Od 15 stycznia trwa rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19. Wszystkie niezbędne informacje związane ze szczepieniami w Gdyni można znaleźć w specjalnie utworzonej zakładce #GDYNIASIĘSZCZEPI. Od 15 stycznia trwa rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19. Wszystkie niezbędne informacje związane ze szczepieniami w Gdyni można znaleźć w specjalnie utworzonej zakładce #GDYNIASIĘSZCZEPI.
2020

Rozstrzygnięcie konkursu na wspieranie zadań w zakresie sportowego szkolenia dzieci i młodzieży oraz organizacji imprez sportowych w 2020 r.

Prezydent Miasta Gdyni
na mocy Zarządzenia Nr 1905/20/VIII/S z dnia 28 stycznia 2020 r. przyznał dotacje na wsparcie realizacji zadań publicznych: „Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni” oraz „Organizacja imprez sportowych dla dzieci i młodzieży w Gdyni” w 2020 roku.
 
 
Lista rankingowa ofert wg oceny Komisji Oceniającej, na które zostały przyznane dotacje:
 
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie gimnastyki artystycznej:
1. Stowarzyszenie Gimnastyki Artystycznej – 95,67 pkt;
2. Uczniowski Klub Sportowy Jantar – 94,50 pkt;
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo:
1. Uczniowski Klub Sportowy Galeon – 95,50 pkt;
2. Uczniowski Klub Sportowy Opty – 84,50 pkt;
3. Wojskowy Klub Sportowy Flota – 84,17 pkt;
4. Uczniowski Klub Judo Wataha Gdynia  - 59,50 pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie koszykówki:
1. Gdyńskie Towarzystwo Koszykówki – 96,33 pkt;
2. Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki – 91,33 pkt;
3. Gdyński Klub Koszykówki Arka SA – 88,83 pkt;
4. Stowarzyszenie Klub Sportowy Gdynia Sharks – 56,17 pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie lekkiej atletyki:
1. Klub Lekkoatletyczny Gdynia – 91,67 pkt;
2. Wojskowy Klub Sportowy Flota – 88,33 pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej:
1. Stowarzyszenie Inicjatywa Arka – 93,00 pkt;
2. Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia-Akademia Piłkarska – 92,00 pkt;
3. Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia – 88,00 pkt;
4. Stowarzyszenie Akademia Piłkarska KP Gdynia – 79,83 pkt;
5. Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Piłkarska Dąbrowa – 66,83 pkt;
6. Uczniowski Klub Sportowy Akademia Piłkarska Pomorzanin – 61,17 pkt;
7. Stowarzyszenie Ejsmond Club – 48,00 pkt;
8. Ognisko TKKF Checz – 44,50 pkt;
9. Uczniowski Klub Sportowy Iskra – 42,33 pkt;
10. Uczniowski Klub Sportowy Cisowa  – 41,33 pkt;
11. Klub Sportowy Stowarzyszenie Flauta – 32,83 pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki ręcznej:
1. Uczniowski Klub Sportowy Cisowa – 56,67 pkt.
2. Akademia Piłki Ręcznej – 38,67 pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej:
1. Uczniowski Klub Sportowy Gdyńska Akademia Siatkówki – 88,17 pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie pływania:
1. Klub Sportowy Delfin – 94,83 pkt;
2. Uczniowski Klub Sportowy Siódemka – 86,17 pkt;
3. Uczniowski Klub Sportowy Akademia Młodych Sportowców  – 35,17 pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie rugby i rugby 7:
1. Rugby Club Arka Gdynia – 90,67 pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie sportów walki:
1. Klub Sportowy Bombardier – 92,17 pkt;
2. Klub Sportowy Maximus – 82,50 pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie strzelectwa sportowego:
1. Wojskowy Klub Sportowy Flota – 95,17 pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie  sztuk walki
1. Klub Sportowy Gokken – 66,83 pkt;
2. Pomorski Klub Karate Kyokushin – 66,50 pkt;
3. Gdyński Klub Kyokushin-Kan Karate-Do – 56,33 pkt;
4. Klub Karate Tradycyjnego – 50,00 pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie  tenisa stołowego:
1. Uczniowski Klub Sportowy Orlik – 70,50 pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa
1. Yacht Klub Polski Gdynia – 97,33 pkt;
2. Miejski Klub Żeglarski Arka – 92,0 pkt;
3. Uczniowski Klub Żeglarski OPTI CWM – 81,83 pkt;
4. Yacht Klub Stal Gdynia – 64,17 pkt;.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w pozostałych dyscyplinach sportu i rekreacji:
1. Uczniowski Klub Sportowy Azymut 45 (biegi na orientację) – 86,83 pkt;
2. Hokejowy UKS Niedźwiadki (hokej na lodzie) – 80,33 pkt;
3. Uczniowski Klub Sportowy MDK (szachy) – 76,17 pkt;
4. Wojskowy Klub Sportowy Flota (szachy) – 74,50 pkt;
5. Klub Sportowy Badminton School – 73,50;
6. Uczniowski Klub Sportowy Gromik (pięciobój nowoczesny) – 70,50 pkt;
7. Uczniowski Klub Sportowy Chwarzno (unihokej) – 69,50 pkt;
8. Wojskowy Klub Sportowy Flota (podnoszenie ciężarów) – 57,67 pkt;
9. Uczniowski Klub Sportowy Błyskawica SP 39 Gdynia (pływanie w płetwach) – 54,00 pkt;
 
