespół Szkół Technicznych;
Lidia Małkiewicz - Zespół Szkół nr 15;
Monika Marat - Zespół Szkół nr 9;
Barbara Milewska - Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy nr 1;
Marzanna Mróz -  Poradnia Psychologiczno Pedagogiczna nr 2;
Dariusz Nowaczek - Gimnazjum nr 4;
Grażyna Nowicka - IV Liceum Ogólnokształcące;
Karolina Olszewska - Prusak- Młodzieżowy Dom Kultury;
Danuta Paupa - IV Liceum Ogólnokształcące;
Małgorzata Pietruszewska - Fulara - Zespół Szkół nr 6;
Irena Piotrowska - Zespół Wczesnej Edukacji nr 1;
Elżbieta Piskorz -  Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy nr  2;
Magdalena Piwowarska - X Liceum Ogólnokształcące;
Bożena Potrykus - Szkoła Podstawowa nr 21;
Beata Przyradska - V Liceum Ogólnokształcące;
Beata Ratowska -  Przedszkole 5;
Ewa Rauch - Zespół Szkół nr 13;
Mirosława Rzodkiewicz - X Liceum Ogólnokształcące;
Ewa Sibińska - Przedszkole 16;
Dorota Skulska - Wittbrodt - Zespół Szkół nr 7;
Wiesława Smolińska - VI Liceum Ogólnokształcące;
Jadwiga Szreter - VI Liceum Ogólnokształcące;
Aldona Tomaśko - Pilarska - Szkoła Podstawowa nr  35;
Iwona Tuturusz - Szkoła Podstawowa nr 33;
Karolina Tylawska - Technikum Transportowe;
Halina Ustowska - Zespół Szkół Budowlanych;
Danuta Węglińska - Przedszkole 11 „Pod Kasztanami";
Bożena Wierczińska - Szkoła Podstawowa nr 17;
Sławomir Wiśniewski - Zespół Szkół nr 6;
Janusz Wójciak - Zespół Szkół Chłodniczych  i Elektronicznych;
Beata Wojciechowska - Poradnia Psychologiczno Pedagogiczna nr 2;
Eliza Zaborowska - Kempa - Szkoła Podstawowa nr 18;
Bogdan Zajdziński - Zespół Szkół nr 15;
Elżbieta Zaręba - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2;
Anna Zgadzaj -  Przedszkole 9.