Uwaga! We wtorek, 6 grudnia, odbędzie się akcja wydobycia i unieszkodliwienia niewybuchu miny morskiej.  Więcej informacji w komunikacie. Uwaga! We wtorek, 6 grudnia, odbędzie się akcja wydobycia i unieszkodliwienia niewybuchu miny morskiej.  Więcej informacji w komunikacie.
2022

Rozstrzygnięcie konkursu na wspieranie zadań w zakresie sportowego szkolenia dzieci i młodzieży oraz organizacji imprez sportowych w 2022 r.

Prezydent Miasta Gdyni
na mocy Zarządzenia Nr 4698/22/VIII/S  z dnia 25 stycznia 2022 r. przyznał dotacje na wsparcie realizacji zadań publicznych: „Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży ” oraz „Organizacja dla dzieci i młodzieży imprez sportowych w Gdyni” w 2022 roku.

Lista rankingowa ofert wg oceny Komisji Oceniającej, na które zostały przyznane dotacje:
 
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie gimnastyki artystycznej:
1. Stowarzyszenie Gimnastyki Artystycznej – 89,25 pkt;
2. Uczniowski Klub Sportowy Jantar – 86,00 pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo:
1. Uczniowski Klub Sportowy Galeon – 93,00 pkt;
2. Uczniowski Klub Sportowy Opty –  82,25 pkt;
3. Wojskowy Klub Sportowy Flota – 69,75 pkt;
4. Uczniowski Klub Judo Wataha Gdynia  - 52,25 pkt.
5. Uczniowski Klub Sportowy Akademia Judo Dragon – 51,25 pkt;
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie koszykówki:
1. Gdyńskie Towarzystwo Koszykówki – 94,00 pkt;
2. Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki – 90,25 pkt;
3. Gdyński Klub Koszykówki Arka SA – 87,25 pkt;
4. Stowarzyszenie Klub Sportowy Gdynia Sharks – 45,00 pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie lekkiej atletyki:
1. Klub Lekkoatletyczny Gdynia – 92,50 pkt;
2. Wojskowy Klub Sportowy Flota – 83,50 pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej:
1. Stowarzyszenie Inicjatywa Arka – 93,75 pkt;
2. Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia-Akademia Piłkarska – 92,00 pkt;
3. Arka Gdynia Spółka Akcyjna – 91,00 pkt;
4. Stowarzyszenie Akademia Piłkarska KP Gdynia – 85,00 pkt;
5. Ognisko TKKF Checz – 71,00 pkt;
6. Uczniowski Klub Sportowy Akademia Piłkarska Pomorzanin – 60,75 pkt;
7. Stowarzyszenie Ejsmond Club – 47,00 pkt;
8. Klub Sportowy Stowarzyszenie Flauta – 44,75 pkt;
9. Uczniowski Klub Sportowy Cisowa  – 40,25 pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki ręcznej:
1. Stowarzyszenie Piłki Ręcznej – 90,75 pkt;
2. Uczniowski Klub Sportowy Cisowa – 48,50 pkt.
3. Akademia Piłki Ręcznej – 40,00 pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej:
1. Uczniowski Klub Sportowy Gdyńska Akademia Siatkówki – 88,50 pkt;
2. Koleżeńsko- Amatorskie Towarzystwo Sportowe Alpat – 73,00 pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie pływania:
1. Klub Sportowy Delfin – 93,75 pkt;
2. Uczniowski Klub Sportowy Siódemka – 78,00
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie rugby i rugby 7:
1. Rugby Club Arka Gdynia – 90,00 pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie sportów walki:
1. Klub Sportowy Bombardier – 92,00  pkt;
2. Klub Sportowy Maximus – 84,50 pkt.
3. Szkoła Sztuk Walki Tajfun Gdynia – 41,25 pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie strzelectwa sportowego:
1. Wojskowy Klub Sportowy Flota –  94,00 pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie  sztuk walki
1. Pomorski Klub Karate Kyokushin – 79,00  pkt;
2. Klub Sportowy Gokken – 56,25 pkt
3. Gdyński Klub Kyokushin-Kan Karate-Do – 46,00  pkt;
4. Klub Karate Tradycyjnego – 43,00 pkt.         
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa
1. Yacht Klub Polski Gdynia – 95,00 pkt;
2. Miejski Klub Żeglarski Arka – 91,00 pkt;
3. Uczniowski Klub Żeglarski OPTI CWM – 82,00 pkt;
4. Yacht Klub Stal Gdynia – 62,50  pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w pozostałych dyscyplinach sportu:
1. Uczniowski Klub Sportowy Azymut 45 (biegi na orientację) – 88,50  pkt;
2. Uczniowski Klub Sportowy Gromik (pięciobój nowoczesny) – 81,25 pkt;
3. Uczniowski Klub Sportowy Chwarzno (unihokej) – 78,00 pkt;
4. Klub Sportowy Badminton School – 77,50 pkt;
5. Wojskowy Klub Sportowy Flota ( szachy) – 73,75 pkt;
6. Uczniowski Klub Sportowy MDK (szachy) – 72,50 pkt;
7. Ognisko TKKF Checz Gdynia (cheerleading) - 60,25 pkt;
8. Uczniowski Klub Sportowy Orlik (tenis stołowy) – 56,00 pkt;
9. Wojskowy Klub Sportowy Flota (kolarstwo) – 53,25 pkt;
10. Wojskowy Klub Sportowy Flota (podnoszenie ciężarów) – 52,25 pkt;
11. Uczniowski Klub Sportowy Błyskawica SP 39 Gdynia (pływanie w płetwach) – 52 pkt;
12. Uczniowski Klub Sportowy Akademia Młodych Sportowców (pływanie i lekkoatletyka w oparciu o pięciobój nowoczesny) – 51,00 pkt.
 