Organizacja w Gdyni imprez sportowych:
1.  Klub Sportowy Delfin – X Ogólnopolskie zawody pływackie „Gdyńskie Delfinarium” – 95,00 pkt;
2.  Yacht Klub Polski Gdynia – Międzynarodowe Regaty o Puchar Prezydenta Miasta Gdyni - eliminacja do Mistrzostw Świata i Europy – 93,33pkt;
3.  Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki – Organizacja w Gdyni koszykarskiej imprezy sportowej EYBL – 84,83 pkt;
4.  Uczniowski Klub Sportowy Galeon – Drużynowy Turniej Dzieci w Judo – 80,50 pkt;
5.  Klub Lekkoatletyczny Gdynia - XXV Festiwal Skoku o Tyczce im. Walentego Wejmana   25.04.2020 r – 80,00 pkt;
6.  Wojskowy Klub Sportowy Flota - XXVIII Mistrzostwa Pomorza w Judo dzieci im. Wiesława Sawickiego i kmdr Stanisława Filipiaka – 78,50pkt;
7.  Klub Sportowy Bombardier – Cykl Turniejów o Puchar Bombardierów z Wybrzeża – 78,33pkt;
8.  Uczniowski Klub Żeglarski OPTI CWM – Regaty Puchar Opti – 75,33 pkt;
9.  Klub Sportowy Badminton School  - Otwarte Mistrzostwa Gdyni – 75,00 pkt;
10. Klub Sportowy Bombardier – VIII Ogólnopolski Turniej Bokserski im. Mariana Karolaka – 73,33 pkt;
11. Yacht Klub Polski Gdynia - Puchar YKP Gdynia w klasie Optimist - eliminacja do Mistrzostw Świata i Europy - 68,50 pkt;
12. Wojskowy Klub Sportowy Flota – Cykl Gdyńskich Szachowych Turniejów Rankingowych – 65,33 pkt;
13. Uczniowski Klub Sportowy Gdyńska Akademia Siatkówki - Otwarte Młodzieżowe Mistrzostwa Gdyni w Piłce Siatkowej – 63,17 pkt;
14. Uczniowski Klub Sportowy Cisowa – Halowe Turnieje piłki nożnej chłopców Cisowa Cup 2020 – 61,83 pkt;
15. Wojskowy Klub Sportowy Flota – III Pomorski Otwarty Turniej Klasyfikacyjny dla dzieci i młodzieży w szachach klasycznych – 59,50 pkt;
16. Stowarzyszenie Klub Sportowy Gdynia Sharks – Turniej Koszykówki 3x3 Sharks Port Gdynia Streetball Challenge – 58,67;
17. Yacht Klub Stal Gdynia - Organizacja Regat o Błękitną Gwiazdę Optimista dla dzieci do lat 9 oraz dla młodzieży do lat 15 w kl. Open Skiff – 54,33 pkt;
18. Uczniowski Klub Sportowy Gromik – Organizacja w Gdyni imprez sportowych dla dzieci i młodzieży 1. Mistrzostwa Gdyni w pięcioboju nowoczesnym ,,Od dwuboju do pięcioboju” 2. Puchar Gdyni ,,Laser Run Gdynia 2020” 3. Zawody w aquathlonie ,,Pływam Biegam zostanę IRONMAN-EM” – 38,33 pkt;
19. Klub Sportowy Stowarzyszenie Flauta – Flauta Volley Cup – 37,33 pkt;
20. Pomorski Klub Karate Kyokushin – III Mistrzostwa Pomorskiego Klubu Karate Kyokushin - 33,83 pkt;
 
 
Wykaz organizacji, którym zostały przyznane dotacje na wsparcie realizacji zadań: „Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni” oraz „Organizacja w Gdyni imprez sportowych dla dzieci i młodzieży” w 2020 r.
 
1.  Akademia Piłki Ręcznej na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki ręcznej chłopców z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 16.380 zł;
2.  Gdyńska Akademia Piłkarska Dąbrowa na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 35.000 zł;
3.  Gdyński Klub Koszykówki Arka Spółka Akcyjna na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie koszykówki w kat. wiekowej U18-U20 z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 19.000 zł.;
4.  Gdyński Klub Kyokushin-kan Karate-do na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie karate kyokushin z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 7.000 zł.;
5.  Gdyńskie Towarzystwo Koszykówki na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w koszykówce w kat. wiekowych od U10 do U22 z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 93.000 zł.;
6.  Hokejowy Uczniowski Klub Sportowy Niedźwiadki na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie hokeja na lodzie z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 14.000 zł;
7.  Klub Karate Tradycyjnego na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w karate tradycyjnym z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 6.500 zł.;
8.  Klub Lekkoatletyczny Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie lekkiej atletyki z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 58.950 zł.;
9.  Klub Lekkoatletyczny Gdynia na zadanie Organizacja w Gdyni imprez sportowych dla dzieci i młodzieży - XXV Festiwal skoku o tyczce im. Walentego Wejmana z  przyznaną kwotą dotacji w wysokości 3.000 zł.;
10. Klub Sportowy Badminton School na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu miasta Gdyni w badmintonie z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 10.000 zł.;
11. Klub Sportowy Badminton School na zadanie: Organizacja turnieju badmintona – Otwarte Mistrzostwa Gdyni z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 3.000 zł.;
12. Klub Sportowy Bombardier na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie boksu z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 60.000 zł.;
13. Klub Sportowy Bombardier na zadanie: VIII Ogólnopolski Turniej Bokserski im. Mariana Karolaka z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 3.000 zł.;
14. Klub Sportowy Bombardier na zadanie: Cykl turniejów o Puchar Bombardierów z Wybrzeża z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 3.000zł.;
15. Klub Sportowy Delfin Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie pływania z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 85.000 zł.;
16. Klub Sportowy Delfin Gdynia na zadanie: X Ogólnopolskie Zawody Pływackie "Gdyńskie Delfinarium" z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 5.000 zł.;
17. Klub Sportowy Gokken na zadanie: Szkolenie dzieci i młodzieży w karate z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 14.000 zł.;
18. Klub Sportowy Maximus na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie sportu walki - kick-boxingu z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 20.000 zł;
19. Klub Sportowy Stowarzyszenie Flauta na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 10.000 zł.;
20. Klub Sportowy Stowarzyszenie Flauta na zadanie: Flauta Volley Cup z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 700 zł.;
21. Miejski Klub Żeglarski Arka na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu miasta Gdyni w zakresie żeglarstwa z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 154.000 zł.;
22. Ognisko TKKF Checz Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 20.000 zł.;
23. Pomorski Klub Karate Kyokushin na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie karate kyokushin z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 12.500 zł.;
24. Pomorski Klub Karate Kyokushin na zadanie: III Mistrzostwa Pomorskiego Klubu Karate Kyokushin z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 700 zł.;
25. Rugby Club Arka Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie rugby, w tym rugby 7 z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 42.000 zł.;
26. Stowarzyszenie Akademia Piłkarska KP Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie piłki nożnej z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 55.000 zł.;
27. Stowarzyszenie Ejsmond Club na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 20.000 zł.;
28. Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie koszykówki w kat. wiekowej U12-U16 z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 34.000 zł.;
29. Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki na zadanie: Organizacja w Gdyni koszykarskiej imprezy sportowej EYBL z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 4.300 zł.;
30. Stowarzyszenie Gimnastyki Artystycznej na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie gimnastyki artystycznej z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 50.000 zł.;
31. Stowarzyszenie Inicjatywa Arka na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 216.000 zł.;
32. Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w piłce nożnej z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 56.000zł.;
33. Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia - Akademia Piłkarska na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie piłki nożnej z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 160.000 zł.;
34. Stowarzyszenie Klub Sportowy Gdynia Sharks na zadanie: Sportowe szkolenie młodzieży z terenu Gdyni w koszykówce w wieku do 18 lat z przyznaną kwota dotacji 14.000 zł.;
35. Stowarzyszenie Klub Sportowy Gdynia Sharks na zadanie: Turniej koszykówki 3x3 Sharks Port Gdynia Streetball Challenge z przyznaną kwota dotacji 1.500 zł;
36. Uczniowski Klub Judo Wataha na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie judo z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 8.000 zł.;