Organizacja w Gdyni imprez sportowych:
1. Klub Sportowy Delfin na zadanie: : XII Ogólnopolskie Zawody Pływackie "Gdyńskie Delfinarium" – 94,00 pkt;
2. Yacht Klub Polski Gdynia na zadanie: Międzynarodowe regaty o Puchar Prezydenta Miasta Gdyni - eliminacja do Mistrzostw Świata i Europy – 92,00 pkt.;
3. Klub Sportowy Bombardier na zadanie: X Memoriał im. Brunona Bendiga z udziałem ekipy zagranicznej – 79,75 pkt;
4. Yacht Klub Polski Gdynia na zadanie: Międzynarodowe regaty o Puchar YKP Gdynia w klasie Optimist - eliminacja do Mistrzostw Świata i Europy, eliminacja do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 2022 – 79,00 pkt;
5. Klub Sportowy Badminton School na zadanie Organizacja Krajowego Turnieju Badmintona pod nazwą ,,Otwarte Mistrzostwa Gdyni" – 78,00 pkt;
6. Uczniowski Klub Sportowy Galeon na zadanie: XXV Drużynowy Turniej Judo – 78,00 pkt;
7. Klub Lekkoatletyczny Gdynia na zadanie: XXVI Festiwal skoku o tyczce im. Walentego Wejmana – 78,00 pkt;
8. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: XXXI Mistrzostwa Pomorza w Judo dzieci im. Wiesława Sawickiego i kmdr Stanisława Filipiaka – 77,75 pkt.;
9. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Finał Ligi Młodzieżowej PZSS, Puchar Gdyni - Memoriał Czesława Szpeka – 76,75 pkt;
10. Uczniowski Klub Żeglarski OPTI CWM na zadanie: Regaty Puchar Opti – 75,75 pkt;
11. Klub Sportowy Stowarzyszenie Flauta na zadanie: "Flauta Gdynia Open Cup 2022" – 67,50pkt;
12. Uczniowski Klub Sportowy Azymut 45 na zadanie: Mistrzostwa Gdyni w klasycznym biegu na orientację – 66,50 pkt;
13. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Cykl Gdyńskich Szachowych Turniejów Rankingowych – 63,50 pkt;
14. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: V Pomorski Otwarty Turniej Klasyfikacyjny dla dzieci i młodzieży w szachach klasycznych – 63,00 pkt;
15. Uczniowski Klub Sportowy Cisowa na zadanie: Halowe turnieje piłki nożnej chłopców Cisowa Cup 2022 – 53,75 pkt;
16. Yacht Klub Polski Gdynia na zadanie: Jesienny Puchar Gdyni. Mistrzostwa Pomorza w klasie Optimist – 51,25 pkt;
17. Yacht Klub Stal Gdynia na zadanie: Regaty o Błękitną Gwiazdę Optimista dla dzieci do lat 9 oraz młodzieży do lat 15 w klasie Open Skiff – 50,00 pkt;

Wykaz organizacji, którym zostały przyznane dotacje na wsparcie realizacji zadań: „Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży ” oraz „Organizacja dla dzieci i młodzieży imprez sportowych w Gdyni” w 2022 roku.

1. Akademia Piłki Ręcznej na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki ręcznej chłopców z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 9.000 zł;
2. Arka Gdynia Spółka Akcyjna na zadnie: Sportowe szkolenie młodzieży w zakresie piłki nożnej w wieku 16-19 lat z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 76.000 zł;
3. Gdyński Klub Koszykówki Arka Spółka Akcyjna na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie koszykówki z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 12.000 zł.;
4. Gdyński Klub Kyokushin-kan Karate-do na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie karate kyokushin z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 4.000 zł.;
5. Gdyńskie Towarzystwo Koszykówki na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z Gdyni w koszykówce, w rocznikach od U10 do U19 z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 88.000 zł.;
6. Klub Karate Tradycyjnego na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w karate tradycyjnym z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 4.000 zł.;
7. Klub Lekkoatletyczny Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie lekkiej atletyki z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 65.000 zł.;
8. lub Lekkoatletyczny Gdynia na zadanie: XXVI Festiwal skoku o tyczce im. Walentego Wejmana z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 3.200 zł.;
9. Klub Sportowy Badminton School na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w badmintonie z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 9.000 zł.;
10. Klub Sportowy Badminton School na zadanie Organizacja Krajowego Turnieju Badmintona pod nazwą ,,Otwarte Mistrzostwa Gdyni" z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 4.100 zł.;
11. Klub Sportowy Bombardier na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie boksu  z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 57.500 zł.;
12. Klub Sportowy Bombardier na zadanie: X Memoriał im. Brunona Bendiga z udziałem ekipy zagranicznej z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 5.000 zł.;
13. Klub Sportowy Delfin Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie pływania z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 85.000 zł.;
14. Klub Sportowy Delfin Gdynia na zadanie: XII Ogólnopolskie Zawody Pływackie "Gdyńskie Delfinarium" z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 5.000 zł.;
15. Klub Sportowy Gokken na zadanie: Szkolenie dzieci i młodzieży w karate z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 6.000 zł.;
16. Klub Sportowy Maximus na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie sportu walki - kick-boxingu z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 17.500 zł;
17. Klub Sportowy Stowarzyszenie Flauta na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej dziewcząt z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 18.000 zł.
18. Klub Sportowy Stowarzyszenie Flauta na zadanie: "Flauta Gdynia Open Cup 2022" z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 2.600 zł.;
19. Koleżeńsko-Amatorskie Towarzystwo Sportowe ALPAT Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej halowej i plażowej z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 30.000 zł;
20. Miejski Klub Żeglarski Arka na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 150.000 zł.;
21. Ognisko TKKF Checz Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 35.000 zł.;
22. Ognisko TKKF Checz Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie cheerleadingu z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 7.000 zł;
23. Pomorski Klub Karate Kyokushin na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie karate kyokushin z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 26.000 zł.;
24. Rugby Club Arka Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie rugby, w tym rugby 7 z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 42.000 zł.;
25. Stowarzyszenie Akademia Piłkarska KP Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie piłki nożnej z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 73.000zł.;
26. Stowarzyszenie Ejsmond Club na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 22.000 zł.;
27. Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie koszykówki z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 55.000 zł.;
28. Stowarzyszenie Gimnastyki Artystycznej na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie gimnastyki artystycznej z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 50.000 zł.;
29. Stowarzyszenie Inicjatywa Arka na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 200.000 zł.;
30. Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia - Akademia Piłkarska na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie piłki nożnej z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 166.000zł.;
31. Stowarzyszenie Klub Sportowy Gdynia Sharks na zadanie: Sportowe szkolenie młodzieży z terenu Gdyni w koszykówce Gdynia Sharks z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 5.000 zł.;
32. Stowarzyszenie Piłki Ręcznej Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki ręcznej dziewcząt z przyznaną kwota dotacji w wysokości 110.000 zł;
33. Szkoła Sztuk Walki Tajfun Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w dyscyplinie sportu kickboxing z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 5.000 zł.;
34. Uczniowski Klub Judo Wataha na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 8.000 zł.;
35. Uczniowski Klub Sportowy Akademia Judo Dragon na zadanie: Sportowe szkolenie judo dzieci i młodzieży z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 7.000 zł.;
36. Uczniowski Klub Sportowy Akademia Młodych Sportowców na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie pięcioboju nowoczesnego z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 2.000 zł;