37. Uczniowski Klub Sportowy Akademia Młodych Sportowców na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie pływania z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 2.000 zł;
38. Uczniowski Klub Sportowy Akademia Piłkarska Pomorzanin na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 25.000 zł.;
39. Uczniowski Klub Sportowy Azymut 45 na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie biegu na orientację z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 17.000zł.;
40. Uczniowski Klub Sportowy Błyskawica SP 39 Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie pływania w płetwach i pływania z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 6.000 zł.;
41. Uczniowski Klub Sportowy Chwarzno na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w  unihokeju z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 7.500 zł.;
42. Uczniowski Klub Sportowy Cisowa na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki ręcznej dziewcząt z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 14.600 zł.;
43. Uczniowski Klub Sportowy Cisowa na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej chłopców z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 13.000 zł.;
44. Uczniowski Klub Sportowy Cisowa na zadanie: Halowe turnieje piłki nożnej chłopców Cisowa Cup 2020 z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 1.500 zł.;
45. Uczniowski Klub Sportowy Gdyńska Akademia Siatkówki na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej halowej i plażowej z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 71.000 zł.;
46.  Uczniowski Klub Sportowy Gdyńska Akademia Siatkówki na zadanie: Otwarte Młodzieżowe Mistrzostwa Gdyni w Piłce Siatkowej 2020 z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 1.600 zł.;
47. Uczniowski Klub Sportowy Galeon na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w judo z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 78.000 zł.;
48. Uczniowski Klub Sportowy Galeon na zadanie: XXIII Drużynowy Turniej Judo z przyznaną  kwotą dotacji w wysokości 3.000 zł.;
49. Uczniowski Klub Sportowy Gromik na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie - pływania, lekkiej atletyki, strzelectwa - w dyscyplinie pięciobój nowoczesny z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 9.500 zł.;
50. Uczniowski Klub Sportowy Gromik na zadanie: Organizacja w Gdyni imprez sportowych dla dzieci i młodzieży: 1.Mistrzostwa Gdyni w pięcioboju nowoczesnym ,,Od dwuboju do pięcioboju", 2. Puchar Gdyni ,,Laser Run Gdynia 2020", 3. Zawody w aquathlonie ,,Pływam Biegam zostanę IRONMAN-em" z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 1.500zł.;
51. Uczniowski Klub Sportowy Iskra na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie piłki nożnej z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 15.000 zł.;
52. Uczniowski Klub Sportowy Jantar na zadanie: Szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w gimnastyce artystycznej z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 50.000 zł.;
53. Uczniowski Klub Sportowy MDK Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie szachów z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 10.500 zł.;
54. Uczniowski Klub Sportowy Opty na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 34.000 zł.;
55. Uczniowski Klub Sportowy Orlik na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie tenisa stołowego z przyznaną kwotą dotacji 16.000 zł.;
56. Uczniowski Klub Sportowy Siódemka na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie pływania z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 44.400 zł.;
57. Uczniowski Klub Żeglarski OPTI CWM na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie żeglarstwa z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 42.000 zł.;
58. Uczniowski Klub Żeglarski OPTI CWM na zadanie: Regaty Puchar Opti z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 3.000 zł.;
59. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w judo z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 30.000 zł.;
60. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w strzelectwie sportowym z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 41.600 zł.;
61. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w szachach z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 10.000 zł.;
62. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w podnoszeniu ciężarów z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 6.500 zł.;
63. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w lekkiej atletyce z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 54.100 zł.;
64. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: III Pomorski Otwarty Turniej Klasyfikacyjny dla dzieci i młodzieży w szachach klasycznych z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 1.500 zł.;
65. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Cykl Gdyńskich Szachowych Turniejów Rankingowych z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 2.000 zł.;
66. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: XXVIII Mistrzostwa Pomorza w Judo dzieci im. Wiesława Sawickiego i kmdr Stanisława Filipiaka z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 3.000 zł.;
67. Yacht Klub Polski Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 224.000 zł.;
68. Yacht Klub Polski Gdynia na zadanie: Puchar YKP Gdynia w klasie Optimist - eliminacja do  Mistrzostw Świata i Europy z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 2.500zł.;
69. Yacht Klub Polski Gdynia na zadanie: Międzynarodowe regaty o Puchar Prezydenta Miasta Gdyni - eliminacja do Mistrzostw Świata i Europy z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 4.700 zł.;
70. Yacht Klub Stal Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 20.000 zł.;
71. Yacht Klub Stal Gdynia na zadanie: Regaty o Błękitną Gwiazdę Optimista dla dzieci do lat 9 oraz młodzieży do lat 15 w klasie Open Skiff z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 1.500zł.