37. Uczniowski Klub Sportowy Akademia Piłkarska Pomorzanin na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 27.000 zł.;
38. Uczniowski Klub Sportowy Azymut 45 na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w Gdyni w zakresie biegu na orientację z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 15.000 zł.;
39. Uczniowski Klub Sportowy Azymut 45 na zadanie: Mistrzostwa Gdyni w klasycznym biegu na orientację z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 1.600 zł;
40. Uczniowski Klub Sportowy Błyskawica SP 39 Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie pływania w płetwach i pływania z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 5.000 zł.;
41. Uczniowski Klub Sportowy Chwarzno na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w  unihokeju z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 10.000 zł.;
42. Uczniowski Klub Sportowy Cisowa na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki ręcznej dziewcząt z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 11.000 zł.;
43. Uczniowski Klub Sportowy Cisowa na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej chłopców z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 8.000 zł.;
44. Uczniowski Klub Sportowy Cisowa na zadanie: Halowe turnieje piłki nożnej chłopców Cisowa Cup 2022 z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 1.400 zł.;
45. Uczniowski Klub Sportowy Gdyńska Akademia Siatkówki na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej halowej i plażowej z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 60.000 zł.;
46. Uczniowski Klub Sportowy Galeon na zadanie: Szkolenie dzieci i młodzieży w judo z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 77.000 zł.;
47. Uczniowski Klub Sportowy Galeon na zadanie: XXV Drużynowy Turniej Judo z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 3.200 zł.;
48. Uczniowski Klub Sportowy Gromik na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie pływania, lekkiej atletyki, strzelectwa - w oparciu o dyscyplinę pięciobój nowoczesny z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 12.000 zł.;
49. Uczniowski Klub Sportowy Jantar na zadanie: Szkolenie dzieci i młodzieży w gimnastyce artystycznej z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 50.000 zł.;
50. Uczniowski Klub Sportowy MDK Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie szachów z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 7.000 zł.;
51. Uczniowski Klub Sportowy Opty na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 33.000 zł.;
52. Uczniowski Klub Sportowy Orlik na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie tenisa stołowego;
53. Uczniowski Klub Sportowy Siódemka na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie pływania z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 45.000 zł.;
54. Uczniowski Klub Żeglarski OPTI CWM na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 42.000 zł.;
55. Uczniowski Klub Żeglarski OPTI CWM na zadanie: Regaty Puchar Opti z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 2.600 zł.;
56. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w judo z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 25.000 zł.;
57. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w strzelectwie sportowym z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 40.000 zł.;
58. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w szachach z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 9.000 zł.;
59. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w podnoszeniu ciężarów z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 5.000 zł.;
60. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w lekkiej atletyce z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 65.000 zł.;
61. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w kolarstwie z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 6.000 zł.;
62. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Finał Ligi Młodzieżowej PZSS, Puchar Gdyni - Memoriał Czesława Szpeka z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 3.200 zł.;
63. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: V Pomorski Otwarty Turniej Klasyfikacyjny dla dzieci i młodzieży w szachach klasycznych z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 1.400 zł.;
64. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Cykl Gdyńskich Szachowych Turniejów Rankingowych z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 1.600 zł.;
65. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: XXXI Mistrzostwa Pomorza w Judo dzieci im. Wiesława Sawickiego i kmdr Stanisława Filipiaka z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 3.200 zł.;
66. Yacht Klub Polski Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 228.000 zł.;
67. Yacht Klub Polski Gdynia na zadanie: Międzynarodowe regaty o Puchar YKP Gdynia w klasie Optimist - eliminacja do Mistrzostw Świata i Europy, eliminacja do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 2022 z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 4.100zł.;
68. Yacht Klub Polski Gdynia na zadanie: Międzynarodowe regaty o Puchar Prezydenta Miasta Gdyni - eliminacja do Mistrzostw Świata i Europy z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 5.000 zł.;
69. Yacht Klub Polski Gdynia na zadanie: Jesienny Puchar Gdyni. Mistrzostwa Pomorza w klasie Optimist z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 1.400 zł.;
70. Yacht Klub Stal Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 20.000 zł.
71. Yacht Klub Stal Gdynia na zadanie: Regaty o Błękitną Gwiazdę Optimista dla dzieci do lat 9 oraz młodzieży do lat 15 w klasie Open Skiff z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 1.400 zł.